Król Lew PBF
Krewni Haraki - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+---- Wątek: Krewni Haraki (/showthread.php?tid=1746)

Strony: 1 2


Krewni Haraki - Haraka - 04-03-2016

Tak mi wpadło do głowy, że zamiast zakładać nowe konto, ktoś mógłby stworzyć postać spokrewnioną z Haraką. Haruś nigdy nie znał całej swojej rodziny, więc - śmiało! - można tworzyć wujków, ciotki, kuzynki, starsze siostry i braci, dziadków, babcie, szwargów, szwagierki i wielu innych krewnych ;) Warunek jest tylko jeden: muszą to być gepardy. Dalej, zgłaszać się! Im więcej krewnych tym lepiej! :D


RE: Krewni Haraki - Zephyr - 05-03-2016

*paczy na lewo, paczy na prawo*
Za wiele gepardów to tu nie ma :v

Ale chyba skuszę się na jakieś relacje. Wizerunek Zephyra jest zainspirowany jednym z artów KaiserTiger, więc już mamy coś wspólnego ;)

Ja nie opisywałem swojej rodziny. Ojciec zmył się tuż po poczęciu (jak to u gepardów), a matka odchowała trójkę młodych (Zeph też miał dwie siostry), które po dojrzeniu rozeszły się. Co powiesz na jednego wspólnego rodzica? Bylibyśmy przyrodnimi braćmi :)


RE: Krewni Haraki - Haraka - 05-03-2016

Doskonały pomysł ;) Zeph mógłby czasem opiekować się Haraką, np. gdyby Amani nie mogła czy coś. To chyba nie szkodzi, że Zephyr należy do Bractwa a Haraka niedługo zostanie lwioziemcem, co?


RE: Krewni Haraki - Vasanti Vei - 05-03-2016

Nie, wcale nie szkodzi! xd

Niech Shiya kuzynką, będzie melodramat z Zephem! D:


RE: Krewni Haraki - Zephyr - 05-03-2016

Jest to pewien mur, tak szczerze. Ale całkiem możliwe, że Zephyr niedługo odwiedzi Lwie Ziemie, więc będą mieli okazję się spotkać. Więzy krwi nie muszą od razu narzucać ich wzajemnego stosunku. Zobaczymy, jak to wyjdzie w praniu :)

Edit: O nie, tylko nie to D: Gepardy i tak już mają ubogą mieszankę krwi, ich dzieci będą chyba upośledzone xD


RE: Krewni Haraki - Myr - 05-03-2016

a tam upośledzone xD najwyżej bardziej na choroby podatne ;D


RE: Krewni Haraki - Samiya - 05-03-2016

Jak będzie ich dużo to będą miały własny, piękny zespół!
Downa.
*ba dum tss*

PS.TO BĘDZIE ŚWIETNY POWÓD, ŻEBY BYŁ Z SAMI

Wciąż mam nadzieję xD


RE: Krewni Haraki - Milele - 12-04-2016

A co, z Shiyą jest coś nie tak?


RE: Krewni Haraki - Zephyr - 12-04-2016

Nie, skądże znowu!

Ale będzie, gdy się okaże, że jest kuzynką Zepha ;__;


RE: Krewni Haraki - Vult - 12-04-2016

Kuzyn z kuzynka? Meh, przejdzie. Gorszej byłoby brat z siostrą. Zresztą w świecie zwierząt wygląda to trochę inaczej.


RE: Krewni Haraki - Zephyr - 12-04-2016

Ja wiem. Tylko argument wyżej. Gepardy są słabo zróżnicowane genetycznie. Teoretycznie ich potomstwo powinno być jakieś chorowite :v No ale to PBF, więc w sumie nie ważne. Nie dają pomarudzić :/


RE: Krewni Haraki - Melisa - 12-04-2016

Co najwyżej wyjdą albinoski. Co nie jest takie niespotykane na tym forum xD
Albo będą niedorozwoje :V
Niedorozwinięte gepardy w ciapki xD


RE: Krewni Haraki - Milele - 28-05-2016

I co, ktoś jeszcze jest chętny? :)


RE: Krewni Haraki - Ava - 29-05-2016

W sumie ja bym mogła C: Tylko musze wiedziec czy sa jakies konkretne preferencje czy mam wolną łape/rękę.


RE: Krewni Haraki - Haraka - 30-05-2016

Nie ma żadnych preferencji, poza tym, żeby postać była gepardem :)