♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Ariusz
Konto zawieszone

Gatunek:Hybryda lwa (z czymś bardziej puchatym) Płeć:Samiec Wiek:8 miesięcy Liczba postów:693 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 21
Doświadczenie: 00

#16
30-03-2014, 20:40
Prawa autorskie: Ragi et mo
Tytuł pozafabularny: VIP

AAwh łajzuleeek~ jbc moja kicia też ma dwukolorowe nah nah "D
mi któryś z tych linków nie działa huh.
Głos|Theme song
Mil­cze­nie to tek­st, który niez­wykle łat­wo jest błędnie zinterpretować

[Obrazek: ar_pod_copy_by_szczurzyslawa-d71spfj.png]

Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#17
30-03-2014, 22:57
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Łapajcie poprawny: http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/20...1396033134


podpięłam w poprzednim poście oba prawidłowo już ;p K.

[ Dodano: 2014-03-30, 22:03 ]
No i tak, niestety, Kah, już trochę za późno. ^^' Mamy już wszystko nagrane, tylko jeszcze nie wszystko wrzuciłam.
Odpowiedz
Kahawian
Dwugrzywy | Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:1,101 Dołączył:Kwi 2013

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:
Doświadczenie: 17

#18
31-03-2014, 16:12
Prawa autorskie: MadKakerlaken

Moje szczęście w pełnej krasie. x'DD

No cóż, może następnym razem się uda.
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#19
31-03-2014, 16:12
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Dobry, mamy już całą audycję. Gdyby ktoś jakimś cudem zgubił linka, to podaję po raz kolejny:

http://fileera.wrzuta.pl/playlista/6eIo6...audycja_ix
Odpowiedz
Inn
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:892 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 59

#20
02-04-2014, 22:27
Prawa autorskie: ~Malaika4

Jeeej, zostałam potępiona! Ale fajnie, to mój pierwszy raz o,o
Powinnam częściej kasować postaci, bo to serio fajne uczucie. Takie satysfakcjonujące.

A tak w ogóle to ja jestem z siebie dumna, że w końcu się zdecydowałam, aby to zrobić, bo baaardzo długo się do tego zbierałam. Granie Hewą nie przynosiło mi już takiej przyjemności, jak kiedyś.

Dziękuję bardzo za piosenkę, wielbię ją o,o

I chciałam jeszcze napisać, że naprawdę źle wspominam jedną stadninę. Dokładniej to tę, o której mówiła Fel, z Nirvaną. Kiedy jeszcze nie potrafiłam za dobrze kłusować, a kierować koniem to w ogóle (dopiero z lonży zeszłam), moja mama zadzwoniła tam do nich, aby umówić mnie na jazdę. Facet powiedział, że w sobotę mają dwugodzinny teren i że mogę zabrać się z nimi. Mama się zgodziła, ja w ogóle nie wiedziałam za bardzo, o co w tym chodzi. Cóż, na początku się cieszyłam. Powiem tyle, że później już do tej stadniny nie pojechałam i nie zamierzam. Jak już wspominałam, ledwo kłusowałam (coś w stylu, raz wyjdzie, raz nie wyjdzie), a na terenie było naprawdę bardzo dużo szybkiego kłusu, były ze 4 odcinki, w których był galop, jak i raz, kiedy koń mi przeskoczył przez pieniek, prawie z niego zleciałam. Kolano miałam na szczycie siodła, nie mam pojęcia, jak ja się wdrapałam z powrotem, tym bardziej, że kłusował XD. Nie żeby coś, ale on wiedział, co ja potrafię, bo byłam u niego wcześniej ze dwa razy Stwierdził po prostu, że tak się szybciej nauczę jeździć. Na terenie poznałam dwóch chłopaków, którzy mi mówili, że oni u niego w ogóle zaczynali i to właśnie od samego początku terenami.
Teraz wiem, że tak wygląda normalny teren, ale wtedy to no, jedyne co o tym wiedziałam, to to, że to jest fajne XD Prawie zgubiłam okulary, jak złapała mi je gałąź xD i jeszcze byłam już pewna, że spadnę z tego konia i coś sobie połamię, w końcu za mną leciała cała masa innych koni, a że jechaliśmy w lesie, to wokół wiadomo, drzewa, kamienie, wystające korzenie, skarpy jakieś. Najlepsze jeszcze było to, że jak po tych dwóch godzinach wróciliśmy do stadniny, on oświadczył mi, że jestem przedpoczątkująca i teraz powinnam jeździć na takie 2 tereny w tygodniu.
A co do tych koni to było głupie, że "w tym miejscu zaczyna się odcinek galopu. Tu się galopuje" i koń galopował ten odcinek galopu, bo wiedział, że tu jest galop, a ty nic nie mogłeś z tym zrobić. I ogólnie nie dało się konia przyhamować, ani nic. Po prostu się na nim siedziało.

