Król Lew PBF
Postacie - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Filmy animowane (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=90)
+---- Dział: Lwia Straż (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=92)
+---- Wątek: Postacie (/showthread.php?tid=1505)

Strony: 1 2


RE: Postacie - Felija - 30-01-2016

Mnie się to kojarzyło... Kurczę, sama nie wiem, ale na pewno coś było. Może i coś doctorowego. :'D


RE: Postacie - Amani - 31-01-2016

K-9 to był tak zarąbisty film :D <---- Tak nie w temacie,.// Jak dla mnie takie shippingi są fajne, powstają fandomy i jest taka mini wojna kto wygra ja np shippuję Kiona z tą gepardzcą moim zdanie do siebie pasują :D I to jest jak najbardziej okej chociaż Shipp z Jasiri też jest fajny. Działa na wyobraźnie i gdybanie :D


RE: Postacie - Felija - 31-01-2016

Ja nie widzę żadnej chemii między Kionem a Fuli, za to przez Kion x Jasiri (albo Kisiri, jak już niektórzy to nazywają) była ona bardzo wyraźna. Jasne, to zasługa wspólnej piosenki, które zawsze zbliżają postacie w filmach Disneya, ale nawet i bez tego jego relacja z Jasiri jest ciekawsza niż z Fuli.


RE: Postacie - Amani - 31-01-2016

A ja myślę, że to tylko chwilowe, za to z Fuli się rozwinie w pierwszej części też tak było najpierw tylko przyjaciele a potem buch jest Kion i Kiara taie jest życie.


RE: Postacie - Felija - 31-01-2016

Akurat Kion raczej nie doczeka się potomstwa ani z Fuli, ani tym bardziej z Jasiri. xd Cóż, wiem, o co Ci chodzi, ale nadal nie wydaje mi się, by miało między nimi zaiskrzyć. Nawet tej przyjaźni Kion-Fuli za bardzo nie widać, w oczy się rzuca raczej Kion-Bunga. Fuli to tylko taka kumpela.


RE: Postacie - Furaha - 31-01-2016

to chłopak a chłopaki zazwyczaj z kumplami sie trzymają <zazwyczaj nie zawsze!>


RE: Postacie - Vasanti Vei - 20-09-2016

Dawno nie było tu żadnej dyskusji, a przecież tyle nowych postaci przybyło, więc może ja zacznę: czy tylko mnie urzeka relacja Rei Rei i Goi Goia? <3 Cały czas się zastanawiam, jak to się stało, że oni się zeszli, ale potem tak sobie uświadamiam, że tworzą razem tak uroczy team, że w sumie mnie to nie obchodzi, i tak są cudowni.


RE: Postacie - Jeanette - 21-09-2016

O tak relacja Rei Rei i Goi Goia jest faktycznie ciekawa C: Mnie za to urzekła inna postać... Ano "Tamaa the drongo is his name" xD Co prawda twórcy zaprezentowali inny gatunek dziwogona niż powinni, ale pewnie dlatego żeby ładniej wyglądało, więc nie narzekam. A i jest jeszcze Badili <3 Uroczy i łagodny Badili z głosem Wandera z " W te i na zad".


RE: Postacie - Nit - 31-10-2016

Niejako potwierdzono, iż będzie Zira i Vitani :D

https://www.facebook.com/brie.sorensen/videos/10210573651274478/

Edit:
Lepsza jakość:
https://www.youtube.com/watch?v=l5jezQwbQ5A