Król Lew PBF
Walentynkowy Off-Top! - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Walentynkowy Off-Top! (/showthread.php?tid=1144)

Strony: 1 2 3


Walentynkowy Off-Top! - Inn - 14-02-2015

Można tu pisać na tematy walentynkowe, jak i te niezwiązane z nimi :)
Jak spędzacie walentynki? Czy może to będzie dla Was dzień, jak każdy inny?


RE: Walentynkowy Off-Top! - Sarina - 14-02-2015

No dla mnie to będzie dzień jak każdy inny. :D W sumie zawsze taki był i podejrzewam, że w tym roku nic się nie zmieni. Nie żeby mi to przeszkadzało, w końcu zdążyłam już się przyzwyczaić. ;)


RE: Walentynkowy Off-Top! - Kalani - 14-02-2015

Nie mam czasu na chłopaków, muszę się uczyć! ;___;

Siedzę i uczę się biochemii, poprawka w poniedziałek. Jak to dobrze, że nikogo nie mam, przynajmniej nie zawadza mi dzisiaj w nauce! *idzie płakać do kąta*

A wszystkim mniej lub bardziej samotnym fangirlom dedykuję ten genialny filmik:
http://youtu.be/ka_mPfFD50Y


RE: Walentynkowy Off-Top! - Felija - 14-02-2015

Ja olewam walentynki i jadę do kumpeli oglądać disneye. Jutro wieczorem do was wrócę. :)


RE: Walentynkowy Off-Top! - FireLion - 14-02-2015

Dla mnie również to dzień jak każdy inny, bo z oczywistych względów nie obchodzę tego święta. //A szkoda...//


RE: Walentynkowy Off-Top! - Inn - 14-02-2015

U mnie to samo co u was xd
A Fel, ja myślałam, że wczoraj pojechałaś na te Disneye ;o Już nic nie rozumiem.

Lol, Kalani, ten filmik jest przegenialny xD Żałuję tylko, że nie kojarzę wszystkich, ale kiedyś będę XD


RE: Walentynkowy Off-Top! - Sarina - 14-02-2015

Ja też nie wszystkich skojarzyłam, ale chyba większość. Za to sam filmik, tak jak Inn napisała, jest bardzo dobry. :D Uśmiałam się zwłaszcza przy paru końcowych scenach.


RE: Walentynkowy Off-Top! - Hashimea - 14-02-2015

Ja też tego nie obchodzę. To nie dla mnie x3 A, i zgadzam się z Inn, ten filmik jest genialny :D Śmiechłam xD


RE: Walentynkowy Off-Top! - Inn - 15-02-2015

Haha, widzę że forum zrzesza singli głównie XD

Co więc robiliście dzisiaj zamiast tego? Zawsze można było coś miłego sprezentować komuś bliskiemu, niekoniecznie przecież musi to być druga połówka :) I może właśnie coś miłego zrobię w przyszłym roku dla rodziny, bo dzisiaj to ja większość czasu to sprzątałam xd Chyba, żeby to podciągnąć pod pomoc mamie i próbę uczynienia czegoś dobrego XD


RE: Walentynkowy Off-Top! - Kalani - 15-02-2015

Filmik genialny jest, uwielbiam dzieła tej laski xD Loki jest piękny, chcę tam wleźć i go przytulić. A czy Czarnej Wdowie miałam nadzieję, że wyskoczy zaraz Hawkeye jako zaprzeczenie jej idealnego partnera, lol xD


RE: Walentynkowy Off-Top! - Inn - 15-02-2015

Lubię Czarną Wdowę, ale czytałam tylko komiks ;D Pamiętam, jak na praktykach ze szkoły, jak zrobiłam już, co miałam zrobić, sobie czytałam. Ale zbyt wiele nie przeczytałam i tak xd


RE: Walentynkowy Off-Top! - Hashimea - 15-02-2015

Ja jedyne co robiłam w Walentynki to sprzątałam. Tak jak większość, zresztą xD No bo w sobotę przypada, to nie moja wina :D
A Czarną Wdowę to ja znam jedynie z wyglądu... jakoś nie oglądam filmów Marvela :P


RE: Walentynkowy Off-Top! - Felija - 16-02-2015

Trochę spóźnione, ale lepiej teraz niż wcale - fandomowy filmik jest genialny, choć nie wszystkich skojarzyłam. :'D

Inn, bo to było tak: w piątek oglądałam różne filmy (2 disneye, 2 nie) z warszawskimi nerdami do 9 rano, potem przespałam się 3 godziny i pojechałam do Blanki oglądać same animacje (ale nic Disneya :O), a jeszcze w niedzielę po południu, gdy wracałam do Warszawy, Nit mnie wyciągnął na pizzę z futrzakami z SLZ. Aż współlokatorka pisała do mnie esy, czy ja żyję, czy coś się stało, że mnie tak długo nie ma. xD
W Walentynki chciałam okazać miłość kotce Blanki, ale nie doceniła tego i teraz mam takie piękne szramy na ręce.


RE: Walentynkowy Off-Top! - Mirage - 17-02-2015

Ja zawsze obchodziłam Walentynki z moim kotem - serduszka, świeczki, niezdrowe jedzonko, jakiś film i kot na kolanach. Potem się to zmieniło... od 14 lutego 2011 (jakiś czerwony samochód potrącił mojego kota, na moich oczach, uderzając go w głowę, przez kilkasekund kot jeszcze machał ogonem i koniec), Walentynki zmieniły się totalnie i potem to był raczej smutny dzień - świeczki i jakiś smutny film. No i tak to by było też w tym roku, ale, że chłopak wpadł to było bardzo miło <3 Ogólnie to widzę się z nim raz w roku, bo on się uczy w PL, ja w UK i tak to jest.


RE: Walentynkowy Off-Top! - Felija - 17-02-2015

Mir, raz w roku? Podziwiam. :O Ja się ze swoim widzę raz na miesiąc-dwa, a i tak nie uważam tego za jakiś superukład. xp