Król Lew PBF
Pyrkon - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy forum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+---- Dział: Spotkania forumowe (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Wątek: Pyrkon (/showthread.php?tid=1630)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Pyrkon - Vasanti Vei - 04-04-2016

No tak, ale fajnie jakbyśmy mogli się też spotkać bez mojego pośrednictwa. ;d

Ja nie wiem, czy chcę iść na devmeeta, większości ludzi nie znam, a oni się dobrze znają i raczej na niewiele by się tam zdała moje obecność. ^^'


RE: Pyrkon - Kiu - 04-04-2016

Oj tam ale popaczac mozna, ja planuję w sobotę wpaść ale to przedpołudniem raczej jak już i popołudniu/pod wieczór będę wracać.
Z chęcią an takim meet bym poszła popatrzeć :3


RE: Pyrkon - Lauva Tai - 04-04-2016

A czy taki fotograficzny no-name jak ja zostanie wpuszczony na tego devmeeta?
Jeśli o mnie chodzi to będę rozdarty między ekipą Nita a ekipą PBFa, która stworzy się wokół Felki, więc pewnie ktoś jak zechce to mnie spotka...


RE: Pyrkon - Kiu - 04-04-2016

Jasne :D i oj tak ekipa pojedzesz ze swoimi i wpadniesz do ans na trochę :3
Ja yz sem noname wiec spokojnie :D


RE: Pyrkon - Vasanti Vei - 04-04-2016

Ooo, Lau, a bierzesz aparat, co? :3

I ja raczej będę się starała Cię trzymać przy sobie, przynajmniej wieczorami, skoro załatwiasz mi nocleg. xD"

Po Pyrkonie będzie się też pałętać co najmniej trójka moich znajomych ze studiów, ale nie umawiałam się z nimi w żaden sposób, więc jeśli na nich przypadkiem nie trafię (mała szansa), to nie będę się oddalać od "grupki PBF". Choć na pewno będą się też tworzyć podgrupki, bo dużo nas i prawie każdy ma jeszcze jakichś znajomych.

Nie wiem, czy o tym wspominałam, ale wezmę notesik i karty. :D
Kami się jeszcze nie wpisała i fajnie, jakby to nadrobiła. ;3


RE: Pyrkon - Otieno - 05-04-2016

Ja jadę z mężem... i to koniec mojej grupy znajomych xD Chętnie więc się z kimś spotkam z forum <3 Możliwe że ja też będę spać poza konwentem (kuzyn), więc też telefon więcej pożyje :D


RE: Pyrkon - Kami - 06-04-2016

Soł ja będe oczywiscie że bęe od Czwartku rana do samego końca w niedziele
43438468 to moje aktualne GG online 24h4' na dobę.
Jkbc pisać ładnie sie przedstawić bo ignoruje niewychowanych/ nieznajomych |D
Tak poza tym, będę mieć uszka szczura i ogonek biały z dzwoneczkiem, może peruka mi dojdzie, ale wątpię :I


RE: Pyrkon - Otieno - 06-04-2016

Moje gg: 15920393 ale nie wiem czy będzie działać ;p A więc podaję telefon: 661205823. Chętnych do spotkanka zapraszam o smsa ;P Ogólnie w planach mam maskaradę i galę pyrkonu, a tak to pewnie będę błąkać się z mężem i szukać czegoś ciekawego ;p


RE: Pyrkon - Ravi - 07-04-2016

Zostawiam również swój numer c:
517-480-523.


RE: Pyrkon - Otieno - 07-04-2016

https://play.google.com/store/apps/details?id=cc.eventory.app
Apka na pyrkon, ponoć ma być wszystko, plan, jak się gdzie dostać i ułatwić kontakt z innymi uczestnikami :)


RE: Pyrkon - Vasanti Vei - 10-04-2016

Było miło, dobrze było was spotkać. Tylko taka uwaga na przyszły rok: ustalimy ścisły czas i miejsce, żeby nie latać za sobą po całym konwencie. Nie byłam świadoma tego, że to jest taaakie wielkie.
Więcej teraz nie napiszę, bo padam. Zdjęcia ma Lau i kilka jeszcze Kiu; jak je pozyskam, to wrzucę. ;d


RE: Pyrkon - Sheloth - 14-04-2016

No, ustalony czas i miejsce to totalna konieczność - miałam ze sobą 10-osobową grupę, w większości bez telefonow, więc nawet jak już na siebie wpadłyśmy, to po chwili musiałam lecieć i ich szukać. W sumie nadal uważam, że kartka z numerami do ludzi to totalna konieczność, od tego szukania innych padał mi telefon co chwilę i w rezultacie nie miałam z nikim kontaktu ;_; I niby trafiłam chyba na wszystkich ludzi z forum ktorzy byli, ale tak tylko na chwilkę i w sumie się nawet nie liczy.

Plus obserwacja: spada mi wskaźnik atencyjności z wiekiem, mam na telefonie całe zero zdjęć siebie z konwentu, a z tych ktore widziałam u innych ani jedno się nie nadaje - w rezultacie mam zero użytecznych zdjęć z tego roku. Muszę się poprawić i za rok mieć minimum dwadzieścia selfie, to się nie godzi [*]

A, i konkurs disneyowski to był chyba jakiś żart #pozdrodlakumatych


RE: Pyrkon - Otieno - 14-04-2016

No przecież że żart. Dla mnie strażnik powinien być uznany! XD


RE: Pyrkon - Vasanti Vei - 17-04-2016

Dobra, najwyższy czas na zdjęcia. :D
A w ogóle to miło było się z wami spotkać, dobrze się bawiłam, może Pyrkon to nie jest mój ulubiony konwent (za duży, tłumy utrudniały funkcjonowanie), ale i tak pewnie przyjadę za rok. ;3
A konkurs disneyowski był do kitu, moje są lepsze.

ZDJĘCIA Z PYRKONU

PS Kiu ma jeszcze u siebie kilka zdjęć ze mną, z nią i z Desti (Ravi).
PPS Shelotha nie ma na żadnym zdjęciu, bo nam zwiała. :<
PPPS Autorami większości zdjęć są Lauva oraz Nit, którym serdecznie dziękujemy!


RE: Pyrkon - Sheloth - 17-04-2016

Nie mam ze sobą tabletu więc dorysowałam się laptopowym taczpadem. W paincie. Teraz masz ze mną zdjęcie, Fel XD

...znaczy, poza tym zdjęciem z wakacji ktore wisi u mnie w pokoju, tym na ktorym prostujecie mi włosy :'C

[Obrazek: ZJObijZ.jpg]