Król Lew PBF
League of Legends - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wszystko we wszystkim (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Gry (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=141)
+---- Wątek: League of Legends (/showthread.php?tid=1155)

Strony: 1 2 3


League of Legends - Shyeiro - 25-03-2015

Jak ktoś gra- pochwalcie się nickami, dywizją i ogólnie czym chcecie. Otwarty temat, mój nick:
laskosiajej


RE: League of Legends - Soth - 12-04-2015

TsukiBijuu

Obecnie mam focha na rankedy, nie będę się z brązu wygrzebywać, nie mam cierpliwości. Gram od połowy drugiego sezonu. Posiadam ponad 80 champów.


RE: League of Legends - Akira - 12-04-2015

Radioactive Mint c:
Jestem noobem bez dywizji. W poprzednim sezonie kręciłam się koło s3-s1. Ulubionymi postaciami są Thresh, Ziggs, Zyra oraz Syndra i Vel'Koz.


RE: League of Legends - Sadism - 04-05-2015

Dawno nie grałem, a grałem an tyle rzadko ze nigdy dywizji nie posiadałem.
5 mies. przerwy było normą :D Ulubione postaci to Syndra, Morgana oraz Teemo


RE: League of Legends - Y'Nahel - 04-05-2015

SiwyPysk - main konto, wcześniej był Silver II, od tego sezonu Silver V jak na razie. Ale pnę się powoli ku górze.
Głównie gram na midzie - jak się łatwo domyślić po postaci Y'Nahela, przede wszystkim Malzaharem, ale też Brandem, Twisted Fate'em, Karmą, Anivią, Vel'Kozem... czyli głównie magami, ot xP


RE: League of Legends - Vult - 05-05-2015

Uwielbiam grać na środkowej alei lub na bocie w roli supporta, chociaż i topem nie gardziłam :D
Z postaci po które najczęściej sięgałam to Anivia, Nami, Cassiopeia, Karma, Sejuani, Janna i z tych nowych co wyszła to Rek'sai. Chociaż nią to tylko test na boty był, starałam się rozkminić jej mechanikę gry. Ale już mnie urzekła zarówno wyglądem jak i możliwościami ^^
Nazwa konta GramNaUkulele, otrzymałam po znajomym.


RE: League of Legends - Myr - 27-07-2015

Satkia acz nie grałam juz hohoh
ulubiona pozycja solo top
liga to drewno :D
Ale odkąd Blizz wypuścił swoją mobę w niej pocinam :3


RE: League of Legends - Rain - 27-07-2015

W sumie fajnie, że ktoś temat odświeżył. Poprzedni post (pisany z konta Y'Nahela x]) wspominał, że mam konto o nicku SiwyPysk. Po zebraniu sobie IP, zmieniłem nazwę na "Fantasme", więc jakby ktoś mnie szukał, to pod tym nickiem.
Poza tym, niewiele się zmieniło - po nowym sezonie placementy wywaliły mnie do Brązu III, ale szybciutko awansowałem, teraz się w Silverze I bawię.
Malzahar, Brand, Karma, Anivia, Twisted Fate, Xerath, Ziggs, Annie, Orianna... czasem Azir i Vladimir, ale nimi to mi najgorzej idzie xD
I nienawidzę Riven. J*bać Riven i jej graczy, ot xDD


RE: League of Legends - Sheyira - 27-07-2015

Jakby miał ktoś ochotę to zapraszam do gry, dzisiaj pewnie nerdze do późna


RE: League of Legends - Myr - 27-07-2015

A zapomniałam wspomnieć czym gram.
Jak grałam to głownie Volimisiem, Renektonkiem troche, garenkeim ale po remake wizualnym nie bo brzydki x), troche zigsem, soraka i jakimiś innym tyz trochę


RE: League of Legends - Angelo - 12-07-2017

KawaiiKinx3 ^^ niegdyś grałam na nordic east, ale przeniosłam się na westa z powodu rage'ujących dzieci, nierzadko Polaków :P
Mainuję Viktora (kocham po prostu) i Rakana (najlepszy support z najlepszym dubbingiem PL)
Ranga- silver V obecnie


