Król Lew PBF
Oceń postać i osobę powyżej - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Gry forumowe (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: Oceń postać i osobę powyżej (/showthread.php?tid=184)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Shyeiro - 04-11-2012

Nick: Vuko. Kojarzy mi się z Viko, a Viko to z kolei moje wyblakłe oc. Sama wymowa Vuko jest zbyt twarda, Viko, jeszcze, ale Vuko? Nie.
Avatar: Plus za to, że robiony własnoręcznie, jednak lew jak mam być szczery mi się nie podoba. Design też nie przypadł mi do gustu. Mimo wszystko na plus.
Podpis:---
Postać:---
Osoba:---


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Miyuki - 04-11-2012

Nick: Nope. Nie podoba mi się. Jest dziwny. I tak samo dziwnie się go wymawia. Sieiro? Tego nawet po polsku nie da się wymówić.
Avatar: Ładny, ładny. Chotara odwaliła kawał dobrej roboty z coloringiem. Tło idealnie współgra z postacią, obróbka ogólnie jest na plus. Felija odwaliła porządną obróbkę. Podoba mi się. Żadnych napisów nie potrzeba, i świetnie, że ich nie ma. Pocieszny lwiak z tego Shi. I te oczka. *.* Zaś sam styl rysowania, czyli Twoja część collaba średnio mi się podoba, Padme. Lew jest nieanatomiczny, i to widać. Za szeroki banan i te wielkie oczyska, które przywodzą mi na myśl chibi. Musisz popracować, bo to jednak się gryzie. Masz dobry start, ale wymaga ćwiczenia.
Podpis: Nadira ma talent, trzeba jej to przyznać. Podoba mi się ten podpis. Niemniej uważam, że przydałaby się jakaś obróbka tego obrazka, jakieś fajne tło. Tak pusto wygląda na tle ładnego avka. Tekstu brak, i dobrze. Akceptuję go tylko, jeśli ma sens. Pierdoły są zbędne, lepiej, by ich nie było.
Postać: Średnio znam. Ot, małe lwiątko, wesołe i ciekawskie. Mogłabyś wykorzystać do rozwoju tej postaci wydarzenie znad rzeki, kiedy to Mogu zaatakował lwiątko. Nie wiem, może od tamtej pory bać się czarnych lwów czy coś takiego. Przydałoby się właśnie jakieś fajne urozmaicenie postaci, bo jak na razie, blado. Ani chłodzi, ani ziębi. Po prostu jest.
Osoba: Bywa sympatyczna i miła, częściej jednak niepohamowana i trzeba na nią fuknąć, by się ogarnęła. Swymi dopiskami w tematach, niekiedy zupełnie zbędnymi, przypomina mi babę z bazaru, która wszędzie musi pokrzyczeć i wetknąć swoje trzy grosze. I przeklina. NIE ZNOSZĘ ludzi, którzy przeklinają ot tak sobie, by dodać sobie animuszu, a takie odnoszę wrażenie względem niej. Dla mnie dość kontrowersyjna, jednak wyczuwam, że potrafi być miłą i fajną towarzyszką w pisaniu czy po prostu, w rozmowie. Dość miło mi się z nią pisało na Czarnoziemie. Ty masz coś złotego w sobie, dziewczyno, tylko musisz to wydobyć i oszlifować. I popracować nad wadami, takimi jak wtrynianie się do tematów z offtopem, Bóg wie po co. Potrafisz, tylko popracuj nad sobą. I nad języczkiem. Kiedyś Ci się to przyda.
Ogółem, byłoby nieco nudno bez niej na forum, tak na marginesie. :) No i te wątki Padme z Morankiem. Urocze są. Tak trzymać!


