Król Lew PBF
Oceń postać i osobę powyżej - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Gry forumowe (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: Oceń postać i osobę powyżej (/showthread.php?tid=184)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Skanda - 28-10-2012

Nick: Niby spoko, ale mam jakieś dziwne skojarzenia odnośnie tego nicku, coś pomiędzy karmą a grzybami. Nie pytajcie.
Avatar: Postać ładnie zrobiona, za to obróbka jedna wielka katasztrofa. Napis nieczytelny, nie mówię już o niezbyt przemyślanym doborem koloru tła.
Podpis: Całość postaci, coby było wiadomo, jak wygląda i link do KP. Ogółem podpis jak najbardziej praktyczny, prosty i bez niepotrzebnych pierdolników.
Postać: Niezbyt wiele wiem o niej, jedynie tyle, że to owoc gwałtu na ś.p Suri. Mimo wszystko chyba tatuś był bardziej ogarnięty z dwójki rodziców. (:3)
Osoba: Niewiele miałam okazji, żeby się z nią jakoś zaznajomić, ale z tego co widziałam ma poukładane w głowie i da się z nią pogadać.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Hatima - 28-10-2012

Nick: Ragnar, hm... brzmi tak - poważnie. No i chyba bardzo pasuje do tej postaci, bo z tego co zauważyłam, o ile się nie mylę, to on zazwyczaj większość rzeczy traktuje serio. Jednak mogę się mylić, bo ostatnio nie miałam przyjemności czytać twoich postów.

Avatar: Jak zwykle mi się podoba. Całokształt obrazka prezentuje się dla mnie dobrze, postać wygląda świetnie, tło akurat pasuje do stada w którym jest (patrz: kolor nicku :) ). Napis... w sumie też może być. Czcionka mi się w każdym bądź razie podoba.

Podpis: Niezbyt tu mam co oceniać. Sam obrazek, więc jego ocenie - ogólnie Ragnar prezentuje się na tym świetnie.

Postać: Od dawna nie czytałam zbyt często twoich postów. Przynajmniej nie tak często jak kiedyś. Głównie szkoła, nawet przez to rzadziej na forum wchodziłam. Ale o ile pamiętam to kierujesz Ragnarem w ten sposób, że jednocześnie jest wierny wobec własnego stada i choć nie zawsze podobają mu się rozkazy to mimo to je wykonuje. Dlatego też mogę chyba spokojnie stwierdzić, że nie jest bezlitosnym, nie dbającym o nic lwem, który ślepo dąży do coraz większego rozlewu krwi. Zauważyłam także, że bardzo ceni sobie znajomość z niektórymi lwami, które zna. :)

Osoba: Nie znam za bardzo. Nie rozmawiałam na gg, a na shoutboxie też zbyt często nie mam okazji. Jednak po przeczytanych rozmowach z innymi mam wrażenie, że w/w osoba jest w porządku. ;)


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Arto - 28-10-2012

Nick: Nie wiem czemu, ale wydaje mi się japońsko brzmiący. Nie jestem pewien, czy powinienem wymawiać "h" ale po doświadczeniach we francuskim tego nie robię. Czy lepszy od Kim? Tamten był prosty, kojarzył mi się z dżeki czanem, ale ten również coś w sobie ma. I nie jest trudny do zapamiętania.

Avatar: Przydałaby się ramka. Lwica wydaje mi się jakaś taka płaska, jakby rozciągnięta, ale może to tylko perspektywa? Daj cienką ramkę, żeby po prostu nie lewitowała w powietrzu i będzie git.

Podpis: Lwica pod prysznicem mająca za gąbeczkę napis. Ma ciemno w łazience, czyżby oszczędzała na świetle? Chyba może być, przynajmniej nie ma literek...

Postać i Osoba: Zupełnie jej nie śledzę, podobnie poza fabularnie interakcja jest w praktyce zerowa. Mogę jedynie stwierdzić, że pisze elegancko i potrafi zachować dystans do rzeczy tyczących się jej lub najbliższego otoczenia, co się ceni. Zwłaszcza tutaj.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Shun - 29-10-2012

Nick: Idzie się przyzwyczaić, jest prosty i nie trzeba się specjalnie wysilać by jakoś go dobitniej wymawiać czy coś. Na pewno lepszy niż to pierwsze "coś".
Av: Malcię trzeba pochwalić, bo jak zwykle jej ładnie prace wychodzą. tu to przynajmniej widać jaki Artoś jest ^^
Podpis: Artoś rzymski cesarz.... nie wiem, jakoś średnio mi to pochodzi, szczególnie ta "pelerynka".
Postać: <3
Osoba: Da się znieść.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Padme - 29-10-2012

Nick: łatwy i prosty do zapamiętania. Dobrze, że usunęłaś drugi człon, który moim zdaniem nie pasował.
Avatar: ładny. O ile sama postać jest odwrócona, to obróbka ładna. Ogólnie na plus.
Podpis: szare pogrubione wycentrowane napisy. Nie gryzie w oczy ale i szału nie ma.
Postać: mamka Pad. Lubie ją, dobrze jest prowadzona, ogólnie ładnie pszesz, więc posty chętnie czytam.
Osoba: raz czy dwa rozmawiałam. Nie znam.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Mogrim - 29-10-2012

Nick: Dość krótki i łatwy do zapamiętania. Dla mnie +.

Avatar: Ładny choć średnio pasuje mi do Pad ... to tło jakieś takie XD ... no po prostu mi się nie klaruje.
Podpis: Ładne przedstawienie całej postaci, a literki nie gryzą w oczy.
Postać: Raczej nie śledzę jej losów.
Osoba: Pogodna i miła posiadająca zarąbiste poczucie humoru :) , śmietanka osób na KL-u, po prostu.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Surina - 29-10-2012

Nick: hm, hm. Mogu. Takie raczej nie imię a pseudonim. No po prostu kojarzy mi się z takim zdrobnieniem typu Krzychu, Zbychu, Zdzichu itp. xD Mogrim ogólnie jest czymś co nie kojarzy się z niczym konkretnym, oprócz właśnie tej jednej postaci. No, ładnie.
Av: Ładny, naprawdę ładny, ale ta Lwia Skała coś tu nie pasuje... Tak jakby coś do nich miał xd
Podpis: Obrazek, ładny. Napisów nie czytam :D Wydają mi się zupełnie niepasujące, według mnie zbyt dużo obróbki, sztucznie wyglądającej i gumowatej obróbki. Napisy powinny być bardziej surowe, może nawet szarego koloru, a czcionka najlepiej z typu handwriting i cieniutka.
Postać: hm z tego co zauważyłam to jego działania czasem są sprzeczne z sobą. Nie potrafię teraz podać konkretnego przykładu, po prostu mam takie wrażenie. Cwaniak.
Osoba: nic nie powiem, za słabo znam :3


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Erick - 30-10-2012

Nick: ogólnie mi się podoba. Surina kojarzy mi się z jakąś kreskówką, nie pamiętam jaką. Ale imię jest okej.
Av: Prosty i dzięki temu ładny. Nie przesadzony. Ramka jak najbardziej okej.
Podpis: ogólnie powiem tak: uwielbiam prace tej pani, ogólnie design bardzo ciekawy, a lwica ładnie układa się w podpisie.
Postać: nie powiem zupełnie nic.. :c
Osoba: jeżeli dobrze mi się wydaje, że to osoba, o której myślę. To nie za bardzo ją znam, ale wydaje się w porządku.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Samara - 30-10-2012

Nick: o ile lubie postac, to nick zawsze dla mnie bedzie Erykiem. A ja nie lubluje tego imienia D:
Avatar: ładny, jak wszystke prace Kami. Estytcznie, tło ramekcza jak najbardziej, ale do tej sygny chyba bardziej pasowal by ten stary z MF.
Podpis: ładnie narysowany lew, to ladny podpis.
Postac: lubie takichhhhhh ;3 bezwzględnych arogantów.
Osoba: ja nie znaju, ale wydaje sie sympatyczna.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Arto - 01-11-2012

Nick: Po shoucie Mogrima cholernie kojarzy mi się z Samarą z Mass Effect. Nie lubię tej postaci, więc skojarzenie nie jest zbyt pozytywne. Ogólnie średnio mi się podoba, ciężko mi go uznać za utrzymany w klimatach.
Avatar: Jakiś rozmazany, lwica ma dwuznaczny wyraz pyska. Albo to ja zbyt wiele tu widziałem. Dobrze, że nie ma tła, ale przydałaby się cienka ramka.
Podpis: literki
Postać: -
Osoba: -


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Durai - 02-11-2012

Nick: Arto. Krótkie i treściwe, zresztą wiele razy musztarda to już słyszała. Nieco kojarzy się z Art ale... Kiepsko odwzorowuje mendę.
Avatar: Najlepszy od dłuższego czasu, jak mam być szczera. Malaika odwaliła kawał dobrej roboty. Ogólnie więcej rozpisywać się nie trzeba.
Podpis: Typowy dla Arto. I całkiem ładny. Kojarzy się trochę z le Cezarem, za którym nieco tęsknię. Legion był dobrą opcją.
Postać: Lubiłam Arto, bo był prowadzony w jasno określony sposób. Ostatnio trochę się pogubiłam w tych wszystkich wątkach, a sama musztarda stała się mniej urokliwa. Nie wiem, czy się wypalił, czy też... Za długo mnie nie było. Cholera wie.
Osoba: Hej ho, do Arto by się szło. Ogólnie - takie uroczy padalec z Ciebie, paskudo. Zostań takim irytującym, jak teraz, bo zasadzę inaczej kopa.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Khayaal - 02-11-2012

ha, a kwadrans temu zamarzyłam sobie, żeby ocenić Duraia :D


Nick: średni. nie jest brzydki, ale nie skraca ani nie odmienia się go zbyt wygodnie. nie wywołuje skojarzeń, co akurat w moim odbiorze jest neutralne.
Avatar: strasznie szary... wiem, to moja osobista Ameryka na dziś. na avku jednak praca Kami, a lubię jej styl, więc siłą rzeczy rysunek mi się podoba: i za zachowanie proporcji, i za indywidualny rys pyska i swoistą mimikę. tylko dwukolorowe oczy - trochę za dużo tego jak na mój gust, więc solidarnie nie podoba mi się u nikogo.
Podpis: i to jest powód, dla którego chciałam ocenić Dura <3 czytając posty z Anyą, trafiło mnie nagle, jak świetnie cytat pasuje do wzroku lwa, stanowiąc spójną i żywą kompozycję. podpis super. za trafiony minimalizm. plus także za głos, który wreszcie nie pochodzi z lola i nie jest piskliwy, jakkolwiek trochę jest za "stary" na rocznego lewka.
Postać: z kilku scenek, w których go obserwowałam, ponury mruk stanowiący zagrożenie. i tyle - a to trochę mało, bym miała wyrobione zdanie.
Osoba: cenię w Shet inteligencję i szczerość, konsekwencję (dowalić można każdemu) i uczciwość (ale najpierw musi zasłużyć). i chociaż w pewien instynktowny sposób "nie pasuje" do tego forum, cieszę się, że na nim jest, bo są pewne rzeczy, które trzeba powiedzieć głośno, ale inni nie mają jaj - a ona ma zawsze. chyba trochę przesadza z tworzeniem wokół siebie nimbu ponuractwa i bycia obiektem niechęci/lęku/nienawiści, ale to nic. taki urok :P


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Hordian - 02-11-2012

To ja też chcę, a że jest sobie moja partnerka od pisania, to powiem co sądzę o jej postaci jako gracz o.

Nick: Heheh... oj miałam problemy z napisaniem tego poprawnie na początku. Myślałam, któż na bogów może się tak nazwać i skracałam to jak się dało, ale okazało się to być tylko kwestią przyzwyczajenia. Jak przeczytałam sobie na głos, to brzmi całkiem ładnie, miękko.
Avatar: Bardzo prosty, kolory miłe dla oka... właściwie tak się przyzwyczaiłam, ze wydaje mi się iż inny zwyczajnie by nie pasował. Podoba mi się to takie, hm... łagodne spojrzenie i te pochmurne niebieskie oczy. Ładnie.
Podpis: A w podpisie cała lwica. Widziałam setki razy tego linearta niepomalowanego. Tutaj też ładnie się prezentuje. Nie mogę nic zarzucić, bo wszystko jest cacy. Lubię prototę, a że tutaj nie ma pstrokacizny, to jestem jak najbardziej za.
Postać: Jest dziwna... Właściwie to nie wiem jaka jest dokładnie... na pewno lekko pokręcona i chyba trochę cicha woda... nie jestem pewna czego się po niej fabularnie spodziewać, ale to chyba dobrze. Ogólnie Khay jest specyficzna i wydaje mi się, ze naprawdę albo się ją lubi albo nienawidzi.
Osoba: A bo ja wiem... nie znam osobiście. Z rozmów wydaje się być pogodna, sympatyczna, ale także asertywna... miło się z nia rozmawia, ale przede wszystkim - bardzo podoba mi sie styl pisania i konsekwentny sposób prowadzenia postaci, co mi na przykład nie zawsze wychodzi. Poza tym jest świetnym kompanem fabularnym, więc z tej znajomości jestem bardzo zadowolona. :)


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Machafuko - 02-11-2012

Nick: Zawsze chyba będzie mi się kojarzył z Kordianem. No cóż Kordiana lubię, więc już jest plus :P Brzmi dobrze, czego chcieć więcej.
Avatar: Matko, ta grzywa chyba jest równa 75% objętości samej postaci xD Pasuje tematycznie do SN, dobrze wykonany. Ogólnie podoba mi się, bo dlaczego i nie?
Podpis: Nigdy nie byłem fanem sygnatur, więc dla mnie jest bo jest. Miły dla oka, ale mówię, do mnie to nie przemawia.
Postać: Znam tyle co z kp. Wątków nie śledzę. Może kiedyś będziesz miała okazję popisać z młodzikiem jakim jest Fuko :P Jako że SN jest stadem, którego członkowie jakby zmówili się na jakiś konkurs, kto z nich ma najbardziej traumatyczną przeszłość, to pasuje do nas jak ulał. Koncepcja postaci dość oklepana, co jednak nie uważam za nic złego. Fajnie, że znalazłaś tu sobie powiązania, bo to na pewno doda postaci głębi. I w sumie tyle... Jak popiszę z Tobą to się przekonam, czy dobrze prowadzisz postać.
Osoba: Cóż... Rzadko się odzywa na sb, coś tam napisała o sobie w dziale do tego przeznaczonym więc wiem nie wiele. Stara się być miła i to się ceni. Ja osobiście jestem pełen podziwu dla jej charakteru. Trzeba jednak mieć jaja, by zrezygnować z nauki w szkole średniej. No i jest kilka kwestii w których mamy podobne poglądy. Przez to że właśnie nie udzielasz się dużo na sb, wydaje mi się że nie lubisz wodolejstwa. I dobrze, bo ja też, ale sb jest najlepszym miejscem na to, by dać się poznać. Więc ogólnie odbieram Cię bardzo pozytywnie. Zachęcam do częstszego pisania na czacie :P


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Vuko - 03-11-2012

Nick: Za długi. W ogóle go nie lubię, wolę samo fuko. Jak z tego... z Clannad chyba, jak dobrze pamiętam.
Av: Lew jest ładny.
Podpis: W ogóle do ffuko nie pasuje, a tym bardziej nie do tego forum.
Postać: Nie czytam, ale myślę, ze może być, jak na moje cudne oko.
Osoba: w imię imperatora!