Król Lew PBF
Avatarnia Vei - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+---- Dział: Avatarnia (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=98)
+---- Wątek: Avatarnia Vei (/showthread.php?tid=181)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Avatarnia Vei - Serret - 17-07-2015

To może założymy warsztat? Mój będzie szyld, a wy będziecie robić. :P

A tak serio, to Cyń, jak masz czas i ochotę, to wrzucaj, to powinno pomóc. :)


RE: Avatarnia Vei - Amani - 17-07-2015

Ja bym prosiła też coś dla Nyasiego i Makariego Samej jakoś te dwie postacie od mój pędzel nie podchodzą mimo iż strasznie je lubię


RE: Avatarnia Vei - Felija - 17-07-2015

Amani, ale co konkretnie masz na myśli? Pokolorować Ci jakieś linearty? Bo ja sama nie rysuję avatarów.


RE: Avatarnia Vei - Amani - 17-07-2015

Hmm Lineart może być, tylko go obrobić pod mój wygląd wiesz o co chodzi :) Styl twojego poprzedniego avtara mi się podobał.


RE: Avatarnia Vei - Felija - 17-07-2015

Mój poprzedni avatar był autorstwa Malaiki, mi daleko do jej stylu rysowania/kolorowania. :P Na Nyasiego powinnam znaleźć jakiś lineart, ale z Makarim będzie trudniej, bo on ma tę chustkę i dziwną grzywkę. Zresztą nie jestem pewna, kiedy zdążę to zrobić, mam jeszcze inne zajęcia.


RE: Avatarnia Vei - Amani - 17-07-2015

Spokojnie mam czas jak dam radę to sama sb coś narysuję jak wrócę z wakacji.


RE: Avatarnia Vei - Nirai - 21-07-2015

Cześć :)
Mogłabym prosić o obrobienie tego obrazka?:http://fanart.lionking.org/Artists/kourukon/Progress2010.jpg
Chodzi mi o Simbę :) Tylko… Nie wiem czy tak się da, ale mogłabyś zmienić jego kolor oczu na zielony? I dać mu takie czerwone futerko na uszach, jak na tym obrazku http://img06.deviantart.net/c82a/i/2013/311/6/4/hey_kourukon_by_versaci-d2qlxl4.jpg ? Jeśli nie, to poproszę tylko o dodanie tła :3


RE: Avatarnia Vei - Felija - 21-07-2015

Hej, tak na szybko obrobiłam to tak:

[Obrazek: untitled_1_copyz_by_fileera-d926rsq.png]

Ale jeśli wolisz inne rozmiary, kadr, tło czy cokolwiek, to pisz śmiało. :'D Nie dorysowałam futra na uszach, bo to by mi zajęło chwilę; nie jestem w tym specjalistką, ale mogę później spróbować.

PS Do reszty zamawiających - pamiętam o was, tylko że kolorowanie naprawdę jest dla mnie dużo bardziej czasochłonne niż obróbka, dlatego najpierw obrobiłam avek dla Nirai.


RE: Avatarnia Vei - Nirai - 21-07-2015

Ojejku, jak szybko :D Dziękuję! Jest super, a to futerko to możemy odpuścić już, bo jest ładny i bez tego. Może najwyżej wyrosną mu, jak będzie starszy, czy coś :3


RE: Avatarnia Vei - Felija - 21-07-2015

Taak, taka obróbka to moment. ^^ Cieszę się, że Ci się podoba. Możesz jeszcze wpisać w prawach autorskich "tło: Disney", żeby nie było wątpliwości.


RE: Avatarnia Vei - Nyasi - 21-07-2015

Fel a w czym obrabiasz/ kolorujesz?? Bo większość tutaj pracuje w saiu w tym ja ciekawi mnie czy ma ktoś jakieś inne może lepsze programy


RE: Avatarnia Vei - Felija - 21-07-2015

W PhotoShopie. W SAIu tylko robię linearty do swoich własnych rysunków, czasem kolory. Ale bardziej się obracam w PhotoShopie.


RE: Avatarnia Vei - Felija - 25-07-2015

Uwaga, ja żyję! :O

Sadi, jestem na takim etapie:

[Obrazek: serval_copy_by_fileera-d92nrwk.png]

Powiedz mi, czy pasują Ci kolory itp. (troszeczkę je przerobiłam względem Twojego obecnego avka) i jeśli tak, to jakoś to lekko pocieniuję i dodam tło (to już mi powinno pójść szybko).


RE: Avatarnia Vei - Sadism - 25-07-2015

Avek jest spoko, ale sierść odrobinę ciemniejszą poproszę. Albo po prostu jakoś fajnie cienie zrób :)
I kilka ran na ciele poproszę. W tym jedna obok ust.


RE: Avatarnia Vei - Felija - 25-07-2015

Nigdy nie rysowalam ran, ale spróbuję. ^^'