♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#16
24-03-2014, 16:49
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

bo ja wysyłam normalnie tony pocztówek, tak po 20 z jednego wyjazdu, więc uznaję je za swój znak rozpoznawczy ;D

[ Dodano: 2014-03-24, 15:51 ]
natomiast klejony zeszyt rozleci się z całą pewnością. trzeba zanabyć szyty.
widziałam propozycję Myszy o tym, że ona ma kołonotatnik, ale jakoś tak szyte zeszyty mają więcej uroku niż te sprężynowce :f zwłaszcza, że też się lubią popsuć.

w normalnym papierniczym powinnaś dostać, nawet taki ze zszywkami jest trwalszy niż klejony.

[ Dodano: 2014-03-24, 15:52 ]
PS chcę się musieć spotkać z Deri w tym celu <3
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#17
24-03-2014, 17:14
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Dobra no, w środę będę na mieście, to zajdę do papierniczego i poszukam czegoś sensownego. Ale przy moim szczęściu to znajdę tylko takie z samochodami i Spidermanem. xp
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#18
24-03-2014, 17:19
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

wtedy można go okleić szarym papierem/papierem technicznym/materiałem (może płótno, jeśli komuś zostałyby skrawki z obrazów) choćby na dwustronnej taśmie klejącej. miałam kiedyś taki notes, który koleżanka mi zrobiła ze skrawków różnokolorowych materiałów, na które nakleiła brokat, powpinała agrafki z koralikami itp. wszystko się bodaj na kropelce trzymało, dwa wieczory roboty.
na płótnie będzie się dało rysować jak coś ;p
a takie patchworkowe są najbardziej unikatowe.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#19
24-03-2014, 17:41
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Hm, moja koleżanka używa płótna, to może by się dało załatwić.

Koraliki itp. wyglądają spoko, tylko czy to przetrwa tyle wysyłek...? I wtedy trzeba by już twardą okładkę, prawda? Nie wiem, czy by nam lekko nie wzrosły koszty wysyłki.
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#20
24-03-2014, 18:51
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

koraliki wyglądają spoko, ale są absolutnie niepraktyczne w codziennym użytku. dla mnie to był notes na zajęcia, i wiem, jak skończył; tym bardziej się sfatyguje, będąc notesem podróżnym. dlatego optuję za przyklejeniem płótna po prostu.

jakoś tak zapomniało mi się o tym napisać wcześniej, bo dla mnie to tak samo oczywiste, że koraliki, dopinki, elementy wystające w ogóle - przysporzą problemów ;)
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Derion
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:zdechł, miał wtedy ok. 7 lat Znamiona:Stada ZG na lewym barku Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:964 Dołączył:Paź 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 87
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 44

#21
24-03-2014, 20:46
Prawa autorskie: av - Rag, obrazek w podpisie - Szczurzysława, ref - ja
Tytuł pozafabularny: VIP

Khayaal napisał(a):PS chcę się musieć spotkać z Deri w tym celu <3

[Obrazek: tumblr_mbji98VD401r7zjhx.gif]
Sadie
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Liczba postów:291 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 64
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 40

#22
24-03-2014, 22:27
Prawa autorskie: Lineart - Malaika4 - kolor - ja/witam (DeviantART) | The Fray

60 kartek i każdy po dwie strony: toż to tylko 30 osób się wpisze!
Be still and know that I'm with you 
Be still and know I am.
[Obrazek: 34ngl5v.png]
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#23
24-03-2014, 22:38
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Hm, a myślisz, że będzie więcej chętnych? Jeśli tak, to mogę poszukać grubszego jak już będę w tym papierniczym.
Soth
Bestia z Bagien | Duch
*

Gatunek:Pół lew, pół tygrys i wszycho na ten temat Płeć:Samiec Wiek:5,5 lat. Towarzysz:Dzięcioł duży Liczba postów:331 Dołączył:Lut 2013

STATYSTYKI Życie: 38
Siła: 88
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 7

#24
24-03-2014, 22:43
Prawa autorskie: Ja/gokcegokcen
Tytuł pozafabularny: Cnotliwy Woj

A to 30 osób wchodzi jeszcze w ogóle? Nie licząc tych multi i osób, które pewnie poddane selekcji zostaną odrzucone. Jak na moje oko i tak się zostanie trochę wolnego miejsce.

