♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#1
30-01-2014, 01:22
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Tudzież zabawki, samochody, roboty... :'D
Odpowiedz
Ariusz
Konto zawieszone

Gatunek:Hybryda lwa (z czymś bardziej puchatym) Płeć:Samiec Wiek:8 miesięcy Liczba postów:693 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 21
Doświadczenie: 00

#2
30-01-2014, 14:20
Prawa autorskie: Ragi et mo
Tytuł pozafabularny: VIP

Czy w Disneyu na prawdę mamy takie rozgraniczenie między zwierzęciem a człekiem xD? I tak myślą, zachowują się jak ludzie, ale przynajmniej wśród zwierząt rzadziej są księżniczki, które wśród ludzi bywały straszne.
Głos|Theme song
Mil­cze­nie to tek­st, który niez­wykle łat­wo jest błędnie zinterpretować

[Obrazek: ar_pod_copy_by_szczurzyslawa-d71spfj.png]

Odpowiedz
Derion
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:zdechł, miał wtedy ok. 7 lat Znamiona:Stada ZG na lewym barku Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:964 Dołączył:Paź 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 87
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 44

#3
31-01-2014, 18:22
Prawa autorskie: av - Rag, obrazek w podpisie - Szczurzysława, ref - ja
Tytuł pozafabularny: VIP

No taaaak, masz poniekąd rację, ale dla mnie jako dzieciny była różnica. Nie lubiłam ludzi jako głównych bohaterów.
Odpowiedz
Inn
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:892 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 59

#4
03-04-2014, 00:23
Prawa autorskie: ~Malaika4

Ja również kiedyś nie przepadałam za ludźmi, zdecydowanie wolałam, kiedy w filmie były zwierzęta zamiast nich. Dlatego tak uwielbiałam m.in Króla Lwa, Zakochanego kundla, 101 Dalmatyńczyków, czy Wielkiego Mysiego Detektywa.
Ale i od tego miałam odstępstwa. Uwielbiałam np też oglądać Planetę Skarbów, potrafiłam to robić dzień w dzień, czy też Aladyna, lub Małą Syrenkę. Jeśli film miał ciekawą fabułę i postaci, to przemawiał do mnie nawet, jeśli występowali w nim ludzie miast zwierząt. Bardziej zwracałam uwagę ogólnie na film, niż postaci. Jak film był fajny, to postaci od razu też lubiłam.
Więc jako dziecko, wolałam niby zwierzęta, ale jeśli w bajce występowali ludzie w świecie nie do końca rzeczywistym, z jakimiś fantastycznymi elementami, to również mi pasował taki film. O, jako że lubiłam dinozaury, to podpasował mi również Dinozaur.

A jeśli chodzi o to, jak teraz na to patrzę... To naprawdę mi obojętnie. Wszystko jedno, czy to zwierzę, zabawka, dinozaur, człowiek, czy cokolwiek innego. Najważniejsze, aby miał fajny wygląd i był ciekawą postacią. Więc w sumie niby podobnie, jak kiedyś, jednak teraz postać nie dostaje ode mnie plusa na start tylko za to, że jest zwierzem XD
[Obrazek: innpodpismalaika_by_chotara-d92hlu4.png]
Odpowiedz
Shyeiro
KARNY TYTUŁ ZA PSUCIE EVENTÓW

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Ponad 4 lata Znamiona:0/0 Liczba postów:411 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 65
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 29

#5
03-04-2014, 21:58
Prawa autorskie: AFrozenHeart/ Zimnaya

Zwierzaki, zawsze zwierzaki c:
[Obrazek: commission</em>_snooki3_by_zimnaya-d7y0u6j.png]

Shit happend, eat that rude.
GŁOS
Odpowiedz
Nit
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:3 lata Znamiona:Znamiona Zezwolenia:Zezwolenia Liczba postów:80 Dołączył:Lut 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 62
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 76
Doświadczenie: doś

#6
18-05-2014, 18:41
Prawa autorskie: FuzzyMaro
Tytuł pozafabularny: Pomoc Techniczna

Oczywiście, że zwierzaki. Najlepiej ręcznie rysowane, a nie 3D. ;)
[Obrazek: VV0eg81b.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości