Król Lew PBF
Kephas - nowe stado? - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Kephas - nowe stado? (/showthread.php?tid=494)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Kephas - nowe stado? - Khayaal - 23-10-2012

Kami, szukam tu chętnych na stworzenie projektu, a nie rzucam na Twój żer kopię cudownego Świtu, bom zazdrosna. będziesz miała okazję ocenić projekt, jeśli powstanie, po jego złożeniu. dziękuję za uwagę :P


RE: Kephas - nowe stado? - Vinity - 23-10-2012

Nie, nie, dajesz swe zacne wypociny i zbierasz pochwały jakie to łone niecudne, to muszę Ci zarzucic garścią gorzkiej prawdy bo byłoby zbyt kucykowo-tęczowo :3

Propozycje tak działają, ty dajesz inni komentują itd.

Kepasa amigos! :D


RE: Kephas - nowe stado? - Khayaal - 23-10-2012

propozycja będzie, jak złożę projekt - jeśli złożę, bo czekam na pięć zadeklarowanych osób, a na razie mam trzy i pół. potraktuj to jako spis chętnych :P
tylko żeby się w ciemno nie wpisywali, dałam pogląd, czego mi się zachciewa.

a jak będzie projekt, to wtedy będziesz nawet musiała nad nim posiedzieć, spoko. jeszcze będziesz miała szansę :>


RE: Kephas - nowe stado? - Vinity - 23-10-2012

Temat jest w propozycjach, więc jest to propozycja :3


RE: Kephas - nowe stado? - Nathaniel - 23-10-2012

Z tego co mi wiadomo, stada powinny mieć polskie nazwy.


RE: Kephas - nowe stado? - Khayaal - 23-10-2012

nie ma o tym słowa ani w regulaminach, ani w temacie o zakładaniu stad, ergo nie - nie muszą. ;)


RE: Kephas - nowe stado? - Kami - 23-10-2012

Kepasa Amigos! ;P


RE: Kephas - nowe stado? - Eenu - 23-10-2012

Wszystko świetnie, fajnie, ale ja to bym pierw wolała ruszyć Strażników i Nową Północ, gdzie wówczas wszyscy mieli całe pokłady zapału, a ostatecznie szału nie ma, niżeli tworzyć kolejne stado, ale ok :P.

W jedynie Świcie i Lwiej Ziemi można przebierać w postaciach, plus, dodatkowo - takowy Samotnik, bardziej z perspektywy usera nie mającego pojęcia gdzie opłaca się dołączyć swoją postać by nie umrzyła z nudy postawiony przed wyborem większym niż cztery grupy GŁUPIEJE, co wiem z doświadczenia, bo to ciut za dużo i bez zdania zostaje Włóczęgą.
Sama miałam z Aslanową wenę na nowe Stado, więc kwintesencja Kephas jest dobra. Chociaż radziłabym się wstrzymać.

A skoro o nazwie mowa - wcale mi się nie podoba. Ale wiadomo, jeżeli wymyśliła ją Adminka, to wszystko jest ok, niech sobie będzie, ale o przykładowo Strażników Niebios będą już kwokać, że wybija się z klimatu, bla bla bla, którego notabene tutaj nie ma, co jest poważnym problemem. Ale wiadomo, wszyscy ZAJEBIŚCIE się bawią, więc po cóż zawracać sobie głowę takimi sprawami... x3


RE: Kephas - nowe stado? - Khayaal - 23-10-2012

przynajmniej jedna rzecz Ci się podoba, Kami xD

zebrałam już pięciu chętnych:
Hordiana
Saikę
Kerrę
Akilian
Hofu
i oczywiście siebie (Khay).

czy mogłabym więc poprosić o utworzenie ukrytego działu, danie tam dostępu wyżej wymienionym użytkownikom na podane z nicków konta? i moda dla siebie na ten dział. wszystko mi jedno, gdzie będzie.


RE: Kephas - nowe stado? - Hofu - 23-10-2012

Też będę chciała na 100% dołączyć do stada bo usunęłam konto Eriny, więc jedna "posadka" mi się zwolniła :)


RE: Kephas - nowe stado? - Khayaal - 23-10-2012

edytowałam listę o Ciebie ;)


RE: Kephas - nowe stado? - Hofu - 23-10-2012

Dziękuję :)


RE: Kephas - nowe stado? - Kami - 23-10-2012

Yaal to ukrytego tematu też zrobic nie umiesz/ nie możesz? XD


RE: Kephas - nowe stado? - Khayaal - 23-10-2012

nie, nie mogę. mam admina tylko na użytkowników, ale sensu na zmienianie im kont i ich kasowanie + dostęp do regulaminu + moda na kilka działów. ja jestem wyjątkowo pozbawiony rączek i nóżek junior :P


RE: Kephas - nowe stado? - Kami - 24-10-2012

Bidna C:
https://pbf.krollew.pl/kepasa-amigos-vf119.htm