Król Lew PBF
Wyjeżdżasz gdzieś na wakacje? - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wszystko we wszystkim (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Ankiety (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=21)
+----- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=159)
+----- Wątek: Wyjeżdżasz gdzieś na wakacje? (/showthread.php?tid=1053)



Wyjeżdżasz gdzieś na wakacje? - Felija - 04-07-2014

Hm?


RE: Wyjeżdżasz gdzieś na wakacje? - Sarina - 04-07-2014

Najprawdopodobniej tak. :D Dlatego zaznaczyłam twierdzącą odpowiedź.


RE: Wyjeżdżasz gdzieś na wakacje? - Felija - 04-07-2014

A gdzieee? :D

Ja byłam we Francji w czerwcu, a później szykuje mi się wyjazd pod koniec sierpnia. Ale to już niedaleko... No, w każdym razie w Polsce. ;)


RE: Wyjeżdżasz gdzieś na wakacje? - Sarina - 04-07-2014

No to się jeszcze okaże, ale w planach mam z rodziną (tak, tym razem dla odmiany z nimi postanowiłam pojechać w te wakacje xd Albo to raczej oni mnie namówili) jechać albo do Chorwacji, albo do Włoszech. W każdym razie gdzieś na południe nad morze. :) Powinno się na dniach okazać.


RE: Wyjeżdżasz gdzieś na wakacje? - Felija - 04-07-2014

Aww, Włochy, tam to by się pojechał. ;3

Moi w sierpniu wybywają na Kretę na tydzień. Jak ktoś mnie odwiedzi, żeby mi nie było smutno tak samej w domu, to dostanie herbatkę. :D


RE: Wyjeżdżasz gdzieś na wakacje? - Khayaal - 04-07-2014

w niedzielę jadę na Mazury (ALE ZABIERAM INTERNET) na tydzień, a potem w sierpniu na dwa tygodnie na Słowację, no i co najmniej dwa konwenty - Avangarda i Polcon. <3
a we wrześniu chciałam jechać do Szkocji, ale nie mam towarzystwa.


RE: Wyjeżdżasz gdzieś na wakacje? - Ariusz - 04-07-2014

Jestem we wiosce pod tytułem Strzegowa yee, a potem jadem do Alsu yay, a potem do Kuźnicy a potem... północny zachód, ale miejscowości nie mam pojęcia... Potem Tychy a potem to ach~


RE: Wyjeżdżasz gdzieś na wakacje? - Amai - 04-07-2014

ja na RODOS
Rodzinne Ogródki Działkowe Ogrodzenie Siatką
(jak ja dawno nie byłem w Polsce XD)


RE: Wyjeżdżasz gdzieś na wakacje? - Derion - 05-07-2014

Słitzerlend na kilka dni pod koniec sierpnia.


RE: Wyjeżdżasz gdzieś na wakacje? - Ares - 24-07-2014

Ja już byłam na wyjeździe i wróciłam w tym tygodniu, ale wyjeżdżać już nie zamierzam. W niedzielę odbieram kolejnego pieseła, więc będę miała się kim zajmować :3


RE: Wyjeżdżasz gdzieś na wakacje? - Kalani - 24-07-2014

Dwa weekendy temu byłam na trzy dni ze znajomkami w Szklarskiej, teraz od jutra do środy siedzę z nimi w Wawie, od następnego piątku do połowy sierpnia przebywam w Niemczech u dziadków. Drugą połowę sierpnia kuję moje histo-gunwo, bo termin na początku września, a później prawdopodobnie gdzieś jeszcze zawiozę mój śliczny zad (plan już jest, tylko wymaga warunków do realizacji!).


RE: Wyjeżdżasz gdzieś na wakacje? - Naema - 24-07-2014

eh czy tylko ja mam na tyle zjechane szczęście ze wszelkie plany szlak trafił, zwłaszcza jednego wyjazdu na jaki mocno się nastawiłam (żegnaj morze, żegnaj kochana plażo i połowę dnia siedzenia w wodzie TnT )
No tak jedyne obecnie wyjazdy to Lublin do moich małp i nic więcej.