Król Lew PBF
Offtop - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Archiwum stad (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=142)
+----- Dział: Bractwo Bezimiennych (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=110)
+----- Wątek: Offtop (/showthread.php?tid=1724)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Offtop - Israel - 14-03-2016

No właśnie nie wiedziałem jak to rozegrać. No to wyjdę stamtąd. Co do pisania z Tobą: to zależy jak Ty chcesz. No a co do mulenia: nikt nie muli bardziej niż ja ;P.


RE: Offtop - Zephyr - 14-03-2016

Vader już nie wróci - potwierdzone info.


RE: Offtop - Solovar - 15-03-2016

Tak jak napisał Zeph, Vadera już nie ma. Można uznać, że zdechł czy gdzieś daleko poszedł. Ważne, że już nigdy nie wróci.
A tak poza tym sorry, że nie wbiłem na zebranie. Przez pierwsze dni urlopu nie zaglądałem na forum, a jak już zajrzałem to dobiegało ono końca więc nie było sensu się tam wbijać. Można uznać, że Mul wyruszył na jakieś poszukiwanie ziół czy coś. Najwyżej ktoś go potem opieprzy :P

EDIT:
Jest jeszcze jedna sprawa. Cały czas zapominałem o niej, no ale ważne, że w ogóle piszę co nie? xD
Mianowicie chodzi o spis medykamentów Bractwa. Każde stado musi takowy posiadać, a ja nadal żadnego nie założyłem. Kieruję więc pytanie do wyżej ode mnie postawionych członków naszej różnogatunkowej społeczności, gdzie ten temacik założyć?


RE: Offtop - Sadism - 15-03-2016

Założ w sprawach bractwa. Po prostu ty się nim zajmiesz. Tak mi sie wydaje.


RE: Offtop - Shiya - 15-03-2016

Tak, powinieneś założyć go w sprawach bractwa.


RE: Offtop - Solovar - 16-03-2016

No dobra. Założyłem temat w Sprawach BJ. Teraz tylko Mul musiałby połazić trochę żeby powiększyć trochę ilość lekarstw. No i przydałoby się chyba aby spotkał medyków z SK. Możliwe, że mogliby sobie jakoś pomóc nawzajem :V


RE: Offtop - Israel - 29-03-2016

Pozwolę sobie napisać posta odnośnie ogłoszenia.
Rozumiem, że to hasło znają wszystkie członki BJ?


Btw. Wężuś https://i.imgur.com/C68Ho6l.webm


RE: Offtop - Vult - 30-03-2016

Skoro jest na tablicy ogłoszeń to wszyscy to wiedzą.


RE: Offtop - Israel - 30-03-2016

Ok, bo nie byłem pewien co do tego, jak to działa.


RE: Offtop - Vult - 30-03-2016

Dałam tablice bo tak mi łatwiej przekazać informacje, niźli pisać na offtopie lub każdego wyłapywać na fabule i przekazywać wieści. Zresztą tam jest tylko zbiór ogłoszeń bez zbędnego spamu.


RE: Offtop - Israel - 30-03-2016

Ok, przyjąłem do wiadomości.


RE: Offtop - Israel - 01-04-2016

To jest skandal! Taką pomyłkę zrobić ;_;.
Cytat:Przyjmowani są tylko tacy, którzy nie będą ciążyć STADU, jednak możliwości przysłużenia jest bardzo wiele.

https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=1304&pid=52664#pid52664


RE: Offtop - Vult - 03-04-2016

O widzę, ze uaktualniono opis bractwa.
Te plotki są dziwne xd

Is co jest znowu skandalem bo nie rozumiem?
I Sadism wolę poczekać na odpowiedź Chikji zanim odpisze w zebraniu. Wiem, że ci się śpieszy no ale :F

EDIT: Doczytałam resztę, sobie zasługi wymieniłeś a w opisie władcy Vult to pustka zieje.


RE: Offtop - Israel - 03-04-2016

Skandalem jest to, że tam jest napisane "stado", a BJ to nie stado tylko bractwo ;P.


RE: Offtop - Sadism - 03-04-2016

Wymieniłem bo jego kariera zakończona. Ty na razie jeszcze nic takiego nie masz. Zobaczymy. Spokojnie, twoja "broszurka" tez sie uzupełni. Cierpliwości.