Król Lew PBF
Pierwsza avatarnia Mal - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+---- Wątek: Pierwsza avatarnia Mal (/showthread.php?tid=257)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Pierwsza avatarnia Mal - Panimalos - 29-08-2014

No problemo, znalazłam całkiem ładny lineart, więc luzik :3 Złożępotem zamówienie na Nimala, jak kolejka będzie wolna, bo jemu nie umiem nic narysować.


RE: Pierwsza avatarnia Mal - Hashimea - 08-09-2014

Oczywiście, poczekam. ;3 I tak jeszcze przez pewien czas nie mam dostępu do laptopa, więc łatwiej mi będzie uzbroić się w cierpliwość XD


RE: Pierwsza avatarnia Mal - Alaina - 08-10-2014

Skończone, nareszcie, mimo że szkic zrobiony w tamtym tygodniu, dopiero dziś zabrałam sie za reszte, za co mimo wszystko przepraszam.
Strasznie ostatnio idzie mi robienie czegokolwiek, plus nie pociesza mnie fakt że i tak do zrobienia pozostało mi kilka dość cieżkich płatnych prac TnT
Nu ale jest, mam nadzieje ze sie spodoba ^^;

[Obrazek: maluch_zps57439ed5.png]
[Obrazek: maluch1_zpseee0a58d.png]


RE: Pierwsza avatarnia Mal - Hashimea - 09-10-2014

Jest świetny, dziękuję! <3 ^^
Długo czekałam, to fakt, ale nie szkodzi, nie spieszyło mi się, żeby mieć jakoś super szybko ten avatar. Ważne, że jest :3 Jeszcze raz dzięki i już wstawiam na Kibę ^^


RE: Pierwsza avatarnia Mal - Visa - 09-10-2014

Jaki fantastyczny Kiba :3333 aż mam ochotę zamówić u Ciebie Tobo albo Gizę <3 O ile oczywiście znajdziesz choć kapkę czasu :3 ja mogę cierpliwie czekać na taki ładny arcik


RE: Pierwsza avatarnia Mal - Skanda - 10-10-2014

Płaćcie szmal, a nie żulicie za free darmozjady Wy. I jak już dostaniecie coś od Mal, to całować po stopach, że znalazła czas żeby zrobić coś komuś ot tak, z dobroci serca, a nie rzucacie jakimś marnym "dziękuję".

PHI