Król Lew PBF
Ustalenia - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Archiwum stad (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=142)
+----- Dział: Bractwo Bezimiennych (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=110)
+----- Wątek: Ustalenia (/showthread.php?tid=1245)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Ustalenia - Vult - 25-02-2016

Bo widzisz Shiya, sprawy stadne jak dotąd były bardziej oficjalne niż luźne. nie widzę jednak przeszkód by dodać nieco powiewu świeżości.


RE: Ustalenia - Israel - 25-02-2016

Mi to obojętne. W sumie to się przyzwyczaiłem.
Nie wiem, jak jest teraz, ale gdy byłem w LZ, to offtop nie był ruchliwym tematem ;P.


RE: Ustalenia - Shiya - 25-02-2016

Po prostu się zdziwiłam, bo w każdym innym stadzie jest i zawsze był offtop (nie wiem jak w Cieniowisku, nie zaglądam tak).
Is, w ogóle w LZ w ogóle wiele się wtenczas nie działo w sprawach stada.

I właśnie offtopujemy. :) Jeśli Sadi nie ma nic przeciwko, to ja bym chętnie założyła offtop.


RE: Ustalenia - Vult - 26-02-2016

Jeśli czujesz taką potrzebę to się nie krępuj : P Przynajmniej nie będzie offtopu w ustaleniach tylko suche fakty i informacje do wglądu.


RE: Ustalenia - Chikja - 29-02-2016

Ale ale! :V zabrakło mi 3 postów na fabule do zdobycia Wędrowca :'I TO NIE FEEEER!


RE: Ustalenia - Vult - 29-02-2016

To trzeba było od razu uprzedzić a nie pchać się do BJ <sarkazm mode off>
Chociaż jak nic z tego nie wyjdzie i zostaniesz skreślona, to chyba nic nie stoi na przeszkodzie zdobyć tego wędrowca. Nie jesteś oficjalnie jeszcze członkinią BJ, tylko chciałam by rekruci mieli wgląd w sprawy stada i ewentualne zebrania, które się będą tu toczyły.

Skończę rozmowę z Kahawianem i wracam do was. Omówić szczegóły porwania.


RE: Ustalenia - Sadism - 29-02-2016

Chikja, tak btw. Jak chcesz to zjedz tego serwala. Mi to na rękę :D


RE: Ustalenia - Chikja - 01-03-2016

Ahaha |D czyli nie jestem w stadzie i jestem samotnikiem.. legit..
Zobaczymy zaraz co z tym Servalem >U>


RE: Ustalenia - Sadism - 01-03-2016

Chikja napisał(a):Ahaha |D czyli nie jestem w stadzie i jestem samotnikiem.. legit..
Zobaczymy zaraz co z tym Servalem >U>


Szczerze?
Żadne zaskoczenie xD Chikja zbyt się rządzi.


RE: Ustalenia - Chikja - 03-03-2016

Śii już nieoftopajmu tutaj :D ..

A co do Servala, yhm, wiem że nie mogę go ukatrupić, ale co z nim właściwie zrobić? Ma obróżkę jak Zephyr :'I bracia z więzienia~
To było jakos ustalone? Bo nie wiem, czy się teraz nie wpieprzam w wątek.


RE: Ustalenia - Zephyr - 03-03-2016

Tak, ustalone. A raczej dostałem cynka od Amani, czy może założyć postać serwala, który będzie pochodził z obozu ludzi, w którym był Zephyr. Zgodziłem się, ale nie przewidziałem, że nam tak po prostu wbije do tematu xD Nie planowałem z nią pisać w najbliższym czasie, chyba, że na marginesie.


RE: Ustalenia - Sadism - 04-03-2016

Zephyr napisał(a):Tak, ustalone. A raczej dostałem cynka od Amani, czy może założyć postać serwala, który będzie pochodził z obozu ludzi, w którym był Zephyr. Zgodziłem się, ale nie przewidziałem, że nam tak po prostu wbije do tematu xD Nie planowałem z nią pisać w najbliższym czasie, chyba, że na marginesie.

Tak jakbyś nie znał Amani.
Subtelnosc po chu*u xD No nie mogę inaczej powiedzieć. Uprzedzam ze Sadism pozytywny nie bedzie do niej. I cholera jakim cudem wbiła w sam srodek ziemi Bractwa? HE?
Nie powiem inaczej - ktoś się ryje w centrum bagien, to dostanie w oczy jadem.
Proste. I jesli myślicie że nie zabije jej drugiego serwala to sie mylicie. Nie toleruje jak ktoś się wbija w środek niebezpiecznych ziem i oczekuje że go ulgowo potraktują.
Zephyrowi nie wypada, ale ty Chikja mozesz go gdzieś zaciągnąc. Może nie zjesz, ale nie wiem, zgwałć, pomęcz, wypchał. Nie mój interes xD


RE: Ustalenia - Vult - 04-03-2016

Wypchaj, Bob będzie miał towarzystwo.

Ale fakt, subtelności i wyczucia chwili zabrakło. Może jak kolejny raz się ukatrupi osobę, która od tak wbija na tereny bractwa to może ludzie sobie do łba wbiją, że tam jest niebezpiecznie i wchodzi się na własną odpowiedzialność.
To takie przykre, że nie traktują nas poważnie :F


RE: Ustalenia - Sadism - 04-03-2016

Vult napisał(a):To takie przykre, że nie traktują nas poważnie :F

Vult, kochana moja, cóż to za problem. Więcej trupów na naszym koncie. Wyjdzie na to ze wszyscy boją się Cieniowiska ale to my wybijamy kogo się da xDDD


RE: Ustalenia - Chikja - 05-03-2016

Albo mam pewien ciekawy pomysł >^> michihihhihihih~ może się nawet uda wykorzystać tą postać jakoś? :B

Bob jest samotny, ale to prywatny kochanek Chikji i nikt nie będzie się koło niego pałętał :V!
Dajcie mi tego servala, już ja nim poobracam co nieco!!?