Co do pomysłu: Nie wiem. Zamysł wydaje się ogółem w porządku. Ale mam obawy co do powodzenia przy takich sprawach... "na ogólną skalę". Czymś mi to śmierdzi, mam złe przeczucia i z reguły są one słuszne. Nie odpowiem na pytanie co mi nie odpowiada. Po prostu źle mi się to widzi. Ale róbcie co chcecie, zawsze to jakiś sposób na zjednoczenie forum (może kiedyś zrobicie jakiś zlot?).
Sycophants on velvet sofas
Lavish mansions, vintage wine

I am so much more than Royal
Snatch your chain and mace your eyes

If it feels good, tastes good
It must be mine

Heroes always get remembered
But you know legends never die


[Obrazek: 7YwHHkJ.jpg]


Mortal kings are ruling castles
Welcome to my world of fun
I'm taking back the crown
I'm all dressed up and naked

I see what's mine and take it
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#25
24-03-2014, 22:49
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

30 osób to aż nadto, celuję raczej w 10-15...
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.
Sadie
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Liczba postów:291 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 64
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 40

#26
25-03-2014, 00:23
Prawa autorskie: Lineart - Malaika4 - kolor - ja/witam (DeviantART) | The Fray

Miło by było też pozwolić osobom, które już nie wchodzą się wpisać...
takiej Oxenie, Surreal, Arto. Chociaż ten ostatni pewno nie będzie chciał.

Jeśli zeszyt przeżyje sporo, z pewnością będzie więcej niż trzydzieści. Można nawet wstępne rachunki ogarnąć.
Be still and know that I'm with you 
Be still and know I am.
[Obrazek: 34ngl5v.png]
Skanda
Bliznopyski | Duch
*

Płeć:Samiec Wiek:7 lat Tytuł fabularny:Wędrowiec Liczba postów:1,840 Dołączył:Lip 2012

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 94

#27
25-03-2014, 00:36
Prawa autorskie: moje
Tytuł pozafabularny: VIP

E no te osoby, o ile mnie pamięć nie myli zawalały SS więc odpada.

edit: zresztą akcja jest dla aktywnych użytkowników, nie komplikujmy
[Obrazek: raguwno_by_ragous-d9t9pod.png]
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#28
25-03-2014, 01:24
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Oxena pojawia się i znika. Jestem na nie.
Co do Arto i Sur - nie mam nic przeciwko. Akurat oni z zawalaniem SS nie mieli nic wspólnego, tylko pytanie, czy zechcą.

Wydaje mi się, że wstępna lista powinna być przeznaczona dla aktywnych, a jeśli jakimś cudem uda nam się to zakończyć, to ew. wtedy można myśleć o włączeniu pewnych nieaktywnych osób.
Chyba że jest sytuacja typu mieszkamy koło kogoś, kto był aktywny, ale już nie jest. Wtedy można załatwić wpis na zasadzie spotkania.

Btw, widać, że niewielu tu matfizów. Arham zwróciła mi uwagę na gg, że 60 kartek to nie wychodzi 30 osób... Zauważcie, że każda kartka ma 2 strony, więc z pozostawieniem pierwszej i ostatniej strony wolnej wyjdzie nam 59 wpisów. Tyle na pewno wystarczy. xp
Sadie
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda dorosła Liczba postów:291 Dołączył:Maj 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 64
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 40

#29
25-03-2014, 01:52
Prawa autorskie: Lineart - Malaika4 - kolor - ja/witam (DeviantART) | The Fray

*Geniusz maks.*
Be still and know that I'm with you 
Be still and know I am.
[Obrazek: 34ngl5v.png]
Khayaal
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5 lat i 9 miesięcy Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:1,030 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 79
Doświadczenie: 10

#30
25-03-2014, 07:01
Prawa autorskie: av: malaika4
Tytuł pozafabularny: VIP

No tak, Sadie utozsamila kartke ze strona, a potem to juz poszlo xD


Dolaczac z nieaktywnych proponuje Kami, szczerze mowiac. Ona nie zawali, jesli zechce wziac udzial.
Postać specjalna: Khayaal posiada zdolność pośredniczenia między światami żywych i umarłych. W miejscach mistycznych, związanych silnie z daną postacią, przy Ołtarzu Staroone, nad Jeziorem Duchów potrafi przyzwać daną duszę i dać jej głos. W jej obecności duchy stają się silniejsze i bardziej stabilne - nie są zagrożeniem fizycznym, ale stają się lepiej widoczne i słyszalne.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości