♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#1
30-01-2014, 01:08
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Jak wiadomo, w zdecydowanej większości disneyowskich animacji pojawiają się piosenki i to jasne, że niektóre z nich są lubiane bardziej niż inne.
Które wam się najbardziej podobają?
Odpowiedz
Skanda
Bliznopyski | Duch
*

Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:1,840 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 94

#2
01-02-2014, 00:16
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Dosyć sporo ich było i trudno wybrać, ale z ręką na sercu mogę powiedzieć, że ubóstwiam wprowadzenie do "Herkulesa":

http://www.youtube.com/watch?v=qlA6mngpIEs

podobnie kawałek z "Drogi do Eldorado". Ah stare, dobre czasy i crush na Miguelu, kwik.

http://www.youtube.com/watch?v=b9G9P5Oai...D6&index=4
[Obrazek: raguwno_by_ragous-d9t9pod.png]
Odpowiedz
Mrithi
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:148 Dołączył:Maj 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 10

#3
03-07-2017, 16:20
Prawa autorskie: PRAKRUT MEHTA

W sumie wszystkie są dobre. Ciężko mi określić, które lubię najbardziej, bo to zależy na co mam akurat fazę. Na przykład ostatnio na zmianę słucham "Drogi do El Dorado" i "Dzwonnika z Notre Dame".
Odpowiedz
Banjo
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Zezwolenia:Może zbierać kocimiętkę i lulka. Liczba postów:62 Dołączył:Kwi 2017

STATYSTYKI Życie: 91
Siła: 60
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 15

#4
03-07-2017, 23:09
Prawa autorskie: Vari rysunek, ja obróbka ;)

Jednym z ostatnich fajnych piosenek jest,, pół kroju stąd". Ostatnio mam faze na słuchanie króla lwa ale broadwayowskiego.
[Obrazek: fae.gif]
"Przed spotkaniem skonsultuj się z katechetą lub egzorcystą, gdyż każdy lew niewłaściwie stosowany może zaszkodzić twojej moralności  i/lub cnocie"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości