Król Lew PBF
Pierwsza avatarnia Mal - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+---- Wątek: Pierwsza avatarnia Mal (/showthread.php?tid=257)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Pierwsza avatarnia Mal - Nigara - 14-08-2012

Można zamawiać? ;3
Wiem, że komish w drodze, ale jakby tak headshot dla Neavery szkicowy, można? ;)


RE: Pierwsza avatarnia Mal - Alaina - 14-08-2012

Główka dla Felki
Frey skończony, wiem ze na pewno spodziewałaś się go w formie digitala, na swoje usprawiedliwianie
mam tylko to,że zbyt wiele prac mam do zrobienia na komputerze.
nie wyrabiam się..==" a i tak dość długo czekałaś na ten avatar

[Obrazek: frey-1.png]

Padme, powiem tak, chwilowo nie obiecuje niczego. W prawdzie mogę go narysować, ale równie nim to zrobię minie sporo czasu.
Prędzej doczekasz sie swojego komisha, niżeli tej głowy ^^;


RE: Pierwsza avatarnia Mal - Nigara - 14-08-2012

Nie ma sprawy, mogę czekać ;)
A jeśli chodzi o komisha to wszystko co napisałam wcześniej jest jak najbardziej aktualne, z jednym wyjątkiem, a nawet dwoma. Będzie to jednak to pełne cieniowanie i nie dam rady zrobić jej reefa... Podeślę ci kolory z tej pracki co mam w sygnie, dodając tylko jej kolor oczu ;3


RE: Pierwsza avatarnia Mal - Felija - 14-08-2012

Jeej, jaki fajny. :D Co prawda kolory nie do końca się zgadzają, ale co ja tam się będę czepiać. Uznam, że doznał oświecenia. Ha.
A tak na serio - dzięki wielkie! Jeszcze chwilka minie, zanim to wstawię, bo jeszcze nie jest aż tak grzywiasty, ale w końcu na pewno użyję tego jako avatar. Ślicznie Ci to wyszło, nie wygląda jak wielki i zły lew, ale też nie jak słodziak z LZ. Czyli jest idealnie. ^^ I nie robi mi większej różnicy, że to nie digital.


RE: Pierwsza avatarnia Mal - Shun - 20-08-2012

We mi co narysuj gnido ;p


RE: Pierwsza avatarnia Mal - Liadan - 30-09-2012

Zastanowię się nad tym, lub co pani przyssawka by chciała xp


RE: Pierwsza avatarnia Mal - Sheridan - 30-09-2012

Jak ona to i ja ;3


RE: Pierwsza avatarnia Mal - Liadan - 01-10-2012

Sheridan wybacz,ale na chwilę obecną nie planuje otwierać avatarnii ^^; , nie powiem że nie mam czasu, bo w prawdzie staram się planować wszystko tak aby wieczór mieć wolny, ale obecnie nie rysuje żadnych konkretnych prac jak same szkice ^^;


RE: Pierwsza avatarnia Mal - Padme - 01-10-2012

A może skusisz się na narysowanie lwiej młodej miłości, cu? Szice są fajne.


RE: Pierwsza avatarnia Mal - Sheridan - 01-10-2012

Tak, z Padmową się zgodzę - szkice są fajne, tym bardziej, ze zawsze można wyprosić od Destiny na poprawienie go <uśmiech>


RE: Pierwsza avatarnia Mal - Liadan - 01-10-2012

haha, cóż..zobaczy się..ale może i w takim razie też znajdziecie cos dla siebie z tego co obecnie rysuje,a jest to 3 część wolnych szkicy xp


RE: Pierwsza avatarnia Mal - Sheridan - 02-10-2012

Taak! Ale fajnie ;3 <szum radości ze strony fanów Mal i nie tylko ;P>


RE: Pierwsza avatarnia Mal - Kami - 03-10-2012

Sheridan napisał(a):Taak! Ale fajnie ;3 <szum radości ze strony fanów Mal i nie tylko ;P>


łi trochę wazelinki ;P

Malciu jako tam nasze arttrady sie mają? xD bo ja zaczęłam robic lineart z szkica ;3


RE: Pierwsza avatarnia Mal - Alaina - 04-10-2012

chwilowo stoją, ale spodziewał się że w najbliższym czasie powinnaś swoją cześć dostać XD


RE: Pierwsza avatarnia Mal - Shun - 05-10-2012

Pani pszyssaffka chce coś fajnegu <3