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Sheloth - 04-11-2012

Nick: Jest krótki i japoński. Znam go od dawna. Przyzwyczaiłam się co prawda... mam tylko jedno ale. Otóż kategorycznie odmawiam kojarzenia Cię z tym nickiem. Wiem, Miyu jest Twoja już od jakiegoś czasu. Ale moim pierwszym skojarzeniem z tym imieniem wciąż nie jesteś Ty, a poprzednia właścicielka tej postaci - a do niej, szczerze mówiąc, nie żywiłam nigdy zbyt ciepłych uczuć.
Reasumując, dla mnie jesteś Cynkiem i tyle :3
Avatar: Ta praca nigdy mi się nie znudzi. Nie ma się do czego przyczepić, wszystko jest git. Anatomia, kolorki, a przede wszystkim oczy. I niby nie ma tu tła, nie ma napisów (no poza adresem forum, cicho), ale to w niczym nie przeszkadza. Obstawiam, że dodanie któregoś z tych elementów raczej by zaszkodziło, bo odwróciłoby uwagę od samej Miyuki, która jest moim zdaniem po prostu cudna. Obróbka pasuje do pracy idealnie, jednopikselowa ramka to jedyne, czego tu potrzeba. Nic dodać, nic ująć po prostu.
Podpis: Lwioziemskie klimaty, mega kolorki, Mustangowy Bryan Adams. Na duży plus.
Postać: Od dawna jej nie śledziłam, więc nie mam jak ocenić.
Osoba: Cynku! Stęskniłam się, wiesz? ._.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Duma - 05-11-2012

Nick: Sheloth, Szelot. Podoba mi się wymowa, nieźle się bawię wymawiając to imię na różne sposoby. Zakładam że to zlepek liter? Tak czy owak, jeden z niewielu "zlepkowych" i z "th" na końcu, który mi się podoba.
Avatar: Jakby to ładnie ująć, żeby się nie rozpływać. Po prostu - szkic Mal ma jakiś niesamowity urok i ładnie wygląda tak prosto pokolorowany. I tło pasuje, więc duży plus. Nie przepadam za napisami na avach, ale tutaj nie zwracam na nie uwagi. Zakochana w oczach i bródce Szelka na wieki <3
Podpis: Hehe, przyzwyczaiłam się już do migania, nie wadzi mi. Prosty podpis, bez obrazka, z linkiem do KaPelusza.
Postać: Wydaje mi się taki trochę...kapciowaty :3 Za dużo filozofuje, zastanawiając się czy to źle a czy to niedobrze, co było widać kiedy nie miał kontaktu z Felką. W tym to mi mnie przypomina, więc biedakowi współczuję xD Z tego co tam jeszcze wiem - sympatyczny Lwioziemiec. Reszta kiedy indziej, jak uda mi się popisać albo przeczytać więcej postów.
Osoba: Nie znam, zamieniłam tylko parę słów w Lwioziemskim offie, jak można to tak nazwać [; Wydaje mi się porządną userką, która nie lubi się kłócić(?), ma wielki rozmiar stopy i obecnie, fajne buty ;3


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Mogrim - 05-11-2012

Nick: Typowy miło brzmiący nick, w sumie oznaczający gatunek postaci. Miło się wymawia. Stanowczy plus.
Avatar: Ładny i pasujący do stylu forum jak i samej postaci.
Podpis: hymm w sumie postać ta sama tylko tło inne, ale wolę coś takiego niż jakieś podpisy z tekstami piosenek itp (choć sam taki mamXD)
Postać: Nie śledzę zbytnio ale wydaje się dobrze prowadzoną i dobrze zaplanowaną postacią.
Osoba:Niestety nie znam :) ale może kiedyś poznam. Świat jest mały.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Reese - 05-11-2012

Nick: Mogu. Szczerzę wolę tę dłuższą wersję, czyli Mogrim, ale mimo wszystko muszę przyznać, ze i ta wersja wywołuje dreszcze na plecach.
Avatar: Musze przyznać, nabawiłeś się chwilę z tym szkicem Kami. Cieniowanie mi się bardzo podoba, a do ciemne niebo z Lwią Skałą w tle tylko dopełnia wrażenia. A na dodatek taka najzwyczajniejsza rameczka. Reasumując: jest spoko, bez przesady, a mimo to wspaniały w swojej prostocie.
Podpis: Jest fajny z drognym szczegółem - tym czerwonym czymś. Nie wiem, czy to zębatka, czy moze coś jeszcze innego, ale wolałam wersję bez.
Postać: Postać... uh, od czego by tu zacząć? Mogrim jest okrótny, zabijanie to dla niego czysta zabawa, krew na pysku - codzienność. Mam przez niego koszmary, tak na poważnie. Ta postać uwielbia mi się śnić i starszyć wielkimi zębiskami. Brr. Never mind.
Osoba: Może Mogrima długo nie znam, ale wiem, że jest osobą twardo stąpającą po ziemi, lubiącą pożartować i jak tylko chce rozmowa z nim to prawdziwa przyjemność.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Padme - 05-11-2012

