Król Lew PBF
Zjem Cię - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+---- Wątek: Zjem Cię (/showthread.php?tid=412)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Zjem Cię - Alaina - 02-11-2012

Program graficzny, coś podobnego jak Photoshop,z tą różnicą że ma mniej opcji ale i jest łatwiejszy do obsługi ;)


RE: Zjem Cię - Khayaal - 02-11-2012

aha. dziękuję :D


RE: Zjem Cię - Moran - 02-11-2012

[offtop]KOCHAM SAIA, bo się szybciej ładuje, ma łatwego w obsłudze pen toola i nie ma miliona zbędnych rzeczy potrzebnych do obróbki. KOCHAM GO [/offtop]


RE: Zjem Cię - Miyuki - 02-11-2012

Obawiam się tylko, że w SAI bez tabletu jesteś w ciemnej dupie i tyle. xP
Ale kiedyś warto byłoby spróbować. Z myszką, na tablecik nie stać. :3

A ten lewek w drugim rzędzie, pierwszy, przypomina mi Naarka. Naaaruś. <3


RE: Zjem Cię - Asuan - 02-11-2012

[offtop]Tak, SAI to najlepszy program jaki kiedykolwiek miałam i nie żałuje, że tak długo czekałam, kiedy się instalował![/offtop]


RE: Zjem Cię - Naema - 09-07-2013

http://mal4-adoption.deviantart.com/art/summer-sale-383095922

eh, no tak, niema to jak koleiny raz wstawiać postacie do oddania, tak jak ostatnim razem i teraz bez obaw, można śmiało brać, nie żądam za nie opłaty. Chce się tego pozbyć a skoro na DA nie poszły, na FA jest zainteresowanie 4 i 5, więc te dwa numery puki co zostają, zaś pozostała reszta do oddania.
Ktoś chętny ;)?


RE: Zjem Cię - Malimau - 09-07-2013

Można 1? ;3 Jest cudowna.


RE: Zjem Cię - Akira - 09-07-2013

A mnie okropnie podoba się 4 i 5. Tak czy siak środków brak :x

Tak btw.: Jak tam u Ciebie, kocico? :D


RE: Zjem Cię - Alaina - 09-07-2013

Malimau- jasne , jak tylko dostanę się na komputer podesle jej większą wersję ;)
Akurat - haha spokojnie , nie każe wam sanie płacić , nawet jesli na DA jest wpisana kwota, tutaj oddaje je za darmo ;) więc jeśli któraś z pań Cie interesuje , to śmiało , pisz ;)


RE: Zjem Cię - Miyuki - 09-07-2013

Yay, dziękuję. W końcu będę mieć jakąś ciemnofutrą postać, bo w sumie żadnej nie mam, a design ma boski. :3


RE: Zjem Cię - Alaina - 09-07-2013

wysłana, pomimo wielu prób udało mi się na imgae wstawić. Deviantowski stash zbuntował mi się i nie chce ani na jednym a ni na drugim koncie współpracować ze mną T.T


RE: Zjem Cię - Padme - 09-07-2013

Mogę 3? :3


RE: Zjem Cię - Akira - 10-07-2013

Gdybym tylko wiedziała, że będę o nią dbać >.<


RE: Zjem Cię - Ares - 10-07-2013

A ja moge prosić o 2? :D


RE: Zjem Cię - Alaina - 10-07-2013

Jasne, za chwile podeślę resztę postaci, muszę tylko spróbować wstawić je na stasha, a jeśli nie, to walczyć z image.

Desti- zawsze w zapasie jakąś postać można mieć , kto wie czy kiedyś się do czegoś nie przyda XD