♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#1
15-05-2013, 00:31
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Tak sobie pomyślałam, że zamiast zakładać nowe postacie znikąd, ktoś mógłby się zdecydować na powiązanie swojej nowej postaci z moją Felką.
Fel ma jednego rodzonego brata Arhama i jeszcze od groma starszego rodzeństwa, o którego istnieniu nie ma zielonego pojęcia. Ale ma za ducha stróża ojca, który mógłby ją uświadomić o pokrewieństwie z tym czy tamtym.
Te postacie w większości nie były zbyt istotne dla fabuły forum, więc można swobodnie zmieniać im imiona i charakter. Przynależność stadna również jest dowolna. Jedyne, czego należy się trzymać, to płeć, wiek i, oczywiście, rodzina.

Jeśli ktoś byłby chętny, to proszę o napisanie tutaj, na pw lub gg. W tym przypadku nie jestem zbyt wymagająca, więc prawie na pewno się zgodzę, podam dodatkowe informacje na temat wybranej postaci i umówię się na fabularne spotkanie z Felką. :) Mogę też pomóc przy avatarze, tj. pokolorować lineart lub poszukać obrazka i, wedle życzenia, obrobić.



W nawiasach podałam wiek, w jakim powinna być postać (może być też wyższy, ale na pewno nie niższy), dawną przynależność stadną i sugerowany wygląd (ale to można zmienić, jak mówiłam).
Dla niezorientowanych: Stado Złotej Gwiazdy to neutralne stado (protoplasta Srebrnego Księżyca), a Stado Płonącej Ziemi to złe stado.

Rodzicami Felki byli Kew (Stado Złej Ziemi, przez pewien czas też LZ i ZG) i Lisha (ZG).

Ze strony Kewa
Matka - Lischana/Bezimienna (PZ):
- Eleyna/Shilree (6,5 roku, PZ, później SK, biała lub szara sierść);

Ze strony Lishy:
Ojciec: Athor (dawny Książę LZ)
- Adella (5,5 roku, samotnik, jasna sierść)
- Alice (5,5 roku, ZG, jasna sierść, może mieć ciemnoczerwone włosy)

Wszystkie te postacie można znaleźć na drzewie genealogicznym.

Wszystkie te postacie były prowadzone na poprzedniej odsłonie forum: http://krollew.mojeforum.net/ Obawiam się jednak, że wszystkie te konta już od dawna nie istnieją.
Omara
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła Liczba postów:844 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 74
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 36

#2
15-05-2013, 20:03
Prawa autorskie: Dukacia, obróbka: Fileera (Vei) :*

Hmm...skoro nie udało mi się z Venety to może spróbuję z Eleyną (czy tam Shirlee)
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#3
15-05-2013, 20:48
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Jasne, zaraz się odezwę na gg. :)


To jeszcze czwórka do rozdania, jeśli ktoś by miał nudy.
Corragio
Konto zawieszone

Gatunek:kto to wie? Wiek:Półtora roku, 18 miesięcy. Znamiona:0/0 Liczba postów:57 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 50

#4
15-05-2013, 21:13
Prawa autorskie: malaika4 - lineart; kolorowanie - LeftDuality; obróbka - MysticMistSong/KamiL, Forrest Gump

Kusi mnie Alice - nomen-omen moja imienniczka XD - bo w wyglądzie bym jej nic nie zmieniała, wiekowo jest jak inne postacie, miałabym rodzeństwo jako zaczepkę w grze...

Ale nie wiem, czy byś mi w ogóle pozwoliła wziąć, bo jak znikłam wcześniej wciągnięta przez rzeczywistość, tak się dopiero teraz pokazuję xD No i się zastanawiam czy nie lepiej wrócić do starych postaci.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#5
15-05-2013, 21:28
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Twoje stare postacie też są fajne. ^^ Dumkę zooostaw! Aige też miałby zaczepienie spokojnie, ale mam wątpliwości co do Corrka, bo Liadan znika. Zamiast niego możesz założyć, taka rada, ale rób jak chcesz

