Król Lew PBF
SPOTKANIE FORUMOWE - gdzie i kiedy? - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy forum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+---- Dział: Spotkania forumowe (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Wątek: SPOTKANIE FORUMOWE - gdzie i kiedy? (/showthread.php?tid=1259)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - gdzie i kiedy? - Omara - 19-09-2015

Ja tak samo


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - gdzie i kiedy? - Inés - 19-09-2015

Spoko, to ustalone. ^^

Galeria Katowicka, Pizza Hut, czwartek 24.09, godz. 15.00 :D

+

przypominam:
Wrocław, dworzec (zdzwonimy się i znajdziemy), piątek 25.09, godz. 12.00 :)


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - gdzie i kiedy? - Felija - 21-09-2015

Na spotkaniu w Katowicach będzie Kifo z kartami i osobą towarzyszącą. Karty później wezmę ze sobą do Wrocka.
Wiecie, o jakich kartach mowa. :3 Co prawda przydałaby im się mała aktualizacja, ale nie jest tak źle.


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - gdzie i kiedy? - Myr - 21-09-2015

ja tam nie wiem o jakich xp


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - gdzie i kiedy? - Inés - 21-09-2015

Jedno ze zdjęć z majowego spotkania forumowego: https://www.dropbox.com/sh/66s6bdeu9xkzlye/AABxg1tY6T8ygD8I53VOQQ1Ra/S6300700.JPG?dl=0


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - gdzie i kiedy? - Amai - 21-09-2015

kurde kończe pracę koło 18 a mam 45 min godziny do katowic...
przyjechałbym ale nieco pewnie za późno i... w piatek na 5.30 do pracy
Smut


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - gdzie i kiedy? - Alayike - 21-09-2015

Ja jednak odpadam w czwartek ;( Mąż ma szkolenie popołudniu do późnego wieczora, a z małym to wolę nie wychodzić, więcej się za nim nabiegam niż posiedzę ;.; Kurczę, cały tydzień ma wolne i akurat w ten dzień -.-

EDIT:
Dobra, ma na 18, to chociaż na godzinę/dwie wpadnę :D


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - gdzie i kiedy? - Felija - 21-09-2015

Amai, wiesz, ostatnie spotkanie skończyło się koło 20.30 z tego co pamiętam. Ale i tak nie wiem, na ile by Ci się to opłacało.

Alay, jakby Ci pasowało wcześniej, to możemy się umówić na wcześniej i najwyżej Ayumi trochę później dołączy. Wtedy trochę dłużej z nami pobędziesz. :)


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - gdzie i kiedy? - Alayike - 23-09-2015

Nastrojowa muzyczka

No i stało się, nie dam rady jednak przyjechać ;/ Kasy mało, bo auto się popsuło, te urodziny małego, plomba mi wypadła i mężowi przesunęli wyjazd o godzinę... Kuź.. jak ja mam dość czasami życia ;.;

Szkoda że nie mieszkam bliżej Kato (choć 20 km to i tak nie dużo XD), moglibyście wpaść do mnie, mieszkam na wsi, akurat mamy drewno na ognisko, szło by się odstresować za grosze, no ale cóż. :C

Czekam na foty i liczę dni do następnego spotkania, zapewne za rok xD


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - gdzie i kiedy? - Vasanti Vei - 23-09-2015

Ech, szkoda. A do jakiegoś innego miasta, do którego masz bliżej, nie dałabyś radę na chwilę dotrzeć? Choćby do Rudy albo Zabrza.


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - gdzie i kiedy? - Otieno - 23-09-2015

Rudy nie znam, Zabrze już tak, bo tam mieszkałam xD Tam bym dała radę wpaść, ewentualnie Gliwice :P


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - gdzie i kiedy? - Vasanti Vei - 23-09-2015

Wiesz co, ja jadę z Chorzowa, Ayumi z Rudy z tego co patrzę po mapce, więc nie wiem jak dla reszty, ale dla mnie Zabrze nie byłoby problemem. :) Powiedz tylko, na którą byś tam dała radę, a ja skontaktuję się z resztą i coś ustalimy.
W Zabrzu moglibyśmy się umówić np. w tej galerii przy dworcu autobusowym.


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - gdzie i kiedy? - Otieno - 23-09-2015

Platan :D No, tam spoko. W razie czego mogę od biedy do Rudy, mam nawigację xD Tylko proszę o mało km, bo ze mnie bankrut a autko dużo w baku nie ma ;.;

Hm... Co do godzin, to jestem wolna od rana do hm... no zależy skąd bym wracała, jeśli z tego Zabrza to max o 15.30 muszę wracać, może nawet wcześniej bo mąż musi być w Knurowie o 17. ;.;


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - gdzie i kiedy? - Vasanti Vei - 23-09-2015

Wiesz co, to zrobimy tak - umówmy się np. na 12 w galerii w Zabrzu, ja tam przyjadę z Mako i posiedzimy do 14, żeby potem pojechać do tych Katowic. Nie chcę reszcie zmieniać planów, dlatego napiszę im wiadomości o tym, że z Tobą możemy spotkać się w Zabrzu, a z resztą już w Kato, tak jak było ustalane (zresztą np. Ayumi raczej nie będzie mogła tak wcześnie, sądząc po tym, co wcześniej pisała). A ja na pewno przyjadę do tego Zabrza z notesikiem. ;3 Najwyżej już innym razem spotkasz się z większym składem, na pewno jeszcze będzie okazja.
Co Ty na to?


RE: SPOTKANIE FORUMOWE - gdzie i kiedy? - Otieno - 23-09-2015

Mi pasi <3 Jesteście kochani ;.;