Król Lew PBF
Skargi i zażalenia - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy forum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Skargi i zażalenia (/showthread.php?tid=17)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Skargi i zażalenia - Sköll - 12-06-2017

Ost dla Kiburiego, bo nie jestem stara :v


RE: Skargi i zażalenia - Kiburi - 12-06-2017

Ost za negowanie prawdy :v Jesteś starom kupom i nic tego nie zmieni lDDDDDD


RE: Skargi i zażalenia - Samiya - 12-06-2017

zaraz dostaniecie osty za offtop :v


RE: Skargi i zażalenia - Shujaa - 12-06-2017

Dopsiem, przepraszam pani admion :'v ale zamknęliście mi SB i jak mam sie z Shunową podroczyć :I
Oddajcie sb i dawajcie juz lepiej te osty bo nwm, straszycie nimi jak PIS powrotem komuny


RE: Skargi i zażalenia - Kaiser - 12-06-2017

Przepraszam bardzo od kiedy aktywne udzielanie sie jest karane? Obrazilam kogos? Doprowadzilam do szalu? Niecheci? Poki co to tylko probowalam jakos pomoc czy grac aktywne a w zamian słyszę tylko od Kami czy kogos z jej znajomych takie teksty. 
Nie złamałam regulaminu, nie wszczęłam klotni, nie odzywalam sie poki nie zaczęły sie jaja z Satau. 
No tak po co admini jak tu sami dorosli, zdejmijcie se rangi jak was nie potrzeba, co to za podejscie.
A przepraszam bardzo, to ja nie wiedziałam że to styl bycia. To sami zapomnialam ci powiedzieć ze ja tez jestem irytujaca mam ciezki charakter, takze spoko, nie dawaj mi ostow pozwalaj na wszystko bo mam styl bycia. 
No lol. To jakby te laski z tv co pobily inna powiedzialy ej mam taki styl. Agresja, wyzwiska, presja na inna osobe jest tym samym, nie powinno się tego ignorowac.
Takzee dziekuje za uwage, widac ciezko tu komuś przyjąć krytyke, wywnioskowac cokolwiek. Ostatni raz na wasza prosbe pisze cos w temacie, czy to skargi czy pomysły skoro pozniej wychodzi ze ze mnie idiota i powinnam sie zamknac. Hipokrtryzm level hard.


RE: Skargi i zażalenia - Venety - 12-06-2017

(12-06-2017, 22:54)Kaiser napisał(a): A przepraszam bardzo, to ja nie wiedziałam że to styl bycia. To sami zapomnialam ci powiedzieć ze ja tez jestem irytujaca mam ciezki charakter, takze spoko, nie dawaj mi ostow pozwalaj na wszystko bo mam styl bycia. 
Serio, tak ciężko zignorować? Kaiser, Ty wkurzasz i irytujesz z połowę forum przynajmniej samym swoim byciem, gdybym mogła, to osobiście bym Ci wlepiła osta, od samej siebie, a wiem, że podpisałaby się pod tym masa osób. Ale... Czy tędy droga? Wydaje mi się, że nie. Kurdę, tak podkreślacie, że jesteśmy dorośli, to bądźmy, żyjcie i dajcie żyć innym.

Dziękuję.


RE: Skargi i zażalenia - Firkraag - 12-06-2017

Nie ma innej mozliwosci wylaczenia danym userom sb zamiast karac cale forum?


RE: Skargi i zażalenia - Venety - 12-06-2017

Jest, wyłączenie sb dla pojedynczych jednostek.


RE: Skargi i zażalenia - Shiriki - 12-06-2017

Jest bo mi dali tak na dwa dni xp

i zamiast straszyć to może dajcie te osty? Bo ciągle tylko straszycie a czynów brak.


RE: Skargi i zażalenia - Kaiser - 12-06-2017

Poprosze polowe forum w takim razie o wypowiedź czym tak irytuje. Bo poki co to wasze puste slowa. Do mnie jakos nigdy nic nie doszło.


RE: Skargi i zażalenia - Firkraag - 12-06-2017

Skoro jest taka mozliwosc to czemu tego nie stosujecie jesli zbyt mocno drocza sie pojedyncze jednostki? Rozumiem gdyby w afere bylo wmieszane pol forum to wylaczenie sb jest adekwatne. Ale teraz to wyglada tak "patrzcie panstwo jak wasze kolezanki was udupily ze pisac nie mozecie" to jawne przekierowywanie nienawisci :v


RE: Skargi i zażalenia - Hatari - 12-06-2017

Jestem za indywidualnymi karami :v i obiecuje nie grzebać w proxy :'B sob chociaż szczerze wole osta, wyłączenie SB guzik daje


RE: Skargi i zażalenia - Venety - 12-06-2017

Sb zostanie włączone jutro o godzinie 5. Teraz już chyba wszyscy poszli spać, a ja też się zwijam, jestem mocno senna.

A co do Kaiser, wypowiem się, ale jutro. ;)
EDIT: Albo i nie, jest tak spokojnie, wolę to utrzymać, dzięki. ;P


RE: Skargi i zażalenia - Banjo - 21-06-2017

Skarga leci! Mimo że cały czas mówi się, że MG jest dość, że nie potrzeba więcej itp itd polowania idą wolno albo są zakładane strasznie późno względem zgłoszenia, akcje specjalne też się wloką. Ja rozumiem że nie każdy ma czas na codzienne odpisy. No ale jest jakaś granica. Albo ktoś odpisuje,albo po prostu nie może być MG. Jest na pewno wiele osób które mogłyby się tym zająć i miałyby czas. Choćby Kama. Zgłaszała się i odpowiedz brzmiała ,,nie bo ich jest wystarczająco". Żeby nie było nie czepiam się polowania Huntrees no bo to szczególny przypadek. Ale akcja specjalna? A polowanie Moyo?


RE: Skargi i zażalenia - Samiya - 21-06-2017

>czerwiec 2k16, zgłoszenie Kamy - no, akurat mamy wystarczająco MG, I guess?
>czerwiec 2k17, akcje się wloką - czemu nie przyjęliście Kamy, skoro nie ma wystarczającej ilości MG???

Panta rhei, w przeciągu roku wiele potrafi się zmienić :v już nie mówiąc o tym, że w zgłoszeniu Kamy zaznaczyła ona, że nie chce zamawianych akcji.
I nie zauważyłam żeby się mówiło, że MG mamy dość, tylko też że nie każdy się na MG nadaje, i nie każdy do wszystkiego. Wątek z naborem na MG wisi ciągle, ostatnie zgłoszenie sprzed ponad pół roku, przyjęte zresztą. Jak ktoś ma ochotę to ja zapraszam cały czas, jak ktoś kiedyś nie został przyjęty to zawsze może wrzucić zgłoszenie za jakiś czas, nie widzę przeszkód :v
Problem z MG jest taki, że na początku to każdy taki chętny i skory do działania, a później odpisy raz na miesiąc xD obiecuje poprawę i tak dalej, a jak ja krzyczę na ludzi, to nic to nie daje xD A już chyba lepszy jest mulący MG niż żaden MG. Choć takich, którzy nie robią nic, wywalamy.

Ale generalnie to podoba mi się ta skarga, może jak ludzie zaczną się dopominać o swoje akcje to leniwi MG ruszą dupę, bo moim biadoleniem chyba średnio się przejmują :v