Król Lew PBF
League of Legends - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wszystko we wszystkim (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Gry (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=141)
+---- Wątek: League of Legends (/showthread.php?tid=1155)

Strony: 1 2 3


RE: League of Legends - Satau - 12-07-2017

UWAGA INFO ! :3 JEŚLI JEST KTOŚ CHĘTNY NA GRĘ W LOLA DZIŚ O 22 TO WRAZ Z TIBEM SERDECZNIE ZAPRASZAMY ! Dziękuję za uwagę <3


RE: League of Legends - Ema - 12-07-2017

Oke pyśki jakby kto chciał pograć z noobkiem jak ja to nick brzmi Rin Kageime (buond jest specjalnie :V)


RE: League of Legends - Farengar - 12-07-2017

Sat, a co gracie? Flexy? Normale? Czy moze jakies customy:v


RE: League of Legends - Satau - 12-07-2017

Póki co nie gram rankedów, bo szukam osób którym można zaufać xD Ćwiczymy się na normalach ;o


RE: League of Legends - Zephyr - 12-07-2017

Ja też mogę. Mainuję supporta, ale czegoś innego też mogę spróbować, byle nie dżungla :v
Nick: d Whisper b


RE: League of Legends - Farengar - 12-07-2017

To juz flexy lepiej grac, nie sa zobowiazujace jak normalne rankedy, a da sie w piatkw grac. Jak jest więcej osob to trzeba robic customy xD


RE: League of Legends - Satau - 12-07-2017

Ja mogę zawsze i wszędzie ^^


RE: League of Legends - Nyarai - 12-07-2017

O widzę, że jako uzależniona mogę coś tu do tego tematu dorzucić od siebie.
Gram głównie tymi kochasiami: Jhin, Viktor. Lubię grać: Lulu, Veigar, Xayah, Rakan, Thresh, Ahri, Zed, Yasuo i jeszcze trochę innych. Czuję, że nie potrafię grać w lesie, chociaż czasem coś wyskrobię Shyvaną albo Kindred. Nienawidzę Fizza i chcę, aby płonął.
Ogółem to Silver2, ale mierzę w tym sezonie na Golda. Kocham grę, jej mechaniki, nowe eventy, ale głównie do niej wróciłam przez fabułę. Racja, Rito czasem potrafi coś zepsuć, ale rzadko mnie zawodziło na fabule. Jest tu ktoś co się interesuje fandomem, historiami, shippami i tym wszystkim?


RE: League of Legends - Ema - 12-07-2017

*wyskakuje spod stołu na słowa historia, fandom, shipping*

KTOŚ MNIE TU WOŁAŁ?!


RE: League of Legends - Nyarai - 13-07-2017

TAK. Póki co jestem w szoku, bo ostatnio moje marzenie się spełniło, a Rito potrafi rozkroić mi serce.
Omega Squad Veigar:
[Obrazek: tumblr_osy1muS3RD1qgrdiqo1_1280.jpg]
[Obrazek: tumblr_osx5o1xswz1vv2787o8_1280.png]
USZY VEIGARA CONFIRMED. HEART ATTACK ALERT.
To jedno. Ema, jesteś na bieżąco za wszystkimi eventami, czy jakieś cię ominęły?


RE: League of Legends - Ema - 13-07-2017

Wof fajny Veigar aaaaaczkolwiek... SORKA ALE OMEGA SQUAD TEEMO JEST LEPSZY </3

Jestem mniej wiecej na bierząco ominął mnie ten event z Riven i Yasuo (aczkolwiek yo raczej fabuła poboczna/alternatywna a nie główna na której się skupiam). Poza tym jak pojawili się moi kochani Love Birds (Xayah i Rakan <3 <3) to trochę przestałam iść na przód i zaczęłam się nimi zachwycać.


RE: League of Legends - Angelo - 13-07-2017

Nyarai, uwielbiam Cię za Viktora <3 masz jakieś sprawdzone masterki i runy na niego? Chciałam poeksperymentować, ostatnio posysam na midzie ;-;


RE: League of Legends - Nyarai - 13-07-2017

No pewnie, że Teemo lepszy, on ma przecie vietnam flashbacks! On był o niebo lepszy, przerażający i zabójczy! Ale Veigar ma tu swoje uszy confirmed przez co teraz płaczę po nocach ze szczęścia.
Jak będę miała możliwość to podrzucę tutaj swoje masterki i runy, ale to za chwilę jak skończę grę :'DD
Z kolei ja płaczę po evencie w Bilgewater. BO SIĘ GRAVES Z TWISTED FATE'EM ZESZLI AAA SHIPPUJĘ MOCNO. A skoro o shippach mowa oto krótka moja lista: KalistaxThresh, LuluxVeigar, GravesxTF, YasuoxJanna, DravenxSivir, NidaleexRengar, Rek'saixKha'zix, ShyvanaxJarvan, LeonaxPantheon i mimo wszystko, że po reworku WW ma już inną historię to ja dalej shippuję SorakaxWarwick. Amen.
A z kolei jak ktoś słuchał już tekstów nowego Urgota, to widać, że on crashuje Camille :V kwik.
Z kolei Camille to jest moja najbardziej znienawidzona postać. Ogromnie nie podoba mi się pomysł z laską z Piltover z nożyconogami, bitch please. To wygląda dla mnie tak idiotycznie. I jej charakter jest usilnie zrobiony na zimną sukę, ughh. Nie dość, że jest wkurzająca w grze, to jeszcze denerwuje mnie jej osobowość. Sorry jak ktoś z tu obecnych ją lubi, ale taka jest moja opinia.
A jako, że moim ulubionym cyborgiem jest Viktor...
[Obrazek: tumblr_oh0ib0ffyG1ujawqzo1_1280.png]


RE: League of Legends - Kuro - 13-07-2017

O MATKO TAK EVENT Z BILGEWATER <3 KOCHAM TOBIASA MOCNO <3 SHIPPUJE MOCNO GRAVESA I TF <3

A co do Kalmiki to ja tak... jakby... no... Shippuje ją z Victorkiem właśnie..

*chowa się za kanapą i macha białą flagą*


RE: League of Legends - Nyarai - 15-07-2017

*dusi się na śmierć* xVx
Nie no, staram się nikomu nie topić statków (sinking shipps), bo to po prostu złe i niegrzeczne, więc cieszę się Kuro, że potrafisz się cieszyć z czegoś z czego ja nie potrafię xD.
Właśnie czytałam Q&A odnośnie Kayna i...
[Obrazek: tumblr_ot4p37rd7P1vzv85do1_500.png]
Proszę tylko nieeeeeeee. Chciałam jedynie dad!Zeda ;___;
Tbh już Kayna bym bardziej shippowała z Rhaastem, niż z Zedem goddamnit.