♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#1
23-03-2014, 20:01
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Ostatnio przy pewnej grupie na dA natrafiłam na opis pewnej akcji. Podobny event był kiedyś u nas na forum, ale tylko w obrębie jednego stada i nie do końca się to udało. Teraz pomyślałam, że można by przeprowadzić coś posobnego, ale wśród wszystkich użytkowników.

O co chodzi?
Mamy notes/zeszyt/szkicownik/whatever. Cel jest taki, żeby każdy chętny użytkownik miał swój udział w zapełnianiu go.

Ja widzę to tak:
Kupuję notes. Tam rysuję swoje postacie/placki z serem/piszę wierszyk/odezwę do narodu/wklejam coś. Wolna amerykanka, byle był tam mój podpis i choć jeden element w jakiś sposób powiązany z forum. Oczywiście, byłoby świetnie, gdyby każdy coś narysował, ale zdaję sobie sprawę, że nie każdy musi czuć się w tym pewnie.
Później osobiście przekazuję notes osobom, które są na forum i raz na jakiś czas się z nimi widuję lub mam łatwą możliwość spotkania, np. Hewie. Gdy już zabraknie takich osób, wysyłam notes pocztą osobie, która mieszka dość blisko, ale nie mogę się z nią spotkać.
Następnie ta osoba wpisuje/wrysowuje się, jeśli może, to spotyka, a jak nie, to od razu wysyła dalej.

Dlaczego zależy mi na tym, by, w miarę możliwości przekazywać notes osobiście?
Po pierwsze, zazwyczaj tak jest szybciej, a po drugie - nie ufam polskiej poczcie. Dobrze byłoby ustalić, że wysyłamy listem poleconym.
Niepowodzenia takich akcji zazwyczaj polegają na tym, że notes ginie i nikt nie wie, co się z nim stało i u kogo był ostatnio.
Z tego powodu chciałabym wcześniej założyć temat, w którym znalazłaby się lista, jak po kolei wysyłamy notes. To jest też istotne z tego powodu, żeby potem nie było jęków typu "ale ja jej nie dam swojego adresu!". Jeśli ktoś z jakichś powodów bardzo nie chce podać adresu danej osobie, to niech zamieni się miejscami w kolejce jeszcze przed rozpoczęciem akcji.
Adresami, siłą rzeczy, trzeba będzie się dzielić - przez pw, gg, kto z kim jaki ma kontakt. Nazwiskami już niekoniecznie. Mnie zdarzało się wysyłać kartki na samo imię i pierwszą literę nazwiska.
W temacie z listą należałoby pisać wtedy, kiedy dotrze do nas notesik i wtedy, kiedy go wysyłamy. Czyli: A: "wczoraj dostałam notesik. edit 01.04: wysłałam notesik do B."
B: "dzisiaj dostałam notesik. edit..."
I tak dalej. Wszystko po to, żeby tego notesika nie zgubić.

Kolejkę chciałabym ułożyć na podstawie miejsca zamieszkania, żeby notesik nie latał z jednego końca Polski na drugi i z powrotem. Myślę, że pomoże nam w tym mapka z tego tematu.

Jeśli ktoś chciałby wypisać się z akcji/odejść z forum, to też dobrze by było, żeby o tym poinformował, zanim notesik do niego dotrze. Bądźmy odpowiedzialni - jeśli ktoś zapisuje się do udziału w akcji, to albo niech faktycznie weźmie w niej udział, albo niech poinformuje o rezygnacji odpowiednio wcześniej.
Jeśli jednak zdarzy się, że osoba, do której mamy wysyłać notesik, nie poinformuje o rezygnacji zniknie z forum, nie wysyłajmy go. Wcześniej spróbujmy skontaktować się z dana osobą, żeby spytać, czy dalej ma zamiar brać udział w akcji, a w przypadku braku odzewu należy wysłać notesik do osoby następnej w kolejce.

