♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
dfghjkl
Gość

 
07-12-2015, 14:48

Chciałbym usunąć całkowicie to konto. Ponieważ zostało stworzone jedynie w celu sprawdzenia jak działa sama rejestracja na forum i nie przewiduję by miało być wykorzystane w najbliższym czasie.
Z góry dzięki i sorka za dodatkową robotę xD
Nyasi
Duch
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samiec Wiek:19 miesięcy Liczba postów:138 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 62
Siła: 21
Zręczność: 23
Spostrzegawczość: 24
Doświadczenie: 25

13-12-2015, 20:38
Prawa autorskie: Av: Paranoii // Podpis: Lioden

Nyasi

Nie mam na niego pomysłu, jest w miejscu gdzie może zniknąć, a poza tym mam pomysł na inna postać.
[Obrazek: ms0fpe.png]
Samiya
Niezłomna | Kapłanka
*

Gatunek:Serwal Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:4/4 Tytuł fabularny:Medyk / Młodszy Szaman Liczba postów:2,003 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 15

13-12-2015, 21:33
Prawa autorskie: Owlyblue (Ghalib) / LeftDuality
Tytuł pozafabularny: VIP / Maskotka Felki / Mistrz Cytatów

Twoja postać jest dziabnięta przez węża. Nie, dezaktywacja nie wymaże magicznie tego faktu. Albo daję mu ducha teraz, albo opisujesz na fabule jak umiera.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
Won't you sing your song to Earth as she passes by?
Your sweetest silver melody, a rhythm and a ryme
A lullaby of pleasant dreams as you make your climb.

[Obrazek: fA02y7o.png]

Send the forests off to bed, the mountains tuck in tight
Rock the ocean gently, and the deserts kiss goodnight.
Sweet Crescent Moon, up in the sky
You sing your song so sweetly after sunshine passes by.

Kasill
Konto zawieszone

Gatunek:Lew //Złotogrzywy Płeć:Samiec Wiek:Młodzik Liczba postów:68 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 75
Siła: 30
Zręczność: 30
Spostrzegawczość: 30
Doświadczenie: 3

13-12-2015, 22:21
Prawa autorskie: Ssaku

To dziabnij go bo nie chce mi się opiywac jego śmierci. Z reszta nie chodziło mi o wymazanie tego faktu poprostu nie mam pomysłu jak go odratować i chciałam to przełożyć na inny termin.
Kami
Kanibal | Abajifo
*

Gatunek:Panthera spelaea+ Płeć:Samica Wiek:Antyk Znamiona:5/5_{1} Tytuł fabularny:Znachor Zezwolenia:Cechy Panthera spelaea 500kg/ 350cm(bez ogona) / Postać Specjalna Liczba postów:1,637 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 95
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 15

22-12-2015, 16:56
Prawa autorskie: ~KamiLionheart/ *jollyjack/ bethesda
Tytuł pozafabularny: VIP

Poproszę o zawieszenie Kamuiego :v

Już.
My Lioden Den 

~X~
A co jeśli życie jest zbyt krótkie, 
by poddać się mądrości milczenia? 


[Obrazek: Fuck_Stamp_by_Voltaira.gif] [Obrazek: 3k8uyjj_by_kamilionheart-d9q7uas.png]
MÓJ GŁOS!                                                       
Twój koszma                                     Moje Rozmiary

[Obrazek: trollface.png]
Solovar
Konto zawieszone

Gatunek:Goryl Płeć:Samiec Wiek:23 lata Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:87 Dołączył:Gru 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 59
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 10

01-01-2016, 18:43
Prawa autorskie: Nataka

Nick: Vader
Powód: Opuściłem to konto i nie mam już ochoty na nim grać.

