Król Lew PBF
Zjem Cię - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+---- Wątek: Zjem Cię (/showthread.php?tid=412)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Zjem Cię - Akilian - 20-09-2012

Mal! Udało mi się, zrobiłam pracę na komputerze, co jest w moim przypadku rewolucją ponadczasową! W dobre łapki -----> http://fieryheartpl.deviantart.com/#/d5fc784
I przy okazji, może trochę za wsześnie, ale co tam - wszystkiego najlepszego!


RE: Zjem Cię - Alaina - 25-09-2012

http://malaika4.deviantart.com/gallery/#/d5cyoi9
nie nie jest to nic nowego,ale i pewne niektóre osoby zastanawiać się zaczną dlaczego wstawiam tutaj link do adoptów. Bez obaw nie zamierzam ich sprzedawać a najzwyczajniej oddać. Chciała bym to już wrzucić do storage i mieć to z głowy, a co za tym idzie te postacie które nie poszły są do przygarnięcia.

Bez czwóreczki, chłopczyka se jednak do jakiś celów zachowam xp

[ Dodano: 2012-09-25, 22:21 ]
A i Storm wybacz że z takim opóźnieniem ale- dziękuje ;)


RE: Zjem Cię - Nahuel - 25-09-2012

mogłabyś mi powiedzieć po chłopsku i dla debila, jak przygarnąć postać nr 14 i co wolno mi z nią potem robić? nigdy w życiu nie adoptowałam ;x


RE: Zjem Cię - Alaina - 25-09-2012

Co trzeba zrobić, obecnie wystarczy tylko powiedzieć że się ją chce ;) Nic więcej. Tak jak wspomniałam są do oddania, więc rezygnuje z punktów czy też pieniędzy. Zbyt długo tkwią mi w galerii i szczerze mówiąc chciała bym się tego juz pozbyć
A co można z nią robić, a co Ci sie żywnie podoba . Wystarczy przestrzegać prostej zasady jak wspomnienie przez kogo została zrobiona (bo razem z desingiem dostaje sie i szkic..czyli krótko mówiąc, można to w pewnym sensie traktować jak swego rodzaju commish)
tyle ;)


RE: Zjem Cię - Nahuel - 25-09-2012

to ja chcę 14 <3
zgłosić się do Ciebie na dA?


RE: Zjem Cię - Alaina - 25-09-2012

Ok zaraz podeśle Ci jej większa wersje pw i hmm myślę że nie trzeba. Oddane postacie bez sprzedaży będę po prostu skreślać..z resztą to i tak później pójdzie do przechowalni.


RE: Zjem Cię - Nahuel - 26-09-2012

jej, dziękuję :)


RE: Zjem Cię - Aigéan - 26-09-2012

O jeejku <3
W takim razie, to czy ja mogę prosić pannę z numerkiem 11? Od samego początku mi się jej desing podobał, tak prosty ale ładny. I ten uśmiech, mrau!


RE: Zjem Cię - Alaina - 26-09-2012

jasne ;) za sekundkę gdy skończę wysyłać jedną rzecz, podeśle Ci ją na pw ;)

[ Dodano: 2012-09-25, 23:56 ]
zrobione ;)
na nowy dom czekają jeszcze numery
2,8,9 i 13 xp


RE: Zjem Cię - Moran - 26-09-2012

Yay! Mogę dostać 13?


RE: Zjem Cię - Alaina - 26-09-2012

zrobione ;)


RE: Zjem Cię - Padme - 26-09-2012

8 mogę? ;3


RE: Zjem Cię - Alaina - 26-09-2012

jasne Padme, zaraz Ci ja na pw podeślę ;)

i Kochani nikt nie jest zainteresowany dwójeczką i dziewiątką , biedne obie pannice dalej szukają domu xp


RE: Zjem Cię - Akilian - 26-09-2012

Ja poproszę 9. Nie zostawię jej, a i tak myślałam o postaci w kropki ;3 Tym bardziej, że już wczesniej nad nią myślałam, ale co zrobić, jak się nie ma złapanego punktu...?

/Ale bosko, załapię się!


RE: Zjem Cię - Alaina - 26-09-2012

Spokojnie Strom, nie są już to adopty za pieniądze czy tez punkty, a w pełni darmowe postacie. ;)

P.S
podesłałam Ci juz 9 pw ;)