Król Lew PBF
Skargi i zażalenia - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy forum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Skargi i zażalenia (/showthread.php?tid=17)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


Skargi i zażalenia - Vasanti Vei - 22-06-2012

Ten temat powstał, by nie zapychać sb/skrzynek adminów informacjami o ewentualnych plagiatach, nielegalnych/za dużych avatarach/sygnaturach, podpisach rozciągających stronę, czyimś niezgodnym z regulaminem zachowaniem i innymi tego typu sprawami, które nie pasują ani do tematu Pytania, ani do działu Propozycje. Właśnie tutaj każdy może składać swoje skargi/zażalenia/uwagi na przeróżne tematy, oczywiście mające bezpośredni związek z forum. Każdy może dyskutować i komentować do woli, tylko proszę bez offtopu.

Jednocześnie przypominamy, że shoutbox nie jest miejscem rozwiązywania sporów ani składania skarg! Od tego jest ten temat, ewentualnie prywatna wiadomość do kogoś z administracji, jeżeli woli się pozostać anonimowym w składaniu swojej skargi.

Skargi na sprzeczne z regulaminem akcje fabularne należy składać nie później niż tydzień po rozpoczęciu danej akcji fabularnej! W miarę możliwości polecamy je składać tak szybko, jak to możliwe, żeby nie doprowadzać do żadnych zgrzytów fabularnych.


RE: Skargi i zażalenia - Miyuki - 28-08-2012

Verde, Liberum, Kamara - Imanika i Dolphy przecie nie zezwala.


RE: Skargi i zażalenia - Tamara - 28-08-2012

Zgadzam się z tobą - na starym forum od razu sami Admini zwracali uwagę co do nicka, czy avatara, a teraz co? Sama, choć bez próśby, wysyłam im PW z powiadowieniami i małą pomocą, ale sama świata nie zbawię. Tym bardziej, że nie jestem Moderatorką, Juniorem, albo samym Adminem.


RE: Skargi i zażalenia - Kami - 28-08-2012

Tamciu nie kozacz zbawianiem świata, nie trzeba robić z tego bezproduktywnego nabijania postów, bo jakbyś zwróciła uwagę zanim zapostowałaś swoje racje, mieli już inne, odpowiednie avatary.

Nadgorliwość gorsza od faszyzmu.


RE: Skargi i zażalenia - Shaera - 29-08-2012

W temacie z rangami, zamiast do szerszego opisu Grim avunaye na tym forum, to odsyła na starą edycję forum.


RE: Skargi i zażalenia - Felija - 29-08-2012

Dzięki za uwagę, już zmieniam.


RE: Skargi i zażalenia - Arto - 16-09-2012

Poskarżę się.

Toplisty, na których się pojawiamy, przekierowują na stare forum. Da się je uaktualnić?


RE: Skargi i zażalenia - Kami - 16-09-2012

Arto napisał(a):Poskarżę się.

Toplisty, na których się pojawiamy, przekierowują na stare forum. Da się je uaktualnić?


Da się.. tylko że no wiesz.. ja gdzies zgubiłam hasełko do tego- do tej mojej, reszte Fel chyba zrobiła. xD


RE: Skargi i zażalenia - Sheridan - 16-09-2012

Nowi użytkownicy cały czas łamią zasady, co i mnie i was zaczyna irytować. Piszą w fabule bez koloru i avatarów, statystyki mają zbyt wysokie, jakoby wszyscy grali niedźwiedziami. Żeby dołożyć olliwy do ognia dopowiem także o fakcie, iż wszyscy zakłądają postacie kanoniczne, bądź powyższe są krewnymi. Osobiście tracę cierpliwość, nie wiem jak inni dlatego uprzejmie proszę o zapobieganiu tego typu faktom.


RE: Skargi i zażalenia - Amarth Shetani - 16-09-2012

Aż chce się powiedzieć - o ironio.

Oczywiście. Administracja będzie wysyłać mentalne wiadomości do czaszek innych, by zaprzestali tego typu sprawunkom.

Rzeczywiście, kanoniczne. Ostatnio zarejestrowało się osiem Nal, dwóch synali Skazy i pięciu pociotków z romansu Zazu i Sarabi.
NIE mamy wpływu na inteligencję użytkowników i są oni upominani w momencie zrobienia głupoty. Telepatii poprzez łącza internetowe nie ma nikt. Ostatnim przypadkiem problemów z historią jest problem 'dziedziczki krwi Skazy', który zostanie rozwiązany. Tak samo, jak skasowany post bez koloru.
Następnym razem przed napisaniem skargi uprasza się o spojrzenie na siebie i zwrócenie uwagi na DANY przypadek adminowi na PW, by wiedział CO usunąć i GDZIE.
Takie elaboraty są stratą czasu, który można wykorzystać na przeczytanie strony biologii, obejrzeniu filmiku na YT czy też przejrzeniu słownika ortograficznego bądź gramatycznego.

Dziękuję, dobranoc.


RE: Skargi i zażalenia - Akilian - 21-09-2012

Nie rozumiem dlaczego, ale w kodzie do zapisu na samotnika nie ma tabelki "Charakter" jaka istnieje w pozostałych. To jakieś niedopatrzenie, czy celowo zrobiony ubytek?


RE: Skargi i zażalenia - Frey - 21-09-2012

Kiedy się zapisujesz do stada, to charakter postaci ma znacznie - dzięki niemu przywódcom prościej jest określić, czy postać nadaje się do danego stada. A nikogo nie obchodzi, jaki charakter ma samotnik.


RE: Skargi i zażalenia - Akilian - 21-09-2012

Zrozumiane


RE: Skargi i zażalenia - Skanda - 24-09-2012

Zauważyłam, że sporo użytkowników tworząc postacie już na starcie daje im jakieś nietypowe znaczki, tatuaże i ozdoby typu bransoletki, kolczyki,pierścienie itp.- czy to nie jest przypadkiem niedozwolone? Jeżeli jest dozwolone, to tym samym neguje to istnienie Rafikiego i opali. Chyba wypadałoby omówić tę kwestię.


RE: Skargi i zażalenia - Destiny - 24-09-2012

W sumie jakby o tym pomyśleć, to nie wygląda to za ciekawie.

Może wprowadzić jakiś limit?