Jeśli ktoś chciałby dopisać się do akcji w trakcie jej trwania, to nie ma problemu - wrzuci się taką osobę w miejsce w kolejce dopasowane do jej miejsca zamieszkania. Ta opcja tworzona jest z myślą o osobach, które dołączą do forum już po rozpoczęciu akcji. Was prosiłabym jednak, żeby w miarę możliwości dopisać się przed rozpoczęciem akcji.


Sprawy techniczne

Tak jak wspominałam, chciałabym, żeby ze względu na większą pewność przetrwania notesiku wysyłać go listem poleconym. Wysyłka przesyłki poleconej ekonomicznej kosztuje 4,20 + koszt koperty na A5.

Póki co, kupiłam taki oto notes (A5, miękka okładka, 60 kartek):
http://sta.sh/01du6a30xtez
http://sta.sh/0kufhk8v3hw
http://sta.sh/015ghb89g6lz
http://sta.sh/01iyj5rzlh42

Jeśli chcielibyśmy coś porządniejszego (np. większy i w twardej okładce), to możliwe, że koszty wysyłki nieco by wzrosły.
Sami popatrzcie: http://cennik.poczta-polska.pl/usluga,kr...econa.html
Ale powiem wam, że szukałam w Empiku i prawie wszystko jest w kratkę, a okładki są niezbyt klimatyczne. Nie wiem, może w jakimś większym sklepie papierniczym znalazłoby się coś lepszego. Ew. można kupić przed internet.

Z okładką moglibyśmy zrobić cokolwiek. Można tu coś nakleić, narysować, napisać...
Moja propozycja jest taka, żeby na przedniej okładce narysować lwy (łał) i napisać Król Lew PBF, a z tyłu każdy, kto wpisywałby się w notesie, składałby swój podpis.


Dalsze sprawy techniczne...

Myślę, że rozsądnie będzie ustalić limit przebywania notesu u jednej osoby, np. na 2 tygodnie. Myślę, że nawet najbardziej zapracowana osoba znajdzie wtedy czas na zostawienie swojego śladu w notesie.

Pomyślałam te, żeby każdy miał do dyspozycji 2 strony. Czyli - pierwszą pozostawiamy pustą, a każdy może zająć dwie kolejne, sąsiadujące ze sobą.


Zapisywać się można już teraz, w tym temacie, a temat z listą założę, gdy już ustalimy wszystkie techniczne kwestie (przede wszystkim dotyczące samego notesu - odpowiada wam ten, który kupiłam, czy szukamy czegoś innego?).

Zapraszam do dyskusji, zadawania pytań i zapisywania się do akcji!
Inn
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:892 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 59

#2
23-03-2014, 20:17
Prawa autorskie: ~Malaika4

Też chcę taki notes o,o
Według mnie taki jest jak najbardziej w porządku. Tylko, że on się aby nie rozleci? Bo na trzecim zdjęciu wygląda, jakby miał taki zamiar XD
Lubię tego typu akcje, dlatego z chęcią wezmę udział.
Z tym, że często się to średnio udaje, czego już zdążyliśmy doświadczyć w Złotej Gwieździe kiedyś xd I boję się, że znowu notes może się zagubić.
Ale bez ryzyka nie ma zabawy, nie? Więc według mnie to fajny pomysł i mimo ryzyka powinniśmy spróbować :D
Jestem tylko ciekawa, co będzie wtedy, jak notes przejdzie przez wszystkich...
[Obrazek: innpodpismalaika_by_chotara-d92hlu4.png]
Ariusz
Konto zawieszone

Gatunek:Hybryda lwa (z czymś bardziej puchatym) Płeć:Samiec Wiek:8 miesięcy Liczba postów:693 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 21
Doświadczenie: 00

#3
23-03-2014, 20:19
Prawa autorskie: Ragi et mo
Tytuł pozafabularny: VIP

Ja jak najbardziej za i jupi. Co do zeszytu i jego jakości- owszem, im cięższy tym droższy, nie widzę sensu kupować innego, acz przede mną chociażby leży puściutki w czarnej twardej okładce na spiralce szkicownik... A6 I guess.