Teraz na szczęście jeżdżę do stadniny, w której jazdę prowadzą właściciel z żoną i tylko i wyłącznie oni. I to mi się podoba, bo wcześniej jak byłam w różnych tych stadninach, wszędzie uczyli mnie inaczej, darli się na mnie, albo mówili mi, że nic nie potrafię, a tutaj oni są naprawdę dobrzy, potrafią prześwietnie wszystko wytłumaczyć i na jazdach jest ciekawie, bo nie ma czegoś takiego, że: "postępujcie. Dobra, teraz pokłusujcie dwa kółka. Stęp. Chwila kłusu...", jak to często bywało w poprzednich przypadkach. I to, co też mi się bardzo podoba, to konie. Są bardzo zadbane, spokojne, a właściciele naprawdę widać, że się na nich znają i je kochają. No i to hucuły, hucuły są świetne o,o Powtarzamy każdą rzecz, aż w końcu zrozumiem, o co chodzi, a jak dalej nie rozumiem, to każe mi się zatrzymać i pokazuje, tłumaczy to jeszcze lepiej. Właśnie u nich nauczyłam się najwięcej i z pewnością dalej będę do nich jeździć.

Się rozpisałam XD
[Obrazek: innpodpismalaika_by_chotara-d92hlu4.png]
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#21
09-04-2014, 22:32
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

W ogóle to zapomniałam sprostować, że Hewa jest na forum już od 2008, tylko że wtedy jeszcze nie miała jednej stałej postaci przez więcej niż pół roku, dlatego o tym zapomniałam.

A poza tym to serio komentujcie te audycje, piszcie cokolwiek. Jeśli nie ma komentarzy, to dla mnie to jest sygnał, że nikt tego nie słuchał. Tylko że jak sprawdzam na wrzucie, to wyświetla mi się, że playlista była słuchana przez 38,5h. Z tego wynika, że jednak niektórzy słuchali... To co, wyszła tak tragicznie, że nie ma sensu niczego komentować? Czy to dziewczyny biorące udział w audycji odtwarzały ją sobie w kółko? xP
Odpowiedz
Akira
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo Płeć:Samiec Wiek:Podrostek. Liczba postów:207 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 50
Siła: 30
Zręczność: 35
Spostrzegawczość: 25
Doświadczenie: 14

#22
09-04-2014, 22:44
Tytuł pozafabularny: MISTRZ MELODYJ

Ja nie odsłuchiwałam ani razu xD
Odpowiedz
Shyeiro
KARNY TYTUŁ ZA PSUCIE EVENTÓW

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Ponad 4 lata Znamiona:0/0 Liczba postów:411 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 65
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 29

#23
09-04-2014, 23:16
Prawa autorskie: AFrozenHeart/ Zimnaya

Ja też nie, nienawidze swojego głosu to raz, a dwa, gadałam jak opentana, so
[Obrazek: commission</em>_snooki3_by_zimnaya-d7y0u6j.png]

Shit happend, eat that rude.
GŁOS
Odpowiedz
Ganror
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:6 miesięcy Liczba postów:56 Dołączył:Mar 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 18
Spostrzegawczość: 22
Doświadczenie: 5

#24
10-04-2014, 00:46
Prawa autorskie: ja

Ja słuchałam jakoś 3 razy, ale nie wiem w sumie, jak to skomentować.
Des była słodka.
[Obrazek: forum_by_ragous-d7ebzyw.png]

