Król Lew PBF
Kalambury - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wszystko we wszystkim (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Gry (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=141)
+---- Wątek: Kalambury (/showthread.php?tid=1501)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Kalambury - Machafuko - 23-11-2015

Ej wy leweły, lewełki, lewełątka, wonsze, zebry, sempy, hieny, gepardy i lamparty, serwale i karakale, sprawa jest.

Kurnik pewnie znacie, kalambury też. Kto ma ochotę na mały turniej forumowy? W ramach integracji ow kors. Może i jakieś nagrody będą jak nam administracja zafunduje <zerka na Fel> (osobiście proponuję tytuł Mistrz Kalambur!)
Zbieram zapisy, może nawet jakoś drużynowo to się zrobi jak będzie dużo chętnych, w sumie tak by było najfajniej.
Terminy się ugada za jakiś czas, jak będę widział jakie jest zainteresowanie.
To jak pomożecie towarzysze? :V


RE: Kalambury - Felija - 23-11-2015

Mistrz Kalambur brzmi spoko.

Ja się na to piszę. :3 Co prawda wieki nie grałam w kalambury, ale... Albo dobra, już nic nie mówię, bo mnie nikt nie zechce do drużyny.


RE: Kalambury - Lauva Tai - 23-11-2015

Cóż, kalambury... IRL ostatnio mi szło całkiem nieźle (ale to było na pokazywanie rzecz jasna), pewnie bym się skusił (tworząc kolejne konto na kurniku, bo zawsze tworzyłem jakieś "tymczasowe".. ;) )


RE: Kalambury - Venety - 23-11-2015

Pod warunkiem, że rysowanie tylko przy pomocy myszki - niech wszyscy mają równe szanse względem tego.


RE: Kalambury - Felija - 23-11-2015

Okej, możemy się tak umówić. Choć moje rysowanie za pomocą tabletu pewnie byłoby gorsze od rysowania myszką przez co poniektórych. ;)


RE: Kalambury - Machafuko - 23-11-2015

Jasne, jasne.


RE: Kalambury - Maru - 23-11-2015

To ja też się piszę :3


RE: Kalambury - Cavum - 23-11-2015

Ja chce założyć drużynę Dzikie Wonsze , ale ze względu na deficyt gadów mogę przystać na inne nazwy ( Super Mega Oddział Komando Wilków Alfa odpada).

Jaki jestem w kalamburach to sami zobaczycue. Ale chętny jestem.


RE: Kalambury - Felija - 25-11-2015

Dobra, mamy już kilka osób, to co, może jakiś termin? Piątek wieczorem? Co może być lepszego w piątek wieczorem niż kalambury? xd


RE: Kalambury - Machafuko - 25-11-2015

jestem za


RE: Kalambury - Israel - 25-11-2015

Zapisy nadal aktualne?


RE: Kalambury - Machafuko - 25-11-2015

Owszem, aż do ostatniej chwili, czyli pewien do piątku przed startem XD


RE: Kalambury - Samiya - 25-11-2015

DLACZEGO NIE WIDZIAŁAM TEGO TEMATU.
HAŃBA.
Piszę się na 100 pro, znów będę udawać, że się uczę xD spoko, o ile dobrze pamiętam, kurnik działa mi na 3dsie :D
(ja chcę drużynę "wojownicze serwale". Ewentualnie "pierogi z dżemorem bez Dżemora, bo jest w tej drugiej drużynie")


RE: Kalambury - Mauara - 25-11-2015

W piątki nie mogę, przynajmniej póki co, ale byłabym chętna O:


RE: Kalambury - Israel - 25-11-2015

No to mnie zapisać też. Kiedyś grałem w to na Kurniku. Może będzie fajnie.