[ Dodano: 2014-03-23, 19:20 ]
...Inn have a point, co gdy zeszyt...ekhem... wszystkich przeleci?
Głos|Theme song
Mil­cze­nie to tek­st, który niez­wykle łat­wo jest błędnie zinterpretować

[Obrazek: ar_pod_copy_by_szczurzyslawa-d71spfj.png]

Derion
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:zdechł, miał wtedy ok. 7 lat Znamiona:Stada ZG na lewym barku Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:964 Dołączył:Paź 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 87
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 44

#4
23-03-2014, 20:25
Prawa autorskie: av - Rag, obrazek w podpisie - Szczurzysława, ref - ja
Tytuł pozafabularny: VIP

Inn napisał(a):Jestem tylko ciekawa, co będzie wtedy, jak notes przejdzie przez wszystkich...

zagniemy czaso-przestrzeń, yay

Jesztem ża, sam notes mi się podoba, lubię taką prostotę, aaale w plastycznych sklepach można kupić fajne, cienkie, proste, z tekturową okładką szkicowniki (własnie na takowy sobie zerkam), jeśliby się innym ten nie podobał. Jak dla mnie jest w porządku, jak się zacznie rozpadać będzie bardziej klimatycznie, a co.
Więc na mój wpis można liczyć, o ile pies mi zje pracy domowej... tfu... notesiku, to go wyślę dalej. Fajna akcja, uśmiech na mej mordce się pojawił, więc jest git. Ano i jakoś tak wierzę, że się powiedzie i nasz agent nie zaginie w akcji.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#5
23-03-2014, 20:30
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

A tak, chciałam go bardziej otworzyć i mu się to najwyraźniej nie spodobało... On jest klejony, a nie zszywany. Może lepiej byłoby kupić zszywany, tylko że ja takie widziałam tylko w kratkę i w linię. A zakładam, że większość z nas będzie rysować, więc wypadałoby, żeby był czysty.
Można by poszukać zszywanego w necie, tylko obawiam się, że wtedy będzie miał jakąś okładkę, a one zazwyczaj... Nie wyglądają za dobrze.

Taaak, pamiętam ZG i wiem, że ryzyko jest zawsze. Dlatego chciałabym je jak najbardziej zminimalizować poprzez wysyłanie poleconym i założenie tematu z wpisami, u kogo jest notesik i od kiedy.

A tak, zapomniałam napisać, co na koniec.
Otóż, uważam, że jeśli notesik przeżyje to i tak w trakcie akcji zdąży się dopisać tyle osób, że on wciąż gdzieś tam będzie krążył. A gdyby była sytuacja, że kilka osób z forum się spotka (np. na jakimś większym konwencie), to też byłby fajnie, gdyby notesik znalazł się u jednej z tych osób, żeby mogły sobie go wspólnie pooglądać. ^^
Gdyby jednak zdarzyło się tak, że cała kolejka już przejdzie (albo cały notesik się zapełni), to wtedy ostatnia osoba powinna wysłać notesik do mnie, jako osoby, która zaczęła całą akcję. A ja będę go zabierać ze sobą na konwenty i inne spotkania z ludźmi z forum, żeby wraz z nimi przeglądać wpisy innych osób. :D

[ Dodano: 2014-03-23, 19:34 ]
Cieszę się, że podoba wam się pomysł. ^^

Jeśli zostalibyśmy przy tym notesiku, to co robimy z okładką? Bo pomyślałam, że Hewa (jako że ładnie rysuje i dostanie notesik jako jedna z pierwszych) mogłaby zrobić na niej jakiś prosty rysunek.
Inn
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:892 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 59

#6
23-03-2014, 20:43
Prawa autorskie: ~Malaika4

To by było faajne :D Podoba mi się ta idea.
Może niech każdy na okładce narysuje jakiś malutki obrazeczek? Jakieś chibi czy cokolwiek, aby tylko było małe i jak najwięcej ludzi moglo się dorysować?
[Obrazek: innpodpismalaika_by_chotara-d92hlu4.png]
Manuela
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samica Wiek:2 lata 3 m-ce Liczba postów:172 Dołączył:Wrz 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 64
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 63
Doświadczenie: 29