Nick: Za dużo "e" Nie w moim guście, mam neutralne odczucia. Ale ogólnie mi się nie podoba.
Avatar: Pracka Froz, czyli ładna praca, podoba się. Choć sam lew designem przypomina mi Aima, a to już nie jest fajne.
Podpis:Przedstawienie całej postaci, jest ok, tylko te literki na dole nie pasują, ni kolorystycznie ni kontrastowo.
Postać: Nie śledzę i ten fakt się nie zmieni, jednak czytając posty Darta czytałam i jego. Zwykła ciota, nikt więcej.
Osoba: Nie


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Hatima - 06-11-2012

Nick: Padme... jak zwykle kojarzy mi się tylko z jednym. Z Gwiezdnymi Wojnami. :D Nie żeby mi się imię nie podobało. Jest w porządku, nawet pasuje do tej postaci.
Avatar: Ogólnie wykonanie jest świetne, jednakże przyzwyczaiłam się mocno do prac KL'owskich lub przynajmniej do nich podobnych, a lwica u ciebie na avatarze bardziej rzeczywista przypomina.
Podpis: Praca Malaiki w podpisie = świetna ocena. :D Nie licząc pozostałej części, której nie umiem za bardzo ocenić to sygnatura jest po prostu cudna. Bardzo dobrze przedstawia ona Padme.
Postać: Śledzę jej losy i muszę przyznać, że należy ona właśnie do tych postaci, które bardzo lubię na tym forum. Ciekawie ją prowadzisz, masz fajne wątki, kiedyś nasze postacie nawet przez krótką chwilę się spotkały. Ciekawe co by wyniknęło z dłuższej rozmowy. :D Ogólnie masz u mnie ogromnego plusa za Padme.
Osoba: Rozmawiam z nią czasami na gg, czasem zamienię słowo na czacie i muszę powiedzieć, że jest bardzo miłą osobą. Nigdy nie zdarzyło mi się, abym się z nią kłóciła. Sympatyczna i w ogóle. Potrafię się z nią dogadać. :)


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Machafuko - 07-11-2012

Nick: Taki dość specyficzny. Lekko pod japońszczyznę mi podpada, a japońszczyzny nie lubię :P Przynajmniej nie kojarzy co niektórym osobnikom z angielskimi przymiotnikami... Tak Moran i Mon, o was mówię :P Ja się pytam gdzie się młodzież takich słów uczy xD A tak wracając do tematu to nick dość dobrze brzmi, choć lekko mi przeszkadza ten taki japoński wydźwięk. Ogólnie na plus.
Avatar: Tak że tego... Czuję się najmniej kompetentny do oceniania jakiejkolwiek grafiki, między innymi przez mój całkowity brak talentu jeśli chodzi o rysowanie, oraz przez pewne genetyczne obciążenia xD Widać że lwica ma charakter, tak z lekka łobuzersko się na mnie patrzy. Spełnia swoją funkcje, prosty jeśli chodzi o wykonanie, ogólnie jako avatar bardzo mi się podoba.
Podpis: Jak każdą inną sygnę na jakimkolwiek forum. Ok, fajnie że jest, ale jakoś tak fanem sygnatur nie jestem.
Postać: Nie mam o niej pojęcia. Z reguły nie śledzę postaci innych graczy, a nawet kp nie przeczytałem. Tak więc jeśli mi przyjdzie poznać postać to tylko w fabule.
Osoba: Osobiście nie znam, ale widać że ludźmi to potrafi rozmawiać. To się chwali. Ogólnie cieszę się że mogłem "poznać". Piszę to w cudzysłowu, bo to "poznanie" odbyło się na zasadzie wymiany kilku zdań na sb, ale spokojnie... damy radę xD No i uznaje mój Szary Majestat, ba! sprawiła, że sam zacząłem go uznawać xD


