Król Lew PBF
Ustalenia - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Archiwum stad (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=142)
+----- Dział: Bractwo Bezimiennych (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=110)
+----- Wątek: Ustalenia (/showthread.php?tid=1245)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Ustalenia - Israel - 05-11-2016

Znaczy no mi to i tak obojętne. Zależy od rozkazów, panie.


RE: Ustalenia - Taal - 07-11-2016

W LZ może i wtyka nie jest aż tak bardzo potrzebna ale w Cinisach lub MB by się zdało. Tylko że oni nie tacy łatwi do oszukania.


RE: Ustalenia - Taal - 07-11-2016

Przy okazji skoro Mulungu zniknął KB zostało bez medyka a taka funkcja jest dość potrzebna. ;/


RE: Ustalenia - Zephyr - 08-11-2016

(07-11-2016, 12:24)Taal napisał(a): W LZ może i wtyka nie jest aż tak bardzo potrzebna ale w Cinisach lub MB by się zdało. Tylko że oni nie tacy łatwi do oszukania.

Otóż to. Za mało nas jest, żeby ryzykować i kogoś tam posyłać. Zresztą wątpię, żeby przyjęli kogoś z nas. Jeśli dwa gepardy w jednym miejscu uznali za coś podejrzanego, to wróży jedynie, że będą choćby na siłę wymyślać argumenty przeciw przyjęciu do stada. Nie lubią mnie, a to odbija się na całym KB, sorki :P


Sprawę tej misji dogadamy na fabule, bo w sumie nie pamiętam, czy Zeph w ogóle wie o tym, że Vult posłała Israela do LZ.


Co do Mulungu. Nie jesteśmy stadem, a i wcześniej długo sobie radziliśmy bez medyka. Jednak przyznam, że od wczoraj myślałem nad tym, czy by nie przejąć tej postaci. Fun fact: admini zaakceptowali jego zapis, bo myśleli, że to moje konto xD


I jeszcze dodam coś od siebie: Co powiecie na integracyjne polowanie całą bandą? :v Jak Taal była mała, to Zeph jej obiecał, że pokaże jej jak się poluje. Israel też tam miał być. Jednak wcześniej zniknęła :C Z Shiyą też planowali wspólne polowanie (co prawda to miało być raczej we dwoje, ale cóż xD). W końcu będziemy mieli szansę na jakąś konkretną kooperację. Hm?


RE: Ustalenia - Taal - 08-11-2016

Polowanie sounds good. Co do medyka to przy tutejszych czasach się przyda. Ciul wi co MB i Cinisy zrobią po fuzji, mogą nam zagrażać. No i jeszcze na wolności łazi Soth.


RE: Ustalenia - Israel - 08-11-2016

No miało być polowanie. Pamiętam.
Szyja się ucieszy na pewno ze wspólnego polowania z Isiem :V.


RE: Ustalenia - Zephyr - 16-11-2016

No to polowanie kiedyś tam :v Jak Shiya będzie miała więcej czasu, a Is zacznie odpisywać xD Dalej czekam na twego posta, hienko :P


Sprawa medyka w toku. Za namową wystawiłem Mulungu do oddania, ale i tak się przymierzam do grania nim, bo jak dotąd żadnego odzewu.


RE: Ustalenia - Shiya - 16-11-2016

Noo, ja tak od piątku się uaktywnię. Taki jest plan. :P Ogólnie ciągle mam jakieś zajęcia i kolosy, ale przynajmniej w tej weekend nigdzie nie wyjeżdżam (co jest u mnie ewenementem ostatnimi czasy), więc powinnam mieć trochę czasu na pisanie. xd


RE: Ustalenia - Zephyr - 16-11-2016

W porządku, ja wszystko rozumiem ;)


RE: Ustalenia - Israel - 19-11-2016

Już odpisuję. Wybacz, nie zaglądałem na forum praktycznie.


RE: Ustalenia - Vult - 03-12-2016

Zorganizujcie grupowe polowanie na marginesie z udziałem MG. Nie będziecie musieli porzucać swoich dotychczasowych fabuł.
Co do zadanie Israela, Vult chciała go zaangażować by nie czuł się pominięty w jakiś sposób obowiązkami i by miał szansę się wykazać. Może Vult nie mówiła nigdy wprost jakie były jej założenia. To samo miało się kiedyś tyczyć misji Chikji i Shiyi, nie liczył się efekt czy im się powiedzie misja czy nie. Chciała zobaczyć jak będą współpracować. Od tego miało zależeć ich przyjęcie i zdanie testu :v


RE: Ustalenia - Zephyr - 03-12-2016

Wiadomo, że polowanie na marginesie, do tego jest specjalny dział. Ale mimo wszystko wolałbym, żeby to miało swoje miejsce w czasie. A skoro teraz wszyscy się rozdzielili i nie wiadomo, czy wrócą w całości (pozdro Is), to wolę to przełożyć na później :P


No okej, Zeph woli działać bardziej ostrożnie. Mało nas zostało i wysyłanie kogoś na misję, w której może zginąć tylko po to, żeby znaleźć mu zajęcie/sprawdzić nie jest warte ryzyka.


RE: Ustalenia - Vult - 03-12-2016

Kto nie ryzykuje ten nic nie ma :F
Bycie szpiegiem w stadzie nie jest takie trudne, raczej nikt z dupy nie powinien się tego domyślić jeśli postać dobrze swoją rolę odgrywa.
No ale jak mówisz to było za czasów Vult, teraz są inne priorytety.


RE: Ustalenia - Shiya - 03-12-2016

W sumie to nie widzę wielkich szans na to, że Is powróci z odwiedzin kochanej rodzinki. xD"


RE: Ustalenia - Vult - 03-12-2016

Tak z innej beczki, chciałabym zapytać co po tym jak uzbiera się wystarczającą ilość członków. Jak chcesz rozporządzać bractwem, jakie ma mieć cele?