#7
23-03-2014, 20:46
Prawa autorskie: AlaDyllus, arolinak(avatar)

Bardzo ciekawy pomysł! Strasznie mi się podoba.
Jeśli zapisy już idą, to ja oczywiście się zapisuję.
Notesik can be, właśnie taki, z którym można zrobić co się chce, znaczy np. narysować coś na okładce. I jeśli Hewa wyraża chęć, to niech narysia.
Już nie mogę się doczekać, choć boję się trochę, w jakim stanie, kiedy i czy w ogóle go dostanę .w.
Ale jeśli się uda, to będę dumna, że go miałam w rękach ^^
-Wszyscy mówią: "nie oglądaj się za siebie i idź naprzód"
A ja mówię: oglądaj się za siebie.
-Dlaczego?
-Bo za tobą może iść ktoś, na kogo warto zaczekać.


[Obrazek: man_sygn_nowa_by_aladyllus-d7dnybq.png]


Głos[/center]
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#8
23-03-2014, 20:55
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Pomysł z chibi brzmi fajnie, ale obawiam się, że w praktyce może to nie wyglądać tak fajnie, jak byśmy to widziały... Ktoś narysuje większe, ktoś mniejsze, kompozycji nie będzie żadnej, bo to przecież akcja otwarta (można się dopisywać w trakcie). Ja chyba wolałabym nie ryzykować i akurat w przypadku okładki postawić na jeden rysunek.
A z tyłu okładki każdy by się podpisał, więc i tak jakiś wspólny ślad by był.

Ew. możemy zrobić np. coś takiego (uwaga, pomysł przyszedł mi do głowy spontanicznie, więc może nie mieć sensu): ostatnią stronę albo wnętrze okładki z przodu lub z tyłu (albo np. pierwszą stronę, tę, którą chciałam zostawić wolną) poświęcimy na 'strefę chibi', gdzie właśnie każdy będzie mógł machnąć malutką postać chibi.

Mania, nie martw się, aż tak źle może nie będzie. :'D
No, trzymanie w rękach takiego zeszytu z wpisami/ryskami iluśtam ludzi z forum będzie naprawdę ciekawe... Taki materialny symbol forum, aww.
Ariusz
Konto zawieszone

Gatunek:Hybryda lwa (z czymś bardziej puchatym) Płeć:Samiec Wiek:8 miesięcy Liczba postów:693 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 21
Doświadczenie: 00

#9
23-03-2014, 21:02
Prawa autorskie: Ragi et mo
Tytuł pozafabularny: VIP

A ja tam miałam masę zeszytów z pustymi okładkami, które zapełniały się... same. Czemu to musi mieć przyzwoitą okładkę, niech będzie na niej dosłownie wszystko, po jednym małym duperelku od każdego? Why not. Why xD?
Głos|Theme song
Mil­cze­nie to tek­st, który niez­wykle łat­wo jest błędnie zinterpretować

[Obrazek: ar_pod_copy_by_szczurzyslawa-d71spfj.png]

Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#10
23-03-2014, 21:04
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Nie wiem no, to niby brzmi bardzo fajnie, ale ja się tego boję... xD'
Skanda
Bliznopyski | Duch
*

Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:1,840 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 94

#11
23-03-2014, 22:12
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

Dobra, to kilka zastrzeżeń ode mnie:

-osoby, które zawaliły na Secret Santa bądź jakiejś podobnej akcji mają zakaz udziału,
-byłabym też za ogólną weryfikacją użytkowników pod względem aktywności na forum-nie uśmiecha mi się wysyłanie zeszytu graczom-widmo, którzy pojawiają się średnio raz w tygodniu na jednego posta i tyle ich widać,
-i co dla mnie najważniejsze:ludzie mają strasznie słomiany zapał jeśli chodzi o takie akcje i jak przychodzi co do czego, to będą wkręcać, że szkoła, że rodzina, albo jebną pościka, że wysłali, a tak naprawdę gówno zrobili. No i co w związku z tym? Ano, że byłabym za tym, żeby wraz z napisaniem informacji o wysłaniu zeszytu dana osoba na poświadczenie swoich słów wysyłała zdjęcie tego, jak zagospodarowała te dwie strony, Do przyjmowania takich dowodów mogłaby być wyznaczona jedna, konkretna osoba, coby nie psuć innym zabawy czy coś,