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Duma - 09-11-2012

Nick: Na początku mi się nie podobał. Machafuko? Co to niby za nick? Ale później, jak już przeczytałam go parę razy(czytając Twoje posty z Echem) to spodobało mi się jego brzmienie. A moje serce podbiło zdrobinienie "Fuko". Nie wiem, co w nim takiego jest ale po prostu nie mogę się temu oprzeć. Pojęcia nie mam czy ma jakieś znaczenie, wydaje mi się że nie? Google milczał xD Końcowo - na plus!
Avatar: Bardzo mi się podoba. Jeden z moich ulubionych, serio. Od początku przypadł mi do gustu, bo uwiódł mnie pysk i grzywa. Bez wzorków ten pan wygląda jeszcze lepiej, Cyn odwaliła kawał dobrej roboty. I ma wąsy! :D
Sygnatura: Mogę się założyć że to z gry typu WoW. Jestem kompletnie zielona, więc nie gniewaj sie Fuko, za pomyłkę! xD Dziwnie mi to do Fuko nie pasuje ale i nic przeciwko nie mam.
Postać: Normalny lew. I to jest u mnie pochwała, serio. Kocham normalne postacie, zachowujące się normalnie, wyglądające normalnie. Bardzo lubię też czytać posty - te z Echem były świetne, z Bagerą powalały a z Fiam trochę rozczulały :3 Tak dalej!
Osoba: Widziałam Fuko na zdjęciu - te włosy! :D Świetnie byś wyglądał w warkoczu moim zdaniem(wszystkim długowłosym to mówię xD)! Nie znam pana, nawet sie nie udało zamienić słowa na SB. Z moich obserwacji wynika że to wielbiciel RPG'ów, zlotów fantasy i pisania. Takie osoby lubimy! I nie przeklina, co cenię(przekleństwa w nadmiarze mnie wkurzają) - a przynajmniej nie widziałam. Fajnie, że taka osoba jest na forum.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Selene - 10-11-2012

Nick: Duma. Polskie słowo. Zazwyczaj lubię polskie słowa jako imię dla postaci. Wszystkie płatki, smugi, miody brzmią uroczo. Jednak duma... Nie. To zdecydowanie nie dla mnie. Kojarzy mi się tak... twardo. Grubo. Szeroko.
Zaczęłam aż szukać tłumaczenia z suahili na polski tego i... "Usługi". Moje pierwsze skojarzenie było dość ciekawe, ale mam nadzieję że przyszłość młodej nie potoczy się w tym kierunku.
Avatar: Lineart od malaiki i kolor od naary. Nic dodać nic ująć. Chociaż... można by dodać trochę wyraźniejsze cienie. Obróbka jest dobra. Byłaby bardzo dobra, gdyby nie kształt. Nie trawię avatarów szerszych niż dłuższych Dx
Podpis: Piosenka z mustanga. Lubię tę bajkę i tę piosenkę. Ale... nie ma żadnej ozdoby :c
Postać: Jeden bodajże post przeczytałam .x.
Osoba: -


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Duma - 10-11-2012

Nick: Selene. Nie, nie podoba mi się. Nie chodzi o to, że nie pasuje do postaci ale po prostu jest taki "pospolity" i kojarzący mi się z nowicjuszkami które robią przepiękne panny że trochę odrzuca. Ale lepsza Selene niż Artemida, zdecydowanie xD
Avatar: Aaa...cholera, najlepsza Twoja praca jaką widziałam. A ma dużą konkurencję, bo uwielbiam Padme i Athari w Twoim wykonaniu. I "rozpływającą" się Matumaini, serio. Świetny pomysł z tą czachą i ładnie wyglądają te niebieski kosmyki. Jeden problem - nie lubię białych lwic. Ale dla tej zrobię wyjątek! <3 I bardzo mi się tło podoba.
Sygnatura: Na tyle znam angielski żeby sobie przetłumaczyć, więc przetłumaczyłam. Nie wiem co powiedzieć na temat tekstu. Powiem za to że kolorek ładnie dobrany i że mi się podoba. Głos - specjalnie włączyłam. Nie umiem sobie wyobrazić Selene mówiącej coś do Sanamu takim głosem. Ale sam głos ładny [;
Postać: Matka Corrka! Na razie mało wiem, tyle co z historii i wątku z Sanamu. Zapowiada się ciekawie, tak myślę. A na pewno będzie ciekawie jak spotka dwójkę Brzydali xD
Osoba: Nie znaju.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Vasanti Vei - 10-11-2012

Nick: Nic oryginalnego, ale ładnie brzmi i pasuje do postaci. Zdecydowanie preferuję takie proste imiona niż jakieś wydumane nie wiadomo co, które wyglądają, jakby się urwali z miast Azteków. xP
Avatar: Wolałam tamten. Sam rysunek jest w porządku, tylko, huh... Nie zrozum mnie źle, ale to jest jeden z tych, które określam jako 'przekombinowane'. Nie podoba mi się ta kreska przy palcach. Jednak najbardziej mnie irytuje obróbka. Pattern jest za mocny, przez niego av jest strasznie ciemny. To tło ma takie mulaste kolory... Ramka nie pasuje do tego całego ciemno-brudnego zamysłu, no i ten brush taki nie wiadomo skąd. Może normalnie to by mnie tak nie gryzło, ale taka wesoła postać, a taka zakurzona obróbka... Nieee, nie pasuje.
Podpis: Monotonny, taki jeden kolor... Lepiej by było tak jak u Selene. Ale za to jest schludnie i tekst pasuje do postaci, więc generalnie jestem na tak.
Postać: Uwielbiam! :D Jest kociakiem, ale już ma swój indywidualny charakter i nie jest to żadne 'zUo i mhrok'. Ciężko stworzyć taką postać. A poza tym wzbudza taką sympatię... Uwielbiam ją.
Osoba: Bardzo się cieszę, że trafiła na KL, jest takim radosnym światłekiem tego forum. ;D Ładnie pisze, jest sympatyczna, nie kłóci się, jest aktywna, pracowita; czego więcej chcieć?


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Skanda - 10-11-2012

Nick: Nie przepadam za dwuczłonowymi nickami, ale ten mi się jakoś podoba, fajny w wymowie i można łatwo skracać.
Avatar: ładnie, estetycznie, jedyne co mi trochę przeszkadza, to imię, co prawda sama miałam na poprzednim avku, ale teraz niezbyt podchodzi mi idea pisania go, w końcu imię mamy nad avatarem, a tutaj na dodatek odrobinę zlewa się z tłem.
Podpis: animacja bardzo ciekawie się prezentuje, natomiast tekst niezbyt, lubię Lady Pank i tę piosenkę, ale nie widzę tu żadnego powiązania z forum czy postacią.
Postać: ogółem design postaci mi się podoba- prosty, ale charakterystyczny, kolory dobrze dobrane i jeszcze to rozerwane ucho-nie jednokolorowa, typowa lwioziemka
Osoba: a fajna wariatka :3


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Moran - 10-11-2012

Nick: Wygląda na to, że to skrót od "Ragnarok", a postaci o takim imieniu jest całe mnóstwo. Takie skrócenie jest oryginalne. Imię dźwięczne, twarde, pasujące do postaci.
Avatar: jaki ładny Raguś <33333333 Nie stać mnie na ambitniejszy komentarz. Jest cudowny i tyle. I to tło ma ładne. I jest ładny w ogóle. Mogę go zgwałcić?
Podpis: ALE JAJCA. Może by tego dziada trochę na środek przesunąć? Lubię, jak w podpisie są pokazywane postaci. Brak tekstu mi nie przeszkadza, ale jak już psiałam - brak obrazka mnie wkurwia.
Postać: lubię gościa. Gdyby ktoś się czepiał jego "nieszkarłatnego" zachowania, można przytoczyć fragment z opisu stada: "Stado Szkarłatnego Świtu jest grupą w której każdy lew jest inny, łączy ich jednak jeden wspólny cel, który będą osiągać razem, bez względu na wszystko, dążąc do niego przysłowiowo po trupach." Nie widzę więc żadnego problemu w przynależności Ragnara do Szkarłatnych. Lubię gościa, bo ma jakieś zasady i potrafi tworzyć więzi z innymi.
Osoba: chulernie lubię, aczkolwiek jakiś mały kontakt ze sobą mamy.