Don.
Tafari
Konto zawieszone

Gatunek:Fenek Płeć:Samiec Wiek:6 miesięcy Liczba postów:30 Dołączył:Gru 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 7
Zręczność: 11
Spostrzegawczość: 12
Doświadczenie: 5

07-01-2016, 21:56
Prawa autorskie: Nukot

Nick: Bjarke
Powód: Aż mi głupio tak szybko z niego rezygnować, ale założyłam tę postać bez jakiegokolwiek konceptu na charakter, tak na szybko, bo mi się spodobał design który naszkicowałam. I to widać, bo teraz nie mam na niego żadnego pomysłu. Nie chcę sobie blokować fajnego designu, który mogłabym potem w przyszłości wykorzystać, a postać jest dla mnie strasznie nudna i nieciekawa. Kiedyś coś z nim zrobię, albo wezmę jego fajną grzywę i dam komuś innemu, ha!

Już.
[Obrazek: VYQuvlE.png]
Ghalib
Zmora | Płomień
*

Gatunek:lew tsavo Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:906 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 66
Doświadczenie: 26

15-01-2016, 22:13
Prawa autorskie: moje~
Tytuł pozafabularny: Artysta roku

Nick: Koho...
Powód: ...bo nie mam na niego pomysłu gdy nie ma Frigg i w ogóle jest z nim taki przestój, że uwolnię na razie Tosę od niego :v

Już.
|MUZYKA| | PIOSENKA | |CAŁE CIAŁO| |GŁOS| |KSZTAŁT DEMONA|
[Obrazek: zalubinypasek_by_owlyblue-dbkpf1p.png]
Nigdy nie chciałem żyć jak wy
Jak wyjeżdżałem wyły psy
Dusze oddałem za sławę i pieniądze blichtr
No blichtr 





Ghalib
Zmora | Płomień
*

Gatunek:lew tsavo Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:906 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 90
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 66
Doświadczenie: 26

02-02-2016, 20:15
Prawa autorskie: moje~
Tytuł pozafabularny: Artysta roku

Nick: Wszystkie moje postaci: Ghalib, Cola i Xis
Powód: Po pierwsze nie mam już na to czasu. Dużo rzeczy mi zajmuje teraz czas i zajmowanie się jeszcze forum mnie męczy i przytłacza. Po drugie. Żal mi porzucać Cieniowisko i w ogóle, ale gra zaczęła mnie bardziej męczyć niż cieszyć. Odpisywanie to dla mnie ostatnio zerowa przyjemność. Nie oszukujmy się, przez brak czasu tracę kontrolę nad cieniowiskiem i w ogóle i mi się zwyczajnie nie chce. Nie mam zamiaru ciągnąć czegoś na siłę.

Tylko proszę poczekać z dezaktywacją do momentu aż zakończę wątek Ghalibem i Xis na fabule.
|MUZYKA| | PIOSENKA | |CAŁE CIAŁO| |GŁOS| |KSZTAŁT DEMONA|
[Obrazek: zalubinypasek_by_owlyblue-dbkpf1p.png]
Nigdy nie chciałem żyć jak wy
Jak wyjeżdżałem wyły psy
Dusze oddałem za sławę i pieniądze blichtr
No blichtr 





Kivuli
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:13 miesięcy Liczba postów:166 Dołączył:Gru 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 45
Zręczność: 39
Spostrzegawczość: 36
Doświadczenie: 19

08-02-2016, 18:28
Prawa autorskie: Chotara || Ravi

Nick: Asali
Powód: Nie potrafię już nią grać. Wcześniej jakoś łatwiej mi to szło, a teraz po prostu się męczę przy pisaniu nią postów.