Jakkolwiek ekstra nie brzmiałby ten pomysł, prawdą jest, że trzeba ustalić jakieś zasady i dobrze zaplanować całą akcję. Spójrzmy prawdzie w oczy-tak naprawdę wystarczy jedna niepewna osoba, żeby schrzanić całą zabawę.
[Obrazek: raguwno_by_ragous-d9t9pod.png]
Derion
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:zdechł, miał wtedy ok. 7 lat Znamiona:Stada ZG na lewym barku Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:964 Dołączył:Paź 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 87
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 44

#12
23-03-2014, 22:53
Prawa autorskie: av - Rag, obrazek w podpisie - Szczurzysława, ref - ja
Tytuł pozafabularny: VIP

Być może w moim podejściu jest zbyt mało krytycyzmu, ale jakoś nie specjalnie przemawia do mnie odwoływanie się do syfów z przeszłości i blokowanie z tego powodu inicjatywy dzisiaj... ale to tak w nawiasie.

Rag, zgadzam się - weryfikacja użytkowników (uh, każdy ma w sobie Małego Nazistę) to coś, o czym trzeba będzie pomyśleć, ale ale, nie szłabym w przesadę, bardziej skłaniam się ku entuzjazmowi Fel, który sugeruje zapraszanie do akcji nowych userów. Jakkolwiek by nie było - jakaś tam gwarancja tego, że ktoś nie spieprzy sprawy MUSI być. Fakt.

Wzięłabym pod uwagę fakt, że zbliżają się wakacje i niektórym będzie łatwo, innym ciężko się określić co do ich mobilności przez te dwa miesiące.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#13
23-03-2014, 23:03
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Cytat:-osoby, które zawaliły na Secret Santa bądź jakiejś podobnej akcji mają zakaz udziału,

Tu akurat bym była za.
Jeśli takie osoby chciałyby wziąć udział, to ew. na zasadzie spotkania z kimś i wpisania się podczas tego spotkania. Ale żeby nie musiały nikomu wysyłać notesu.

Tak, tak, też o tym myślałam. Doszłam do wniosku, że jeśli chodzi o osoby nowe/widmo, to będę z nimi rozmawiać osobiście (tłumaczyć, że to ważne, żeby nie zawaliły itp.) i będę brać od nich brać numery gg/skype/fb/telefon/cokolwiek - w każdym razie, jakąś sensowną formę kontaktu pozaforumowego, żeby w razie czego móc się upomnieć o notes.
Wydaje mi się, że to wystarczy i nie ma potrzeby nakazywania im wysyłania zdjęć. Jeśli ktoś wyda nam się zupełnie niegodny zaufania, to w ogóle nie będziemy go włączać do akcji albo na takiej zasadzie, jaką opisałam przy sprawie SS.
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#14
24-03-2014, 13:46
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

ja chcę xd

ale ja będę pisać. mogę wierszyki. jeśli rysunki, to szkicowe, komiksowe, zabawne - myślę, że takie z podróży będą jak znalazł.
mogę też wkleić (przypiąć) pocztówkę zaadresowaną do całego forum, ten "adres" będzie jak znalazł ;)

co do okładki, uważam, że powinna się zapełnić skrobaństwem i podpisami, i nagłymi ideami pod wpływem chwili - taka będzie najlepsza i będzie oddawać treść notesu.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#15
24-03-2014, 16:13
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Okej, okey, możemy się pobawić okładką. Macie rację, że tak będzie ciekawiej. Wierzę w waszą kreatywność, bo kto ma być kreatywny na tym świecie, jak nie my. :)

Wierszyki itp. - jak najbardziej. O, z tą pocztówką też dobry pomysł. ^^


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości