Król Lew PBF
Pytania - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: ABC (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Pytania (/showthread.php?tid=16)



RE: Pytania - Kami - 15-10-2015

Gdzie jest moj zacny tytuł Kanibala :v?


RE: Pytania - Felija - 15-10-2015

To był przydomek. Gdzieś zniknął po drodze, ale spoko, przywroce Ci go jak będę w domu.


RE: Pytania - Kami - 15-10-2015

Sob sob.. bo mi smutno bez niego D':


RE: Pytania - Sarina - 16-10-2015

Takie pytanie mi się nasunęło - czy było rozważane stworzenie tematu w stylu "Chętni do gry", gdzie można by ogłaszać swoje chęci znalezienia drugiej osoby do rozegrania sobie czegoś? Pytam z ciekawości, bo myślę, że mogłoby się to przydać. Nie jest to raczej nic co musiałoby być dodane, ale może ułatwiłoby to trochę znalezienie kogoś do pisania. :)

P.S Jak znam życie to ten temat był poruszany już milion razy.


RE: Pytania - Felija - 16-10-2015

Żeby ogłosić coś takiego, można założyć temat w Szukam użytkownika. To nie jest dział tylko do poszukiwania rodziny, można też właśnie szukać chętnych do rozegrania danego wątku. :)


RE: Pytania - Sarina - 16-10-2015

No dobra, ale mi chodziło o takie randomowe typu "Nie wiem z kim bym chciała popisać, ani jaki wątek rozegrać, to dopiero do obgadania". :P Chyba, że to samo tyczy się takiego scenariusza.


RE: Pytania - Samiya - 16-10-2015

Ot, takie zwykłe zaproszenie do gry? No to ten temat jest własnie po to :D https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=418 Choć szybciej będzie gnębić ludzi na sb


RE: Pytania - Indra - 17-10-2015

Wstaw mi ktoś avatar pls http://orig12.deviantart.net/4239/f/2015/290/5/b/avek_by_ragous-d9desqs.png


RE: Pytania - Zephyr - 18-10-2015

Mam pytanie w kwestii polowań. Jeśli ominę pierwsze spotkane zwierzę, to jest szansa, że spotkam coś innego? Bo przez ten fragment mam wątpliwości: "Nie nasza wina, jak traficie na małe zwierzę, zamiast na duże."


RE: Pytania - Felija - 18-10-2015

Tak, oczywiście. Przytoczony przez Ciebie fragment ma na celu jedynie potwierdzenie, że o wszystkim (m.in. o tym, jakie zwierzę się spotka) decydują kostki, a nie sympatie/antypatie MG.


RE: Pytania - Zephyr - 18-10-2015

Okej, dziękuję bardzo ;)


RE: Pytania - Kami - 13-01-2016

Ej czemu nie moszna już robić Tygrysów? Przeca zasięg ich występowania w 19 wieku pokrywał się z zasięgiem występowania lfóf ;3;

Lfy
http://blogs.kent.ac.uk/barbarylion/files/2014/07/Lion-distribution-map.jpg

Tygrysy
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/58/Tiger_distribution3.PNG


RE: Pytania - Felija - 13-01-2016

Bo gramy w fikcyjnej Afryce, a nie Azji Mniejszej.
Ostatnio sporo osób pytalo nas "dlaczego tygrysy", aż w końcu, zamiast tłumaczyć, sami zadalismy sobie to pytanie. Tygrysów w Afryce nigdy nie było i są tu one zbędne. Z kolei lampartów jest nie za wiele, a one jak najbardziej żyją w Afryce.


RE: Pytania - Chikja - 15-01-2016

W bajce KL był mrówkojad który występuje w ameriku |D
I tak w ogóle.. to o wiele łatwiej przywędrować Tygrysowi z Azji mniejszej niż Fossie i Lemurowi z Madagaskaru, albo skrzyżować się Lwu z Tygrysem, to ograniczenie jest takie meh meh, tym bardziej że tyle czasu Tygrysy były na forum i nie jest to jakieś mega dziwactwo jak na realia takiego PBFu, czasem psujecie to forum tymi 'naukowymi' pierdołami, aż za bardzo :I nawet na takim Liodenie podpadającym pod symulator jest więcej 'magi' niż tu.
A skoro nie chciało wam się ciągle tłumaczyć, było po prostu dać adnotację przy Tygrysie.
Nie odzierajcie tego forum tylko dlatego że wyobraźnia u niektórych kuleje i koniecznie muszą mieć poparcie dla wszystkiego w atlasach czy innych wikiaj >^>


RE: Pytania - Sargon - 15-01-2016

Ograniczanie dziwactw nie jest złe.
A tygrysy miały daleko do ziem nawet takich fikcyjnych, bo akcja dzieje się raczej w Afryce południowej. Stąd madagaskar nie jest tak daleki. I tygrysów było więcej niż lemurów na forum, stąd uważam że ograniczenie ich jest dobre.