Król Lew PBF
Event wigilijny - antho czy ludzie? - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wszystko we wszystkim (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Ankiety (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=21)
+----- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=159)
+----- Wątek: Event wigilijny - antho czy ludzie? (/showthread.php?tid=1520)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Event wigilijny - antho czy ludzie? - Felija - 16-12-2015

No właśnie wiem, że ten był w zeszłym roku, no ale tak jak mówisz - albo zrobimy łączony, albo dwa, a to ma być jednak zabawa integracyjna (jak to brzmi)... A na bal przebierańców akurat da się wymyślić jakieś ciekawe motywy. Zresztą zauważ, że mamy trochę osób, których w zeszłym roku nie było. A nas dwa lata tego samego nie zbawią, możemy przyjść innymi postaciami. ;)

Jak mówię, na to naprawdę da się coś wymyślić, na inny łączony event - nie bardzo.
Ja mogę zdradzić, żeee wymyśliłam sobie taki motyw, że przyjdę jako Vei-człowiek i ona będzie szpiegiem z tajnej organizacji tropiącej anthro z megatajnych powodów, no i ona będzie próbowała dowiedzieć się czegoś ciekawego na temat anthro, jednocześnie udając, że nie wie, że coś takiego jak anthro istnieje.
I wbiję jeszcze np. Felką jedzącą ciastka. Może dla odmiany byłaby to Felka-delikatne anthro, tj. z uszami i ogonem. Albo delikatne anthro-Serret jako Batman, uszy w miarę pasują. xd


RE: Event wigilijny - antho czy ludzie? - Sadism - 16-12-2015

Ja zamierzam zrobić Sadisma jako anthro, i nie jestem pewien która wersja lepsza, doradźcie:
1. Język węża, oczy węża, dwa zęby nieco dłuższe w górnej szczęce ( jadowe [ wyobrazcie sobie ugryzienie się w język xD ] ) oraz wyjątkowa chudość.
2. Wszystko co powyżej, plus łuskowana skóra oraz od pasa w dół ogon węża.


RE: Event wigilijny - antho czy ludzie? - Felija - 16-12-2015

Ja bym widziała opcję pośrednią, tj. tak jak 1 + ogon. Łusek na całym ciele jakoś nie widzę.