Król Lew PBF
SECRET SANTA - PREZENTY! - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+----- Dział: Secret Santa (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=113)
+----- Wątek: SECRET SANTA - PREZENTY! (/showthread.php?tid=1552)

Strony: 1 2 3


SECRET SANTA - PREZENTY! - Felija - 24-12-2015

Tu możemy wstawiać gotowe prace. :)
Zapraszam również do wrzucania prac do specjalnego folderu (link!) w naszej grupie na dA (link!).

Poniższą listę będę uzupełniać na bieżąco – a jeśli nie ja, to Inn.
Wesołych Świąt! :D

Amani od Eyre!

Bjorn od Inn!

Busara od Nathaniela!

Damaja od Nataki!

Eyre od Falarisa!

Haineko od Zephyra!

Kiburi od Ayumi!

Kifo od Kahawiana!

Kiu od Vult!

Maoni od Amani!

Maela ode mnie!

Myr od Inn!

Nataka ode mnie!

Nefara od Inn!

Panimalos od Kifo! i wersja bez tła

Shaka od Kahawiana!

Saix od Kiu!

Shida od Inn!

Soren od Skandy!

Soth od Saixa!

Vasanti Vei od Amai!

Venety od Bjorna!

Völundr od Kiu!

Zapraszam do wrzucania tu swoich prac! Życzenia również mile widziane. :)


Ja tak osobiście chcę powiedzieć Kahowi i Natace, że wiem, że mój warsztat nie jest idealny, ale naprawdę się starałam i mam nadzieję, że prace wam się spodobają. :’D Wesołych Świąt raz jeszcze!


PS Kami poprosiła mnie o przekazanie Vult, że spóźni się z prezentem, ale mogę zaświadczyć, że szkic jest gotowy co najmniej od tygodnia, bo mniej więcej wtedy go widziałam.


RE: SECRET SANTA - PREZENTY! - Kahawian - 24-12-2015

Okay, podrzucam gifty od siebie.

Kifo

Shaka

Oczywiście, dziękuję wszystkim za arty. <3


RE: SECRET SANTA - PREZENTY! - Kalani - 24-12-2015

Pozwolę sobie wysłać moje części na PW do odbiorców. I przy okazji dziękuję za Volundra - szkoda, że już go nie ma, ale przynajmniej jest ładna pamiątka. Dzięki, Kiu! :)


RE: SECRET SANTA - PREZENTY! - Felija - 24-12-2015

Ja lubię, jak one są wszystkie razem, tak ładnie poukładane w folderze, no ale jak tam wolisz. ^^'


RE: SECRET SANTA - PREZENTY! - Inn - 24-12-2015

Ode mnie:

Nefara

Myr

Shida

i jeszcze
Bjorn

Mam nadzieję, że Wam się spodobają :D
I przepraszam za Bjorna, nie mogłam go załadować, bo mi strasznie powoli net chodzi, to zrobiłam screena, bo inaczej nie mogłabym wstawić dzisiaj :| Jutro (a raczej dzisiaj) wylatuję do domu, wzięłam plik to wrzucę jak dolecę.
I przepraszam za te okropne chmury, to najlepsze, co mi się udało zrobić ;<

Mam jednak nadzieję, że wszystkie rysunki Wam się spodobają i życzę Wam wesołych świąt!


RE: SECRET SANTA - PREZENTY! - Zephyr - 24-12-2015

Niby wysyłałem Felce na PW, ale skoro się tu jeszcze nie pojawiło, to wrzucę jeszcze raz :P

Haineko


RE: SECRET SANTA - PREZENTY! - Vult - 24-12-2015

Jedno słowo się tylko narzuca... WOW! Wszyscy odwalili kawał dobrej roboty, przyjemnie się patrzy na te wszystkie postacie ^^ Czekam na resztę prac tych, którzy jeszcze nie nadesłali : P

Życzenia składałam na sb ale nie zaszkodzi dorzucić jeszcze tutaj. Także Wesołych i magicznych Świąt <buziak w policzek dla każdego>


RE: SECRET SANTA - PREZENTY! - Kasill - 24-12-2015

To ja to tu zostawię:

Machafuko
Ayumi

I życzę wszystkim Wesołych Świąt a prace są naprawdę przecudne każdy się postarał.


RE: SECRET SANTA - PREZENTY! - Shida - 24-12-2015

Wesołych Świąt!
Ja również spóźnię się z oddaniem. Mogłabym to zrzucić na migrenę, która męczy mnie od pary dni, ale po części to wina mojego lenistwa, bo mogłam cienie dokończyć wcześniej. Fel dostanie swój prezent na dniach. Wybaczycie?

Innciu, piękna ci Shida wyszła <3 ogólnie świetne prace wszyscy zrobili!
Spokojnych i spędzonych w miłej atmosferze świąt życzę.


RE: SECRET SANTA - PREZENTY! - Nataka - 24-12-2015

Dla Damaji :>


RE: SECRET SANTA - PREZENTY! - Felija - 24-12-2015

Shida, nie ma problemu. ;) Poczekamy.


RE: SECRET SANTA - PREZENTY! - Venety - 24-12-2015

A ja tak naprawdę nie mam nic. Inncia, Ciebie miałam. Na wstępie chciałam przeprosić - nie mam nic. Dosłownie nic. Planowałam to zrobić przed świętami, gdy zaczynałam wolne. Miałam wtedy parę dni wolnego, idealnie, by zrobić rysunek. Niestety okazało się, że mama pracuje do środy i prawie cała świąteczna robota, całe sprzątanie, pieczenie spadła na mnie. Nie miałam kiedy, najzwyczajniej.

Ale nie chcę, byś się smuciła. Dostaniesz swoje ss po świętach, ale żebyś nie czuła się źle, mam takie drobne coś i mam nadzieję, że Ci się spodoba. http://i1279.photobucket.com/albums/y527/DiamentowaRosa/Inn_zpsyzr4ocmz.png~original

Jeszcze raz przepraszam.


RE: SECRET SANTA - PREZENTY! - Kifo - 24-12-2015

Udało mi się wyrwać między składaniem serwetek a pilnowaniem ryby.

Wszystkiego najlepszego, wszyscy!

Panimalos i wersja bez tła

i dziękuję za Kifo, jest śliczny xd Zakochałam się w jego oczach i w ogóle jest cudny.


RE: SECRET SANTA - PREZENTY! - Maeva - 24-12-2015

Taki on mrau <3 Śliczne blizny i niewiele różni się od tego co ja miałam w planach.

Edit:
Okazało się, że mam do zrobienia art dla Falaris'a. Wypadło mi to z głowy. Prace pojawią się na dniach.


RE: SECRET SANTA - PREZENTY! - Myr - 24-12-2015

Saix

Prosze o wyrozumiałość ps mi źle chodzi i rysam na Saim, a go nei ogarniam jeszcze.

do kategorii na da go dac nie moge xD 1 na 7 dni tylko x)