GŁOS
1 | 2
Odpowiedz
Akira
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo Płeć:Samiec Wiek:Podrostek. Liczba postów:207 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 50
Siła: 30
Zręczność: 35
Spostrzegawczość: 25
Doświadczenie: 14

#25
10-04-2014, 09:50
Tytuł pozafabularny: MISTRZ MELODYJ

Ey, ey, ey! Nie zgadzam się na określanie mojej osoby takimi brzydkimi słowami ;__;
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#26
10-04-2014, 15:13
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Ale to prawda. <3

Rag, pisz cokolwiek, żebyśmy wiedziały, czy mamy mówić więcej o konkretach, czy o pierdołach, czy w ogóle nie prowadzić audycji, czy co. Z Twojej wypowiedzi zdołałam wywnioskować, że powinnyśmy częściej zapraszać Desię. ^^
Odpowiedz
Ganror
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:6 miesięcy Liczba postów:56 Dołączył:Mar 2014

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 18
Spostrzegawczość: 22
Doświadczenie: 5

#27
10-04-2014, 19:55
Prawa autorskie: ja

Serio Des, ja bardzo rzadko używam tego słowa, a widzisz, Twoja osoba zmusiła mnie do tego.


Yyyy, eeee, no co ja mogę powiedzieć.
Średnio mnie interesowały jakieś przeżycia z obozów i tak dalej. Ciekawiej słuchało się odpowiedzi na pytania, no ale rozumiem, że było ich dosyć mało (na drugi raz może trochę wcześniej się ogłosić z audycją, to więcej osób pokusi się o jakieś pytanie). A, no i w sumie chyba większym zainteresowaniem cieszyłyby się tematy mające bezpośredni związek z forum, dunno, wspominanie jakichś wątków albo gadanie o psychice własnych postaci i tak dalej.
[Obrazek: forum_by_ragous-d7ebzyw.png]

GŁOS
1 | 2
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#28
10-04-2014, 21:06
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Ahah, ja mogłabym godzinami mówić o swoich postaciach (niektórzy wiedzą).
Można zrobić taki eksperyment, że dziesiąta audycja będzie TYLKO o forum z naciskiem na fabułę i zagłębianie się w konkretne postacie osób biorących udział w audycji.
Odpowiedz
Ariusz
Konto zawieszone

Gatunek:Hybryda lwa (z czymś bardziej puchatym) Płeć:Samiec Wiek:8 miesięcy Liczba postów:693 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 20
Spostrzegawczość: 21
Doświadczenie: 00

#29
10-04-2014, 21:12
Prawa autorskie: Ragi et mo
Tytuł pozafabularny: VIP

Mi tam się np gadanie o koniach podobało xD (ciekawe czemuż to...), acz już nie mogłam o tych konwentach, a masa tego była oj! Muszę przyznać iż rzeczywiście fajnie się słuchało odpowiedzi na pytania czy właśnie strikte forumowe sprawy.
Głos|Theme song
Mil­cze­nie to tek­st, który niez­wykle łat­wo jest błędnie zinterpretować

[Obrazek: ar_pod_copy_by_szczurzyslawa-d71spfj.png]

Odpowiedz
Derion
Duch
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:zdechł, miał wtedy ok. 7 lat Znamiona:Stada ZG na lewym barku Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:964 Dołączył:Paź 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 87
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 44

#30
10-04-2014, 21:41
Prawa autorskie: av - Rag, obrazek w podpisie - Szczurzysława, ref - ja
Tytuł pozafabularny: VIP

yhy, a ja się zbieram, żeby tu pisnąć choć słówko odniepamiętamkiedy, bo tak, przesłuchałam większość. Ale osobiście słuchałam nie dla wspominek o konwentach, czy obozach konnych, ale żeby lepiej Was poznać, obczaić z kim mam do czynienia (tak, zostałyście położone na moim stole operacyjnym, przyglądałam się bacznie Waszym trzustkom).

Nieeee dam rady się teraz rozpisać o samej formule audycji, czy zapodać jakąś pozytywną krytyką... za to jestem wdzięczna, że poświęciłyście czas na nagranie tego, było bardzo miło <D
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości