Król Lew PBF
Ustalenia - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Archiwum stad (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=142)
+----- Dział: Bractwo Bezimiennych (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=110)
+----- Wątek: Ustalenia (/showthread.php?tid=1245)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Ustalenia - Zephyr - 04-09-2016

Cóż, ja z tym nie mogę nic zrobić, bo nie mam dostępu. Zresztą, ja na to nie zwracam uwagi, ale w sumie można by to poprawić.

Cieszę się, że zamierzasz wrócić do pisania. No, jako Vult będziesz miała teraz niewiele okazji. Zephyr jeszcze nie ogarnął, co się stało xD Pewnie jak będzie miał jakieś problemy, to pójdzie sobie podumać przy masce.

A co do Sigrun, to jeśli to jakoś ładnie rozegrasz, to nie mam nic przeciwko. Jeszcze się okaże, że to ona nam powie o duchu Vult :P


RE: Ustalenia - Vult - 04-09-2016

Pewnie to leży tylko we władzy Shiyi naprawienie tego drobnego błędu.

Jako Vult nie, i jakoś nie chciałabym aż tak dużo nią pisać. Niech pozostanie postacią epizodyczna. Została mi tylko Sigrun i na niej chciałabym się skupić.


RE: Ustalenia - Shiya - 04-09-2016

Nazwa już poprawiona.

A co do rang, to jasne, że może być po prostu ranga Członek Bractwa, bez żadnej konkretnej nazwy, i odpowiednia ilość gwiazdek, ale moim zdaniem by to wyglądało dość biednie. Większość stad ma rangi w takiej formie i chyba każdy jest do tego przyzwyczajony. To już te kręgi będą lepsze.


RE: Ustalenia - Zephyr - 05-10-2016

Panie i panowie!

Przechodzimy w tryb incognito. Mamy za mało członków, żeby utrzymać kolorek i inne takie. Sprawy bractwa zostają, więc dalej będziemy mogli knuć, jak opanować świat :v Jak zdobędziemy kilku nowych, to odzyskamy naszą czerwień. Myślę, że to może nam nawet wyjść na dobre.


PS: Prawdopodobnie w piątek będę się widział z Mulungu, spróbuję go nakłonić do powrotu. Potrzebuję tylko dobrych cęgów do wyrywania zębów i paznokci.


RE: Ustalenia - Taal - 16-10-2016

Hejka! Propozycja z mojej strony, a mianowicie time skip. Bractwo trochę zostaje z tyłu jeśli chodzi o czas fabularny. Dlatego proponuję przeskoczenie o jakieś kilka tygodni (dni?) do przodu. Problemem jest tylko wątek Iris, bo Zephyr obiecał się z nią zobaczyć rano. :C


RE: Ustalenia - Israel - 16-10-2016

Pierwsza zasada kierownictwa: zawsze jest wina Zephyra :V.


RE: Ustalenia - Vult - 16-10-2016

Sprawy bractwa znajdują się na marginesie nieprawdaż? Nie wiem czemu ale nie widzę ich, a do wątku dotarłam dopiero po tym jak kliknęłam na wpis Israela xp
Wątek widmo :'>


RE: Ustalenia - Shiya - 16-10-2016

Kilka tygodni do przodu byłoby spoko, może też być po prostu miesiąc.

Vult, chyba Ci nie dałam czego trzeba w panelu, ale już powinno być ok. :'D


RE: Ustalenia - Vult - 16-10-2016

O teraz widzę wszystko :D
Ciekawe, że jednak szczątki uprawnień posiadałam :P

A time skip by się wam przydał bo chyba mocno odstajecie fabularnie. Ogólnie przydałoby się też częściej pisać bo inaczej zawsze w tyle będziecie. Nie widzę zacieśniania więzi, jakiś nawet takich marginesowych wątków odnośnie relacji bractwa.


RE: Ustalenia - Shiya - 16-10-2016

Planujemy margines Shiya-Zeph, ale domyślam się, że nie to masz na myśli. xd


RE: Ustalenia - Zephyr - 16-10-2016

Time skip to ja planowałem jeszcze zanim wyprawa wyszła z marginesu xD No ale właśnie ciągle coś staje na przeszkodzie.

I jak zrobimy przeskok, to o pełne dwa miechy. Muszę przypomnieć, że w czasie wyprawy urodziły się dzieci Ate, Sadie i Kiu/Israela, a teraz już sobie pełzają i mają już po kilka miesięcy. Więc naprawdę kilka dni, czy tygodni to trochę mało :P

Jeśli chodzi o teraźniejsze wydarzenia w bractwie, w następnej kolejności zamierzam pójść po Iris i zabrać ja do SK. Niestety skasowało mi posta, w którym Zeph mówił o tej misji pozostałym, a jak pisałem to od nowa, to z jakiegoś powodu pominąłem tę informację. Wybaczcie. Byłbym wdzięczny, gdybyście fabularnie założyli, że wasze postacie się o tym dowiedziały z rana, tuż przed wyruszeniem Zepha w drogę. Wiecie, żeby nie przedłużać.

Gdy wrócę (a mam nadzieję, że nie zajmie to długo), możemy zrobić przeskok.


RE: Ustalenia - Taal - 16-10-2016

Okej mi tam pasuje. I tak Taal raczej z terenów bractwa się nie będzie ruszać, aż do time skipa na Lwiej Ziemi. Bo wtedy jakoś się muszę dogadać z Skadimem na spotkanie, które mu obiecała Taal.

A no i Taal ma zamiar zadawać duuuużo pytań dotyczący różnic damsko-męskich bo po spotkaniu z Skadimem zaczęło ją to interesować. Ktoś poza Szyją chętne, bo ją i tak pomęcze C:<


RE: Ustalenia - Zephyr - 16-10-2016

Israel na pewno pomoże, on ma świeże doświadczenie ;)


RE: Ustalenia - Vult - 16-10-2016

Ciocia Vult się zgłasza xD
Jako duch nie odczuwa emocji, także nie będzie oporów by walnąć wszystko w bardzo bezpośredni sposób.


RE: Ustalenia - Israel - 16-10-2016

Zephyr napisał(a):Israel na pewno pomoże, on ma świeże doświadczenie ;)

Bardzo chętnie. Może nawet pomoże jej w praktyce :V.