RE: League of Legends - Sheogorath - 12-07-2017

O kurdi, ktoś odświeżył temat, patrzę, a ja mam posta z kwietnia 2k15 XD

To więc ten: Eune, nick się nie zmienił, dalej mam TsukiBijuu. Mainuję głównie supporty (wszystkie, bez wyjątków, przynajmniej 40 gier na Lulu, Alistarze, Jannie, Sorace, Morganie, Lux, Leonie, Rakanie, Nami, Threshu, Braumie, Nunu, Tahm'ie, Blitzie) moim głównym mainem jest Sona (300k punktów jak na razie za duża różnorodność bo byłoby więcej lD) oszywiście 7 lvl masterii. 
Jedyną linią której unikam jak ognia jest Jungla. Twierdzę, że przez byt częste granie supportem mam zaburzone poczucie objectivów w grze i utrudnia mi to sprawne czyszczenie jungli chociażby (bo wolę zrobić ganka i pomóc drużynie, na co komu gold). Co prawda mam tu parę swoich ulubieńców jak mrówka czy nocturne, ale oni są opanowani po to że jak dostanę z autofilla jungle to żeby nie być nupkiem i przejebać giereczkę. 
Poza tym namiętnie siedzę na topie, jeśli nie chce mi się grać supportem. Moje topowe mainy to Anivia i Cho'Gath, od biedy zagram Gnarem, Swainem, Trundle, Aatroxem (generalnie jak nie mogę wziąć anivii bo counter i dostane w pupe, to biorę jakiegoś tanka/off-tanka. Zazwyczaj coś czym będę mógł utrzymać linię bez junglera przez przynajmniej 15 minut). 
Namietnie miłuję jeszcze Fizza i Vladimira, chociaż przez mainowanie sony i anivii spadają te dwie postaci na dalszy plan. Zazwyczaj jak mi się Mid trafi, albo shitsuo na topie to biere fizza. 

Jestem teraz w g4 (a byłem w g3 chlip), moje ambicje sięgają przynajmniej g1/p5, zobaczymy co z tego wyjdzie xD Może w końcu trafię na moment, gdzie nie będzie jasuło majnów z siudmom masterkom co się wypierdalają w pierwszych trzech minutach i płaczą całą grę, że dżungler jest chujem i im nie gankuje.


RE: League of Legends - Ema - 12-07-2017

Hah czyli ktoś w to jeszcze gra xD? Poprzedni sezon był S2 i prawie S1 ale zabrakło chęci i czasu xD Może jak są wakacje to wrócę do pykania w LoLa :P A gram wszędzie... Poza junglą xD Nie umim w ganki. Głownie lubię siedzieć na midzie ^^


RE: League of Legends - Satau - 12-07-2017

Nick: SatauKL  (bo jak inaczej xD)
No to i ja się wypowiem ^^" Gram od jakichś 4 miesięcy (może i dłużej), z początku mainowałam mida Syndrą, LeBlanc, ale po kilku nerfach i zmianach zaczęłam grać głównie na adc, ewentualnie top(który nie zawsze idzie tak jak chcę). Jungli się nie boję, bo i z nią potrafię sobie radzić. Na supporcie jestem przeciętna, bo zabieram kille ;v 
Aktualnie męczę się z dziećmi na rankedach... i jak już jestem w promo to spadam kilka rang w dół. Siedzę w brązie I, ale dawno już rankedów nie próbowałam.
Mainy:
mid - Syndra, LeBlanc, Lux, Ahri
top - Lissandra, Camille, Irelia, Akali (nieumiejętnie XD)
jg  - Shyvanna, Kindred, Evelynn
supp - Zyra, Sona
adc - Ashe, Xayah, MissFortune, Vayne 


Razem z Tibem szukamy osób chętnych do grania taką KLowską drużyną :3


RE: League of Legends - Ema - 12-07-2017

Jak macie wakat dla mid-lane to mogę się zgłosić xD Aczkolwiek mój internet jest słaby i gram późnymi wieczorkami, kiedy jest dość stabilnie :P