♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Kaiser
Zbanowany

Gatunek:lew berberyjski Płeć:Samiec Wiek:5,8 Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:237 Dołączył:Lis 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 5

04-06-2017, 17:42
Prawa autorskie: Bjorn

Brązowy już poprzedniego dnia przygotował się na owe spotkanie, najadł się i odpoczął, zdrowy na szczęście już był, rana pięknie się zagoiła, dlatego też o odpowiedniej porze ruszył w stronę cmentarzyska, by stanąć u boku króla, do którego wcześniej podchodził z dystansem, czas jednak poznać go bliżej a gdzie można zrobić to lepiej niż na takim wypadzie. -Salve wszystkim.- przywitał się nie tylko słowami, ale i skinieniem łba.
Eden Sandjon
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo krugeri Płeć:Samiec Wiek:6 lat, dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Znachor Liczba postów:552 Dołączył:Mar 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 68
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 38

04-06-2017, 17:42
Prawa autorskie: Dirke

Przybył i on. Znowu był jednym z pierwszych, więc nie musiał po kolei witać masy lwów. Skłonił tylko łeb w kierunku władcy.
- Salve. - na razie to tyle, przysiadł sobie czekając na wymarsz.
Hatari
Konto zawieszone

Gatunek:Hiena Cętkowana Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:1/4 Liczba postów:242 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 98
Siła: 70
Zręczność: 52
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 6

04-06-2017, 17:44
Prawa autorskie: kantayeni/ ja

Ze skaliska na Cmentarz żabi skok. Wparowała tu i natychmiast się zatrzymała widząc Myra i tego jasniejszego samca.
- Ea..- Zatkało ją. Zdać raport? Nie. Nie powinni wiedzieć o małych mieszkańcach znad Oceanu.
Wdech wydech. Jeszcze miała nastroszone futerko przez strach o te piekielne duchy.. kamyki ładne..ale duchy?! Stanowczo nie dla niej.
- Witaj Królu. - Ukloniła sie lekko.
Firkraag
Konto zawieszone

Gatunek:Jeleń szlachetny Płeć:Samiec Wiek:6 lat Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:181 Dołączył:Gru 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 50
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 105

04-06-2017, 17:46
Prawa autorskie: Askari, Talvedu'ul

Kości, wszędzie kości. Nawet udało mu się na którąś nadepnąć i złamać. Dał znać o swej obecności w sposób jaki nie planował. Wyłonił się zza sterty gnatów i stanął przy Myrze. Rozejrzał się po obecnych i sapnął. Jego widok z pewnością kilku zadziwi.
- Przybyłem na twe wezwanie. - O planach dowiedział się ostatni, nie stało jednak nic na przeszkodzie by się przysłużyć i zabawić.
Nataka
Duch
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:4,6 lat Znamiona:1/4 Liczba postów:371 Dołączył:Kwi 2014

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 80
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 52

04-06-2017, 17:46
Prawa autorskie: Własne

Jej duch od kilku miesięcy nie opuszczał tego miejsca. Wciąż tutaj czekała, sama nie wiedziała na co, ale coś nie pozwalało jej z tego miejsca odejść. Gdy Myr jako pierwszy zawitał na Cmentarzysko jasna poświata przypominająca ciało lwicy ukazała mu się na czaszce słonia. Nataka wbiła swoje ślepia prosto w jego oczy, jakby chciała znaleźć w nich odpowiedź, co się stało, że zaczęli się tutaj zbierać, dlaczego, po co?
A skoro podobno obecność duchów zawsze wywoływała jakiś dziwny niepokój - tak samo zapewne było i teraz. Może nie każdy musiał to odczuć, ale każdy z nowo przybyłych mógł się czuć przez kogoś uważnie obserwowany.
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

04-06-2017, 17:50
Prawa autorskie: ja-Dirke

Spojrzałem się po zebranych. No brakowało jednej osoby ale trudno. Wcześniej ujrzałem zjawę. Lekko poruszyłem ogonem jednak słowem nic nie rzekłem. Skierowałem spojrzenie na zebranych.
-to jest
Firkraag, nasz nowy członek stada, wkrótce będzie pełnił... ciekawa funckje ale najpierw...-
Spojrzałem po wszytkich.
-Czas ruszać, weźmiemy to co nam sie należy- Rzekłem stanowczym tonem. Ten krok powinien był wykonać już Kahawian ale ten nie miał tyle odwagi na to. Tym samym wiedziałem co potem zrobimy.
Stanowczo ruszyłem aby następnie przekroczyć granice i iśc wśród traw.

zt x wszyscy
Nataka
Duch
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:4,6 lat Znamiona:1/4 Liczba postów:371 Dołączył:Kwi 2014

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 80
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 52

04-06-2017, 17:53
Prawa autorskie: Własne

-Powodzenia wam...-
Mruknęła do Myra cicho, kiedy ruszył z całą grupę w stronę Lwiej Ziemi. Przymknęła oczy i znów zniknęła.
Hatari
Konto zawieszone

Gatunek:Hiena Cętkowana Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:1/4 Liczba postów:242 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 98
Siła: 70
Zręczność: 52
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 6

04-06-2017, 17:54
Prawa autorskie: kantayeni/ ja

I przybyło ich więcej, same samce i..- Ojapierdole!- Zdębiała na widok jelenia, a słowa same wyrwały się z jej mordki niechcący. 
- Prze-przepraszam, jestem trochę roztrzęsiona. Hehe.- Z resztą nieważne król przemówił i przedstawił im niecodziennego zwierza. To nie zjawa, on jest żywy. Uh.
To co należy? Czyli idą na bój? Nie czekając na więcej wyjaśnień ruszyła za Myrem. Po kierunku zorientowała się właściwie dokąd idą.

ZT


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości