Król Lew PBF
SECRET SANTA - PREZENTY! - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+----- Dział: Secret Santa (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=113)
+----- Wątek: SECRET SANTA - PREZENTY! (/showthread.php?tid=1552)

Strony: 1 2 3


RE: SECRET SANTA - PREZENTY! - Vult - 02-01-2016

Ło kurde! ⋛⋋( oΘ0)⋌⋚

Zachwycona jestem.


RE: SECRET SANTA - PREZENTY! - Chikja - 02-01-2016

No to sie cieszę, tym bardziej że grubo po terminie :Dc


RE: SECRET SANTA - PREZENTY! - Inn - 02-01-2016

W końcu mam chwilę by napisać jakiegoś porządniejszego posta.

Dziękuję bardzo wszystkim za arty, byłam wniebowzięta, kiedy je zobaczyłam i nie mogłam się ich doczekać <3

Kah, ten Shaka jest boski. Uwielbiam jego minę, oko i to, jak pocieniowałaś grzywę. Niebawem wyląduje na moim avatarze, jak tylko uda mi się dobrać do niego odpowiednie tło, dzięki wielkie za niego <3

Dzięki Amani za Maoni, uwielbiam jej uszka i widzę, że jest tam też ledwo widoczne, ale jest cieniowanie :D

Venety, rozumiem i nie ma sprawy ^^' A te chibi są przegenialne, szczególnie Inn o,o Jeśli by była możliwość, abym je dostała bez tła to z chęcią bym sobie powstawiała do podpisów, bo serio cudne są <3

I jeszcze Rag, omatkoweś ten Soren jest taki przegenialny, że nie mogłam od niego odwrócić wzroku o,o Tym bardziej, że się kompletnie nie spodziewałam, że dostanę cokolwiek w zastępstwie. Dzięki Ci wielkie, uwielbiam go! <3 W szczególności podoba mi się grzywa, bo miałam wątpliwości co do tego czy w ogóle robić ją rudą, bo strasznie śmiesznie wtedy wyglądał, a ty tutaj tak zrobiłaś tę grzywę, że jest ruda i wygląda genialnie :D

A w ogóle to wszystkie prace są cudne, myślę, że ten rok był dobry jeśli chodzi o SS ^^


RE: SECRET SANTA - PREZENTY! - Kami - 03-01-2016

Ej.. a co z moim prezentem :'I ?


RE: SECRET SANTA - PREZENTY! - Felija - 03-01-2016

Będzie po czasie, wybacz. Ale pamiętamy o Tobie, na pewno dostaniesz.