♫ Audycja 35 ♫
[NOWA!]


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Kikao!
CYTAT ROKU

A później Samiya wyciągnęła pudełko księżycowego proszku marki "General" i poczęstowała Firraela, by mogli razem radośnie obserwować gwiazdy za dnia i wielkie afrykańskie orło-pustułki porywające małe kotki, by zbudować swoją świętą księżycową inkwizycję i zrzucać niewiernych ze Złotej Skały, a wszystko to ku chwale Jasnego Pana.
~ Samiya, Nieprzypadkowe spotkanie
  • Na wspomniane poniżej opowiadania został założony osobny dział. Więcej informacji w temacie Tematy opowiadań.
  • Temat, który dotychczas służył do upominania się o PD za akcje fabularne zyskał dodatkową funkcję - można tam prosić o odnowienie utraconych punktów życia, o ile, oczywiście, dana postać na to zasłużyła.
  • Kosmetyczne zmiany: zioła osób zawieszonych/mało aktywnych także gniją, a spisy ziół kont zawieszonych w spisie medykamentów znachorów są nietrwale usuwane.
  • Zmiany dotyczące zostawania uzdrowicielem lub zaklinaczem. Nie można dostać tytułu "z zapisu", każda postać aspirująca do niego powinna napisać krótkie opowiadanie. Jest to alternatywna forma do prowadzenia szkolenia u boku innego gracza. Na specjalne życzenie można założyć sesję z Mistrzem Gry, aczkolwiek nie będzie to już podstawowa metoda zdobywania tytułu. Ponadto kasujemy limity związane z liczebnością uzdrowicieli/zaklinaczy. Więcej informacji odpowiednio w tym i tym temacie.
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (2 porcje):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Baobab
Sawanna, Skrawek Sawanny, Źródło Życia, Dżungla
Akacja
Skrawek Sawanny, Ognisty Step, Ognisty Las, Dolina Spokoju
Rooibos
Kilimandżaro, Wzgórze, Wulkan Burgess Shale
Mięta zielona
Wulkan Burgess Shale, Źródło Życia, Sawanna, Wodospad Szczęścia
Kigelia afrykańska
Sawanna, Skrawek Sawanny, Źródło Życia, Dżungla
Modligroszek różańcowy
Dżungla, Kilimandżaro

Imbir
Skrawek Sawanny, Równina, Ognisty Step
Kocimiętka
Upendi
Boswellia
Ognisty Las, Księżycowa Polana, Dżungla, Oaza
Lulek czarny
Oaza, Źródło Życia
Hibiskus
Oaza, Sawanna, Równina, Ognisty Step
Bligia pospolita
Dżungla, Kilimandżaro
Pogoda
1-14 lutego
27 °C
23 °C
15-28 lutego
30 °C
24 °C
I lunęło! Umiarkowane opady przerodziły się w bogate ulewy, dając prawdziwe orzeźwienie i wynagradzając ten długi czas suszy. Od czasu do czasu pojawiają się burze.
Postać miesiąca:
Luty

We krwi się zrodził i tylko w niej skąpany czuje, że prawdziwie żyje. Oto kim jest. Bez pana, bez króla. Samotny barbarzyńca. Poparzeniec, Zmora, Morderca, Założyciel Cieniowiska, para błękitnych ślepi i strudzone czarne ciało kryjące niespokojne, mroczne serce.
Cytat lutego
Nadesłany przez Zephyra

Jak nie wiesz co robić, leć na północ, tam musi być jakaś cywilizacja.
Znajdziecie nas na:
Venety
Azylant
*
Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Znamiona:1/1 Tytuł pozafabularny:Administrator / Pomoc Techniczna Liczba postów:1,125 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105


Poziom ostrzeżeń: 0%
03-12-2017, 22:33
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt

Milczenie młodej było wymowne. Mijały sekundy, a odpowiedź nie nadchodziła. Venety nie dodała już żadnego słowa w kierunku białej samiczki, przeniosła natomiast spojrzenie na partnera. Oblizała nos, pozbywając się nieistniejącego paprocha z nozdrzy. Stanowisko Sirisy było przedziwne i doprawdy im dłużej oczekiwała na odpowiedź, tym mocniej upewniała się w tym, że coś tu nie tak działa. I niekoniecznie księżycowe dziecię musiało kłamać, co nie zmieniało faktu, że coraz mniej miała ochotę przebywać w towarzystwie tejże - Zatem, postanowione. Nie uważasz, że pora się przewietrzyć? - mrugnęła do partnera. Wróciła spojrzeniem do drugiego rozmówcy - Najczęściej przebywam na Ognistym Stepie, tam możesz mnie znaleźć. Będę oczekiwać powrotu kapłanki, zresztą mam jej coś do powiedzenia - po czym wróciła spojrzeniem do Maru, niemo dając mu znak, że pora się wynieść z całej tej szopki.
Odpowiedz Ostrzeż
Maru
Azylant
*
Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5,5 roku, dorosły Znamiona:1/1 Liczba postów:480 Dołączył:Lis 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 22


Poziom ostrzeżeń: 40%
04-12-2017, 15:57
Prawa autorskie: Sambirani & Inn

Trwał w milczeniu w oczekiwaniu na odpowiedź, ale ta jakoś nie chciała nastąpić. Najwidoczniej młoda lwica miała problem z odpowiedzią na ich zarzuty. Jemu też ta farsa coraz mniej się podobała, razem z księżycowym stadem. Jeśli faktycznie mają wobec nich takie zamiary to świetni z nich sojusznicy, a jeśli młoda sama to sobie wymyśliła to oznacza to niezły rozłam we wnętrzu grupy. Tak czy siak to ich problem. Skinął jedynie głową na znak Venety. Odwrócił się na pięcie i ruszył z nią na step, zostawiając młódkę samą.

/zt z Venety niech będzie
Prawie wszyscy to robią, więc... głos Maru.

[Obrazek: maru_by_salvathi_dayrvm3_by_artur1989-dazdvl0.png]
Odpowiedz Ostrzeż
Sirisa
Poszukujący
*
Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młodzik Znamiona:1/4 Towarzysz:Krogulec krótkonogi Liczba postów:80 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 54
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 56
Doświadczenie: 10


Poziom ostrzeżeń: 0%
07-12-2017, 10:33
Prawa autorskie: Orginał: dukacia, przeróbka: Chawa

Młodą zatkało. Dała ciała ale nazwanie jej włóczęgą rozzłościło ja do tego stopnia że gdy wrócił jej głos rzuciła w stronę odchodzących.

-Włoczędze?! Kto to mówi! Siedzicie tu jak dupy wołowe bo nie byliście dość silni żeby sie obronic! Samyia się myli! Nie powinna was tu wpuszczać! Śmiecie! Wy moja matka i wszyscy tchórze! Nie radzicie sobie i żerujecie potem na innych!- po czym młoda splunęła w ich stronę i oddaliła się wciąż sapiąc z nerwów

z.t
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2018, 16:41 przez Sirisa.)
Odpowiedz Ostrzeż


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości