Król Lew PBF
Poszukiwany, poszukiwana żywa lub martwa - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+---- Wątek: Poszukiwany, poszukiwana żywa lub martwa (/showthread.php?tid=1557)



Poszukiwany, poszukiwana żywa lub martwa - Malara - 25-12-2015

Poszukiwani
♥ Rodzeństwo – nie mam określonych zasad, może być starsze (rodzice Malary mają po pięć lat w tej chwili), ktoś może zgłosić się na młodsze jeśli zapragnie. Przynależność, płeć nieokreślone. {0/∞}
♥ Wszelkie wujostwo – jako, że nie wspomniałam w historii o wujostwie to ktoś może się zgodzić, miło by było mieć jakąkolwiek rodzinę. {0/∞}
♥ Mentor – a przynajmniej ktoś w stylu mentora, osobnik, który opowiadałby Malerze o krainie oraz przyuczał ją do życia w stadzie. Najlepiej jakby była to osoba z SK, chociaż niekoniecznie. {0/1}

Jeśli macie jakieś własne propozycje, to również zapraszam.


RE: Poszukiwany, poszukiwana żywa lub martwa - Felija - 25-12-2015

Serret mogłaby mentorować, jeśli nie przeszkadza Ci karakal. xd No mam jeszcze Ines, ale ona jest raczej zamkniętą osobą i musiałaby mocno polubić Mal, żeby chcieć osobiście jej mentorować.


RE: Poszukiwany, poszukiwana żywa lub martwa - Sadism - 25-12-2015

Cavum jest podobnej "urody" i kompletnie nie pamięta co z jego rodziną. Walnął w kamień głową i stracił pamięć. Teraz ma przebłyski z przeszłości. Przybliż mi swoją historię to możemy pokombinować :3


RE: Poszukiwany, poszukiwana żywa lub martwa - Belial - 25-12-2015

Znów się zgłoszę :P JEsteś samicą a tego szukam więc mogę być kim chcesz :P A przy okazji szukam wątków które będą rozwijały moja postać


RE: Poszukiwany, poszukiwana żywa lub martwa - Ghalib - 25-12-2015

jeśli "niekoniecznie", to Ghal się zgłasza na mentora :P


RE: Poszukiwany, poszukiwana żywa lub martwa - Venety - 25-12-2015

Ja mogę do roli mentora podrzucić Miyuki. Muszę od razu nadmienić, że do nauk o Księżycu się nie nadaje, ma dosyć ogólne pojęcie na temat panujących obecnie stad. Niemniej, bardzo dobrze zaznajomiona jest z krainą, jej dziejami, krąg życia i te sprawy. Jest byłą królową Lwiej Ziemi, a nie mam na nią wątków, dopiero szukam punktów zaczepień.


RE: Poszukiwany, poszukiwana żywa lub martwa - Malara - 25-12-2015

Felka, możemy to rozwiązać tak, że Serret mogłaby nauczać młodą głównie o Księżycu, o stadzie.
Venety, Ty mogłabyś jako Miyuki być właśnie taką ogólną mentorką. Myślę, że jej wiedza byłaby bardzo pomocna dla Malary.
Sadi, ogólnie Malara nie ma zbytnio rozbudowanej historii, ot, urodziła się w Krainie Czterech Stad, rodzice byli zawsze wolnymi duchami. To było dotąd dosyć beztroskie życie na Terenach Wolnych.
Ghalib, myślę o tym jaką inną relację można by zbudować między Malarą a Ghalibem. Może nie tyle mentor, ale ktoś w stylu drugiego „opiekuna” bądź też ktoś z wujostwa właśnie?
Belial, Belial, tutaj szczerze nie potrafię niczego wymyślić. Może jakaś fabuła?


RE: Poszukiwany, poszukiwana żywa lub martwa - Inés - 25-12-2015

Mal, to może Ines wyznaczy Serret na mentorkę dla Malary. :) Właściwie to już mam pomysł, jak to rozegrać na fabule (na której zaraz Ci odpiszę).


RE: Poszukiwany, poszukiwana żywa lub martwa - Malara - 25-12-2015

Myślę, że to nie taki zły pomysł.


RE: Poszukiwany, poszukiwana żywa lub martwa - Ghalib - 25-12-2015

Cóż, sądzę, że nie byłoby problemu gdyby Malara była jakoś spokrewniona z Ghalibem. mogłaby być przyrodnią siostrą albo córką, kogoś z rodzeństwa Ghala albo kimś, kuzynostwo, gdyby ojciec Ghaliba i Malary byli spokrewnieni, mogliby być nawet braćmi :p


RE: Poszukiwany, poszukiwana żywa lub martwa - Maeva - 25-12-2015

Maeva ma 6 lat, ale myślałam, że mogłabyś zmienić wiek rodziców na jej. Mogłaby być córką brata lub którejś z sióstr. Po wyglądzie proponowałam Blythe. Mogłaby być córką, która słyszała o Maevie o tym jak ta wyruszyła w podróż i postanowiła pójść w jej ślady. Mogłyby się spotkać niedługo, bo Maeva wybiera się do SK by spotkać się z Ines.


RE: Poszukiwany, poszukiwana żywa lub martwa - Sadism - 26-12-2015

To ja bym propsował za tym by Cavum był kuzynem Malary. Ewentualnie zaginionym bratem.