Wcześniej byłaś aktywna, więc jeśli myślisz, że wyrobisz i obiecasz, że już tak nie znikniesz bez słowa, to mogę Ci dać zgodę na czwarte konto. Tylko może wcześniej trochę pograj tymi, żeby sprawdzić, czy na pewno byś wyrobiła. ^^'
Corragio
Konto zawieszone

Gatunek:kto to wie? Wiek:Półtora roku, 18 miesięcy. Znamiona:0/0 Liczba postów:57 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 50

#6
15-05-2013, 21:34
Prawa autorskie: malaika4 - lineart; kolorowanie - LeftDuality; obróbka - MysticMistSong/KamiL, Forrest Gump

Mam dylemat. Corrka właśnie bym sobie zostawiła, męczyłabym nim Hasi, o ile by się zgodziła xD A jakoś natchnienia na Aige nie mam, podobnie jak na Dumduma.

Pomyślę jeszcze, bo cztery postacie to dużo, nawet dwie to dużo. Oki?
Serret
Mistyk
*

Gatunek:Karakal Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Znamiona:3/4 Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:618 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 36
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 18

#7
15-05-2013, 21:40
Prawa autorskie: Trollberserker (Askari) / AltairSky

Nic na siłę. Chcesz, to mogę Ci zawiesić Dumkę i Aige, a Ty założysz Alice i zobaczysz, jak Ci się nią pisze. To nie jest postać superhipeważna dla fabuły, więc jeśli jednak Ci nie podejdzie, to nic się nie stanie i będziesz mogła ew. wrócić którąś ze starych. ;)
[Obrazek: chibi_serret_by_altairsky-d9vtdmc.png]
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#8
15-05-2013, 22:11
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

ani mi nie ruszać Corrka, bo bez Szarmy Hasira już nie ma komu pokazywać, że jest niedoścignionym wzorem :o
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#9
26-08-2013, 16:01
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Odświeżam temat, bo moje ogłoszenie jest nadal aktualne. Także wiecie - jak komuś się nudzi, nie macie pomysłu na postać, to piszcie. :)
Kalani
Dobrotliwa | Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:722 Dołączył:Lis 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 82
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 17

#10
04-12-2014, 00:38
Prawa autorskie: MadKakerlaken
Tytuł pozafabularny: VIP

dżę dobły
nadal można? bo Falaris kusi.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#11
05-12-2014, 23:45
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Heja.
Ja co jakiś czas zastanawiam się, czy nie wywalić tego tematu, ale widzę, że nie warto. ;p

Jasne, że można. Dla Ciebie zawsze. :D Najlepiej napisz do mnie z tym na fb, to dogadamy szczegóły.
Falaris
Konto zawieszone

Gatunek:Lew. Płeć:Samiec Wiek:Wiek średni (9 lat) Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:77 Dołączył:Lis 2014

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 88
Zręczność: 64
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 17

#12
08-03-2015, 13:23
Prawa autorskie: awatar - Dirke, sygnatura - ja

Z przyczyn wyższych jestem zmuszona oddać Falarisa (biedak znów szuka domu D:). Jak widać konto jest już założone, więc wiele roboty nie ma.
[Obrazek: falaris_sygnatura_by_makenalioness-datittu.png]
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#13
04-12-2015, 19:36
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Podbijam temat, Falaris gra, więc może ktoś się skusi na jakąś lwicę? ;P Imiona można zmienić, wygląd też, ogólnie praktycznie pełna dowolność, tylko wiek i rodzice muszą zostać.
Jasiri
Duch
*

Gatunek:lwiątko Płeć:Samica Wiek:w momencie śmierci 8 miesięcy Liczba postów:227 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 30
Zręczność: 15
Spostrzegawczość: 15
Doświadczenie: 10

#14
04-06-2016, 16:23
Prawa autorskie: Ssak

Jasiri nie zna swojej rodziny, więc jeśli chcesz może być jakąś krewną Felki...
Pamiętaj że
nigdy nie ulegnę wam, nie...
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#15
04-06-2016, 16:42
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Sorry, ale Jasiri jest za młoda, nie bardzo miałabym jak Cię tu doczepić, tzn. byłoby to mocno naciągane. ^^" Lepiej spróbuj spokrewnić Jasiri z kimś innym.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości