♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#1
30-01-2014, 01:23
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Wiadomo, wszyscy lubią villainsów. Ale których najbardziej? ;3
Odpowiedz
Nkiruma
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:259 Dołączył:Sty 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 78

#2
30-01-2014, 09:42
Prawa autorskie: zestaw od Ragnara, love! ;*

pamiętam, że bałam się Jafara.

a jak podrosłam, to współczuję Skazie :c
Odpowiedz
Moonlight
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Afrykański Płeć:Samica Wiek:7 miesięcy Znamiona:0/0 Liczba postów:70 Dołączył:Paź 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 10
Zręczność: 10
Spostrzegawczość: 10

#3
30-01-2014, 11:42
Prawa autorskie: Felka/LeftDuality/Autor podpisu :)

Kojarzę bardziej znane z Kl :Skaza i Zira. XD
[Obrazek: 30bh8jr.png]
Odpowiedz
Ariusz
Konto zawieszone

Gatunek:Hybryda lwa (z czymś bardziej puchatym) Płeć:Samiec Wiek:8 miesięcy Liczba postów:693 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 21
Doświadczenie: 00

#4
30-01-2014, 13:51
Prawa autorskie: Ragi et mo
Tytuł pozafabularny: VIP

Skaza był na prawdę super, póki już nie był królem. Olał i zdziecinniał, a był takim spryciarzem no, prawdziwy rasowy villianek. Kocham w nim to, że nie zdradził swego planu. Było tylko "live long the king" ta daah. To było myr. No a potem pupcia. A szkoda, wolałam go od Mufasy. Bo co mufcio zrobił? Był sobie duży silny i kochany "D Skaziuk był bardziej ogarnięty, co tam, że chuchro "D
I ten, z Frozen jedni lubią Hansa inni mają go gdzieś, sądząc, że był słaby. Ale był realistyczny jakby nie było. Nic wydumanego, chciał królestwo, z resztą dziwię się, że jego psychika zachowała się w tak dobrym stanie przy takiej ilości starszych braci, którzy raczej go nie szanowali. Chłopak mógł mieć prawdziwe problemy, wyobraźcie sobie no :c A działał wg mnie pięknie, z klasą się ujawnił, ukochałam tamtą scenę, uuh, ależ to było pięknie wredne <D co prawda mógł nie zdradzać swego planu, ale uno- widzowie musieli wiedzieć o co kaman "D a po drugie- to facet i był dumny, musiał się pochwalić. Czemu nie zabił Anny? No ludu, co, zadźgać ją, będąc ostatnim, z którym ją widziano? Ta, świetny plan. Zatruć? Wątpię by miał coś przy sobie, jej powrót był niespodziewany. Co prawda mógł tam zostać aż nie umrze prawdziwie, too akurat było głupie. Ale pomyślcie jakie by to było niezręczne xD
Mamuśkę z zaplątanych lubię. Znów- motyw prosty, ale była tak demonicznie uroczo fałszywa i w ogóle, noo, ja tam uważam, że spoko postać xD
W Ratatuju w sumie nie było jako tako czarnego charakteru. Nie powiem bym lubiła Szpondera, ale ego, póki był "tym złym"-kocham!
Mała syrenka-Urszula-to było babsko! I kolejne teksty w piosenkach nie dla dzieci, na nawet jeśli nie było tak źle, to przeto jakiż przekaz ona słała? "Mowa ciaała!" uuh, tyle pięknych podtekstów :"D
Głos|Theme song
Mil­cze­nie to tek­st, który niez­wykle łat­wo jest błędnie zinterpretować

[Obrazek: ar_pod_copy_by_szczurzyslawa-d71spfj.png]

Odpowiedz
Skanda
Bliznopyski | Duch
*

Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:1,840 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 94

#5
01-02-2014, 00:11
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

RANDALL LOVE FOREVER ;_;


I jeszcze te syjamy z "Zakochanego kundla". Jak byłam mniejsza to cholernie się bałam tego momentu .
. http://www.youtube.com/watch?v=RIdnDnChPz8


Ooo i Hopper z "Dawno temu w trawie"!


Ooooooooooooo i może jeszcze Denahi z "Mój brat niedźwiedź". W sumie fajnie, bo takim nieświadomym villainem był, kwik.
[Obrazek: raguwno_by_ragous-d9t9pod.png]
Odpowiedz
Derion
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:zdechł, miał wtedy ok. 7 lat Znamiona:Stada ZG na lewym barku Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:964 Dołączył:Paź 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 87
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 44

#6
01-02-2014, 01:28
Prawa autorskie: av - Rag, obrazek w podpisie - Szczurzysława, ref - ja
Tytuł pozafabularny: VIP

Nieeee, weź tego Hoppera gulp gulp gulp nie wiem, czy w bajcie stworzono kiedyś "bardziej czarny" charakter. Ostatnie sceny z Flikiem są straszne ._.
Odpowiedz
Mishines
Konto zawieszone

Gatunek:Leopon Płeć:Samica Wiek:Młodzik Liczba postów:25 Dołączył:Paź 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 40
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 50

#7
11-10-2017, 22:03
Prawa autorskie: Lioden

Uwielbiam Skazę, Zirę i Janję, to wspaniałe postacie. A poza tym kocham Scroopa z "Planety Skarbów" - ten jego boski głos!
[Obrazek: 1yvoxy.jpg]
Odpowiedz
Maer’vu
Iskra
*

Gatunek:Lew Afrykański Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Liczba postów:43 Dołączył:Mar 2018

STATYSTYKI Życie: 86
Siła: 75
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 65
Doświadczenie: 15

#8
01-04-2018, 04:45
Prawa autorskie: xkelbix, disney, ja

A, no i lubię Jafara, oraz zachwyca mnie Czernabog z Fantazji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości