Król Lew PBF
Pozdrowienia & pytania do prowadzących - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Pozdrowienia & pytania do prowadzących (/showthread.php?tid=1426)



Pozdrowienia & pytania do prowadzących - Felija - 24-09-2015

W niedzielę nagrywam audycję z pewną_tajemniczą_osobą. Jeszcze nie wiem, czy będziemy dawać tam piosenki - ja to bym raczej widziała jako mini-audycję w formie wywiadu - ale na pewno będziemy kogoś pozdrawiać. :) Jeśli chcecie, żeby kogoś od was pozdrowić, to piszcie w tym temacie albo do mnie na pw (na Felkę).
Można też zadać mniej lub bardziej poważne pytanie mi albo do tajemniczej_osobie. Pytania - najlepiej, żeby były zamieszczane w tym temacie - będą przez nas czytane i będziemy na nie odpowiadać (a przynajmniej ja zamierzam!).
Jeśli tajemnicza_osoba chce się ujawnić wcześniej, to niech to robi, jej wybór - ja póki co wolę trzymać was w niepewności. ;3

Do usłyszenia. ^^


RE: Pozdrowienia & pytania do prowadzących - Nyasi - 25-09-2015

Proszę o pozdrowionka :P


RE: Pozdrowienia & pytania do prowadzących - Kahawa - 25-09-2015

O której się rozpocznie audycja i gdzie będę mogła jej posłuchać?


RE: Pozdrowienia & pytania do prowadzących - Chikja - 25-09-2015

Chciałabym pozdrowić wnuczka Artosia, Ragową, Neske i bardzo ale to bardzo zadedykować im śliczną piosenkę: https://www.youtube.com/watch?v=gkTb9GP9lVI


RE: Pozdrowienia & pytania do prowadzących - Otieno - 25-09-2015

Pozdrowienia dla Felci vel Mako, Chikji, Kahawiana, Cynki i ogólnie dla całego KL'a :P


RE: Pozdrowienia & pytania do prowadzących - Felija - 26-09-2015

Vult, to nie będzie audycja "na żywo", ja to nazywam audycją tak z przyzwyczajenia. :) Nagrywamy ją w niedzielę po południu, a później wrzucę ją na Wrzutę i dam linka na forum (zapewne już w poniedziałek).


RE: Pozdrowienia & pytania do prowadzących - Vult - 26-09-2015

Ah, ok ^^"

To chciałabym zadedykować tą piosenkę dla wszystkich użytkowników aby przynosiła natchnienie w pisaniu.
https://www.youtube.com/watch?v=v3ZkCLUFrys

Pytania:
1. Czy wkrótce będą organizowane jakieś fabularne kataklizmy?
2. Czy powstanie kiedyś forumowa gazetka z najnowszymi plotkami? xD
Jak mi coś jeszcze do łba wskoczy to dopisze


RE: Pozdrowienia & pytania do prowadzących - Amani - 26-09-2015

Vult to dobre pytanie przydałaby się jakaś klęska prowadzona przez Mg czy też narzucony klimat dołączam się do pytania i pozdrawiam mamę :)


RE: Pozdrowienia & pytania do prowadzących - Kaaivy - 26-09-2015

Pozdrowienia dla Nataki od siostrzyczki! :D


RE: Pozdrowienia & pytania do prowadzących - Vasanti Vei - 27-09-2015

Audycja, zgodnie z planem, została dzisiaj nagrana (ładne parę godzin temu), jednak zamieszczę ją najwcześniej jutro. Mam jeszcze parę rzeczy na głowie, wybaczcie.