Zrobione
[Obrazek: 4hL9asz.png]

While I'm here I wanna live my life for what it's worth

Little bit of sunshine
Little bit of rain


Głos Kivuliego
Kahawian
Dwugrzywy | Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:1,101 Dołączył:Kwi 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 17

12-03-2016, 20:48
Prawa autorskie: MadKakerlaken

Nick: Bleikr
Powód: Że tak ujmę, czekam na odpowiednią chwilę na powrót. :)

Zrobione
Kiba
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Wiek:2 lata Liczba postów:44 Dołączył:Wrz 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 74
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 10

02-05-2016, 23:16
Prawa autorskie: Ki-Re

Nick: Kiba
Powód: Nie mam pomysłów na tą postać i nie mam ochoty prowadzić jej na siłę.
Kahawian
Dwugrzywy | Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:1,101 Dołączył:Kwi 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 17

08-05-2016, 21:47
Prawa autorskie: MadKakerlaken

Jeszcze pół roku temu nie miałam wątpliwości co do tego, co tutaj robię i czy ma to jakiś sens. Wchodzenie na Kla było swoistym punktem w planie dnia, tak samo jak odpisy, planowanie wątków. Rozmowy na temat tego, co dzieje się na forum z innymi graczami. W skrócie… zależało mi. Bardzo.

Jednak jak bardzo i jak szybko się wszystko może zmienić… nie przewidziałam tego. Nie przewidziałam tego, że zostanę po prostu zniechęcona i znokautowana w taki sposób. Nie tylko przez nieuczciwe traktowanie mojej osoby, postaci. Podburzanie innych przeciwko mnie, obrażanie. Olewanie wszelkich prób i próśb, które wystosowywałam. Nie spodziewałam się, że gracze zostaną podzieleni, jak to się obecnie często mówi… na „gorszy i lepszy sort”. Oraz to, że zostanie to potraktowane z przyklaskiem przez pewne osoby, ze zlekceważeniem pozostałych.

To forum miało być miejscem na uspokojenie się i zabawę a przestało nim być. Tym samym nie ma sensu, bym wymuszała z siebie kolejne posty, które przychodzą z trudem i zajmują znacznie więcej czasu niż powinny. Dziękuję szczerze wszystkim graczom za pisanie, przepraszam tych, z którymi miałam umówione wątki. Dzięki za spędzone chwile i wspólne rozmowy. Liczę, że gdzieś jeszcze się spotkamy.

Żeby nie przedłużać, proszę o usunięcie ( czy raczej dezaktywację, bo usunąć już się nie da…) następujących kont: Kahawian, Deyne Nyota, Tosa, Busara, Bleikr, Maela, Kicheko.

Co do kilku kwestii fabularnych, żeby nie zostawiać bez informacji.

- Kahawian – wyruszył w drogę na ojczyste ziemie wraz z córką Busarą, w celu odnalezienia Kalani. Na czas swojej nieobecności, wyznaczył Myra jako zastępcę.
Po kilku dniach, wróciła Busara z informacją, że Dwugrzywy zaginął. Myr zostaje przywódcą, młoda wraca do poszukiwań.
- Deyne Nyota – zmarła w wyniku choroby, która w końcu po długiej walce zebrała swoje żniwo.
- Tosa – Poinformowany przez córkę przyjaciela o zniknięciu rudego, wyrusza z nią na poszukiwania.
- Busara – wiadomości wyżej.
Damaja
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Liczba postów:205 Dołączył:Kwi 2015

STATYSTYKI Życie: 99
Siła: 80
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 45

08-05-2016, 21:50
Prawa autorskie: MadKakerlaken

Proszę o zawieszenie Kalani i Damaji. Fabularnie Kalani nie było już od jakiegoś czasu, stąd ta wyprawa, zaś Damaja bez Kahawiana (i, ekhm, Busary) nie ma po co tutaj tkwić.

Baju baj wszystkim miłym ludziom.
Griffa
Konto zawieszone

Płeć:Samiec Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:16 Dołączył:Sty 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 10

08-05-2016, 21:53

Co tu dużo pisać, Griffa poszła za bratem (wybacz Maru) a Saix i Tjalve ruszyli z pomocą Busarze. Maela też z nimi poszła. Weeeeeeell.

Zawiesić Griffę, Saixa i Tjalve plz.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości