Król Lew PBF
Spontaniczne spotkania - styczeń 2016 (Warszawa) - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy forum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+---- Dział: Spotkania forumowe (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Wątek: Spontaniczne spotkania - styczeń 2016 (Warszawa) (/showthread.php?tid=1595)

Strony: 1 2


Spontaniczne spotkania - styczeń 2016 (Warszawa) - Felija - 04-01-2016

Z okazji tego, że Fuko postanowił skorzystać z mojego ogólnego zaproszenia do Warszawy, które co jakiś czas ponawiam, wyszły nam dwa spotkania forumowe (czy raczej jedno spotkanie i jedno mini-spotkanie).

Mam tu dla was zdjęcia:
Pierwsza garść zdjęć - u mnie: ja, Fuko, Lauva Tai, Mako, Nataka, Venety (Cynka), Nit
Druga garść zdjęć - w Arkadii: ja, Fuko, Samiya

I filmiki:
Filmiki z pierwszego spotkania
Filmiki z drugiego spotkania

Ogólnie dobrze się bawiliśmy, dzięki, że przyjechaliście, no i moje zaproszenie do Warszawy nadal aktualne. Mogę was przenocowywać i nic wam się nie stanie, Fuko potwierdzi.


Okej, to tyle, idę spać. ;3


RE: Spontaniczne spotkania - styczeń 2016 (Warszawa) - Machafuko - 04-01-2016

Potwierdzam.


RE: Spontaniczne spotkania - styczeń 2016 (Warszawa) - Felija - 04-01-2016

Filmik bonusowy dla odważnych

Możecie komentować, nie bójcie się. :v


RE: Spontaniczne spotkania - styczeń 2016 (Warszawa) - Chikja - 04-01-2016

Siara upiliście sie TYMBARKIEM :V nalali do butelki po Cydrze i szpanowali :D


RE: Spontaniczne spotkania - styczeń 2016 (Warszawa) - Felija - 04-01-2016

Skąd wiedziałaś? >>


RE: Spontaniczne spotkania - styczeń 2016 (Warszawa) - Logan - 04-01-2016

Przecież to ja, ja wiem wszystko~


RE: Spontaniczne spotkania - styczeń 2016 (Warszawa) - Anubis - 04-01-2016

W pierwszej chwili myślałem już że to szampan, ale jak zobaczyłem dokładniej co to jest to zrozumiałem dlaczego tam chłopaki czasami tacy smutni siedzieli! XD

A co do oświadczenia Fuko, że nic złego się nie stało, to nie wierzę. Pewnie Go zaszantażowałaś, że mu piwnicy nie pokażesz jeśli tak nie napisze. :p


RE: Spontaniczne spotkania - styczeń 2016 (Warszawa) - Felija - 04-01-2016

Cydr to jedyny alkohol, który może postać na tym stole. :P Nie chcę mówić za wszystkich, ale nie wydaje mi się, żeby było zbyt wielu chętnych na piwo czy coś innego. Zresztą cydr ma ładniejsze butelki.

Pfff, no tak, bo ja jestem ta zła. :<

W ogóle to monotematyczni jesteście, niczego innego ciekawego nie dostrzegliście w tym wszystkim, tylko te cydry? xd


RE: Spontaniczne spotkania - styczeń 2016 (Warszawa) - Samiya - 04-01-2016

Och borze, te wybitnie interesujące filmiki xD
Jeżeli Fukoś Wam powie, że ma 170 cm to mu NIE WIERZCIE. Zmierzył się z Felką, a ja byłam sędzią - są tego samego wzrostu xD (Właściwie Fel była wyższa trochę, ale to raczej wina obcasów)


RE: Spontaniczne spotkania - styczeń 2016 (Warszawa) - Vasanti Vei - 04-01-2016

Tego obcasa są 2 cm (właśnie zmierzyłam). Jak tak patrzę po zdjęciach z soboty, to na nich jestem wyższa, ale może po prostu inaczej stałam, no nie wiem. xd


RE: Spontaniczne spotkania - styczeń 2016 (Warszawa) - Venety - 04-01-2016

Chyba robię tu jako wpierdalacz ciastek i najbardziej żywa osoba z towarzystwa.
Jak piwo, to tylko smakowe. A alkohol wcale niepotrzebny, aby mieć wesoły humor. :D


RE: Spontaniczne spotkania - styczeń 2016 (Warszawa) - Samiya - 04-01-2016

To Ty faktycznie jesteś wyższa D: Fuko za nic w świecie nie ma 170 centymetrów xD


RE: Spontaniczne spotkania - styczeń 2016 (Warszawa) - Anubis - 04-01-2016

A tam, wszystko inne było w porządku, więc wspomniałem z Kami o tym co chyba nas rozbawiło najbardziej i wymagało jakiegoś komentarza.

No ale faktycznie Fuko wydał mi się niski, ale teraz Sami to potwierdziła. Widzisz Fuko! To wszystko przez piwnicę. Jeśli roślina nie ma wystarczająco światła to też nie rośnie tak jak powinna! :D


PS. Piwo wcale nie musi stać na stole, jego miejsce jest w lodówce lub w ręce. :3


RE: Spontaniczne spotkania - styczeń 2016 (Warszawa) - Samiya - 04-01-2016

To wszystko przez tę piwnicę! Na filmach Fuko wygląda też na bledszego ode mnie, a ja jeszcze nigdy nie spotkałam osoby bardziej bladej niż ja xD


RE: Spontaniczne spotkania - styczeń 2016 (Warszawa) - Anubis - 04-01-2016

Cyń ależ oczywiście, że nie jest potrzebny jeśli jest dobre towarzystwo bo to i bez niego można się świetnie bawić. Bo ja też nigdy nie lubiłem się nawalić. I tutaj byłoby raczej tak jak kiedyś pisałem z Fuko na cb.
Tak symbolicznie, my już faceci tak mamy. Przynajmniej w moich stronach, byłem u Windu więc wiem, że w jego też to się praktykuje. xD
Po takich spotkaniach to fajnie by było powiedzieć, że a widziałem się z Tym i Tym i wypiliśmy piwko i pogadaliśmy. To u nas jest jak Fajka pokoju u rdzennych amerykanów. A cydr jedynie jak wymienienie uścisku dłoni. xD
Spotkałem się już ogólnie z 4 osób z forumowych gier. Z czego 2 z KLa (Windu i X - jeśli ktoś jeszcze kojarzy) z Trójką wypiłem piwo, wiązało się to z tym że miałem dużo czasu na rozmowę, opowieści, jakieś wspominanie starych dziejów. I mogę spokojnie powiedzieć, że to były bardzo udane spotkania. Z X widziałem się zaledwie moment, można powiedzieć, że odprowadził mnie przez połowę drogi do autobusu. Więc nie mogliśmy nawet w spokoju usiąść i porozmawiać, nawet mniejsza już przy czym(choć mogę się założyć że byłoby to piwo a nie soczek :D). I choć później się umawialismy na spotkanie jakieś by pogadać dłużej, to nie doszło do takiego. Więc nadal czuję, że akurat to spotkanie się nie udało tak jak byśmy chcieli.
Akurat w takich spotkaniach jak mieliście Wy to tutaj jest obojętne co się pije bo i tak wygadacie się podczas nich kilka razy i będą jak najbardziej udane i pewnie każdy nie chciał aby się kończyło.
Dlatego też do mojego gadania tutaj o alko podchodzcie z dużym dystansem bowiem i tak większość to tylko żarty i drobne złośliwości niż faktycznie uważam, że wiało tam nudą bo nie było piwa. :)