Król Lew PBF
Chicken Smoothie - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wszystko we wszystkim (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Gry (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=141)
+---- Wątek: Chicken Smoothie (/showthread.php?tid=1099)



Chicken Smoothie - Akira - 04-11-2014

"Gierka" przeglądarkowa polegająca na kolekcjonowaniu różnego rodzaju zwierzaków. Co miesiąc wychodzą nowe, unikatowe zwierzaki, które adoptować można tylko podczas tego jednego miesiąca. Stare nie są już możliwe do nabycia poprzez adopcję. Tutaj wchodzi główny czas CS - wymiana. Wybierasz jakieś stare, rzadkie zwierzaki, które Ci się spodobały i starasz się je zdobyć, oferując w zamian jakieś swoje.
Główne plusy?
- Jak się znudzi, wystarczy raz w miesiącu wejść na pięć minut, dzięki czemu łatwo się "wzbogacasz";
- Nie trzeba zwierząt karmić, nie trzeba linków do nich wysyłać innym, etc. Rosną same i zostają w twojej kolekcji na zawsze;
- Mają wbudowany system RPG na forum;
- Posiadają Oekaki. Coś jak przeglądarkowe Paint Tool SAI. Również za rysunki można otrzymać zwierzaczki, można wymieniać się samymi obrazkami, etc.


http://www.chickensmoothie.com


Jestem na tym od trzech lat... i wciąż nie mam znajomych ;-;
Ktoś może jest zarejestrowany? Chciałby się zarejestrować?


RE: Chicken Smoothie - Panimalos - 06-11-2014

Zarejestrowałam się dzisiaj - odis6


RE: Chicken Smoothie - Alayike - 06-11-2014

Ja konto mam od... nie wiem kiedy xD Długo już, choć ostatnio zaniedbałam je :C Tak czy siak, mam ponad 500 zwierzaków w trade, zapraszam, dla każdego coś się znajdzie, dla znajomych za free ;)
Nick: Estellka


RE: Chicken Smoothie - Derion - 10-11-2014

Nie lubię gier stricte kolekcjonerskich, szybko zaczynają mnie wkurzać... wolę jak artefakty są nagrodami za jakieś osiągnięcia czy coś, ale zbieranie dla samego zbierania szybko zaczyna mnie frustrować.


RE: Chicken Smoothie - Akira - 10-11-2014

Zaprosiłam was do znajomych c:

Kapiszę. Ja osobiście bardzo lubię tą gierkę. Jedna z nielicznych rzeczy, która mi się nie nudzi c:


RE: Chicken Smoothie - Kiba - 26-11-2014

Ja jestem Pisionteł XD


RE: Chicken Smoothie - Akira - 24-12-2014

Bogatą masz kolekcje zwierzaków, Mal :D
Wysłałam Ci zaproszenie c: