Król Lew PBF
Regulamin korzystania z wolnych avatarów - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+---- Dział: Wolne avatary (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=14)
+---- Wątek: Regulamin korzystania z wolnych avatarów (/showthread.php?tid=1270)Regulamin korzystania z wolnych avatarów - Vasanti Vei - 15-07-2015

1. Każdy użytkownik może korzystać z wolnych avatarów.
2. Po wstawieniu avatara, należy wpisać jego autora!
3. Dwie osoby nie mogą jednocześnie używać tego samego avatara ani tej samej postaci (wyjątek: postacie kanoniczne, czyli Nala, Vitani itp.), chyba że oboje się na to zgadzają.
4. Jeśli chcesz, by któryś z avatarów został jeszcze dodatkowo obrobiony (dodanie napisu, zmiana koloru oczu itp.), należy zamieścić prośbę o to w którejś z avatarni z działu Avatarnia.
5. Jeśli chcesz wspomóc rozwój działu Wolne avatary poprzez dodanie własnych obrobionych avatarów/pokolorowanych lineartów/własnych rysunków, zamieść swoje prace w odpowiednim temacie (Lwice, Lwiątka etc.).
6. Wszystkie prace, które są wrzucane do tego działu, przesyłamy na nasz serwer. Wynika to z faktu, że pliki na zewnętrznych hostingach lubią znikać, gubić się i zwyczajnie tracimy w ten sposób avatary. Obrazki w postach mają ścieżkę dostępu jako forumowy link zamiast Waszych.
Nie przywłaszczamy sobie w żaden sposób Waszych dzieł! Jest to rozwiązanie czysto techniczne, jeśli w którymś momencie się rozmyślicie, wystarczy, że usuniecie obrazki/skasujecie posta i miarę możliwości poinformujecie o tym.
Nie przywracamy avatarów usuniętych przez ich autorów, szanujemy Waszą wolę.