Król Lew PBF
Oceń postać i osobę powyżej - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Gry forumowe (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: Oceń postać i osobę powyżej (/showthread.php?tid=184)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Serret - 10-11-2012

Nick: Podoba mi się - jest ładny, krótki, łatwy do zapamiętania i wymówienia, i nie kojarzy się z niczym innym. Poza tym dobrze brzmi i pasuje do postaci. Nick idealny. :)
Avatar: Jest przepiękny. Sam design postaci nie powala (skórny kolor u lwów... eee, nie), ale za to rysunek jest genialny, a tło i obróbka pasują. Nic dodać, nic ująć.
Podpis: Tekst - okej, chociaż nie przepadam za jednokolorowymi. Rysunek... Nie podoba mi się ta tyna łapa, ma strasznie długą stopę. :'D I coś mi nie pasuje w tej grzywie, nie wiem, może grzywka jest zbyt równa? Poza tym jest w porządku.
Postać: Nie śledzę jej tak dokładnie, ale ogólnie lubię. Cieszę się, że się rozwija, zmienia z czasem.
Osoba: Uwielbiam. :D I chcę się w końcu spotkać, noo.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Corragio - 11-11-2012

Nick: Serrek. Hah, kojarzy mi się pozytywnie, ale to przez charakter postaci i userkę. Z tego co wiem, zlepek liter. Podoba mi się to "r". Przyznam że sam nick jest okej, ale ani szczególnie nie zachwyca ani nic.
Avatar: Świetny! Zwykle nie lubię zdjęć jako avów bo bywają źle obrobione albo nie pasujące do postaci. Ale ten - jest świetny! Z moim kotem mi się kojarzy. Tło nie przytłacza, napisy ładnie wkomponowane. I prostokątny! Ładnie, ładnie. Nie zmieniaj go! :D
Sygnatura: Jak większość osób - lubię jak mamy postać w podpisie. Nie strzelam wtedy gafy przy pisaniu posta xD A tak to bym strzeliła, bo o pasku i czarnych palcach nie wiedziałam. Kami ładnie to maźnęła, ale chyba wolałabym z ciemniejszym nosem i tym paskiem brązowym. Napis o wielkości mi się podoba, bo nie każdy się orientuje jak wygląda karakal a tak to nie popełni gafy. Napisik ładnie się komponuje kolorystycznie z artem i mi się podoba, kojarząc z jakąś bajką.
Postać: Serrek, ulubienica Dumduma :3 Przyznam że trochę mi się kojarzy z Khay - one by się polubiły :3 Jestem bardzo ciekawa rozwoju postaci - Serrek pokaże kiedykolwiek pazurki?
Userka: Ha :D Luubić, serio. Niezły Admin, który nie tylko sprawnie radzi sobie z forum ale poświęca mu całe serce, podobnie jak postaciom. I mimo że tych postaci dużo, to umie o wszystkie zadbać. Bardzo miło się rozmawia, nie onieśmieliła mnie jak byłam "świeżakiem".


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Orvara - 13-11-2012

Nick: włosko brzmiący, kojarzy mi się z kapeluszem z piórem, szpadą, winem i zakręconym wąsem. zupełnie nie z burym połamańcem, który chciałby dużo, ale niewiele może ;p więc pomimo tego, że mnie się toto podoba w brzmieniu, nie uważam go za dopasowanego do postaci.
Avatar: smiiile! :D uwielbiam prace Malaiki :3 av z kolei bardzo pasuje do Korka, jakiego poznałam. niedorosły potarmoszony lewek. tylko za co te różowe kwiatki w tle? "damska" obróbka dla postaci starającej się wypadać męsko ponad stan - nie, to psuje przekaz.
Sygnatura: przedstawia Korka za parę lat, jak już dostanie po dupie i przestanie się tak wszystkim entuzjazmować. na pewno starszy od lwa na avie, ma uszkodzoną przednią łapę - widzisz? tam ona ma wielki wyszarpany kawałek, gdzie powinna być kość ramieniowa, i odsłania brzuch. czekają Cię rany wojenne, Correczku ;3
Postać: ubóstwiam się spotykać z Corkiem, bo zawsze Hasira podnosi sobie przy tym samoocenę :D prowadzona z pomysłem, werwą i dużą dozą autoironii, opisywana zgrabnie i powabnie - pysio mi się cieszy z każdą wypowiedzią lub myślą burka. dużo optymizmu, przekonania o własnej wyższości, szczeniackiej buty i stroszenia piórek. ale jak trzeba udowodnić, że się umie, to nawet na drzewo się wespnie ;p
Osoba: trochę jak jej postaci: bardzo radosna, ciekawska, pozytywnie nastawiona do innych. widać, że jest młoda - ale nie w braku myślenia, co też czasami obserwujemy na forum, tylko w entuzjazmie i radości życia. mnie to się bardzo podoba i nie zamierzam tego kryć. pozostań taka jak najdłużej :) czasami muli z odpisami, ale za to nie złości się, jak ktoś inny też muli, umie przedłożyć dobrą zabawę nad nietykalność postaci (a to się bardzo ceni), ma dużo pomysłów i nie boi się ich wprowadzać w życie. brakuje mi tylko, żeby wszędzie jej było pełno - nic by się nie stało, jakbyś została wszędobylskim dobrym duszkiem forum, wiesz? ^^


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Selene - 16-11-2012

Nick: Orvara. Nigdy go nie czytałam na głos. Ale teraz... Gwiezdny klanie, nie! D:
Wybacz waść, ale zupełnie mi się nie podoba. Brzmi jak "urwała". No i ogólnie takie twardy i szorstki.
Avatar: Malaikowe dzieło, a jednak tak średnio mi się podoba. Czemu? Pewnie przez obróbkę. Postać jest przy łbie nieco pikselowata. Do tego jest strasznie jasna na bardzo ciemnym tle. To nie komponuje się dobrze. Pfe, pfe, pfe! :c
Podpis: ---
Postać: ---
Osoba: wydaje się dość sympatyczna, aczkolwiek nie znam.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Machafuko - 17-11-2012

Nick: Średnio mi pasuje do lwa, ale źle też nie jest. Ot taki zwykły nick.
Avatar: Hm... mam takie mieszane uczucia. Ale podoba mi się jelonek, wiec jest na plus xD
Podpis: Trzeba skupić wzrok, żeby dostrzec co jest tam napisane.
Postać: Nie wiem o niej nic.
Osoba: Nie znam, ale wydaje się być fair wobec innych.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Mogrim - 18-11-2012

Nick: Stanowczo za długi, za pogmatwany, wystarczyłoby Fuko lub MF, a pełna nazwa na avku. Po prostu nie wyobrażam sobie by ktoś pisał na SB itp pełny nick.
Avatar:Kompletnie nie pasuje mi do postaci, ani sam styl grafiki, mało pasuje mi do forum, jednak jest w nim coś oryginalnego.
Podpis: Sam tekst, i chwała Bogu, że po polsku bo po angielsku jest po prostu nieporozumieniem, bo kto to będzie tłumaczył niby? Wolę jednak po prostu ogólny ogląd postaci.
Postać:Ciekawa i zrobiona z pomysłem. Płynne i czytelne posty przeplatające się z dość głęboką wewnętrznie postacią sprawiają miłe i dobre wrażenie.
Osoba: Tutaj mogę powiedzieć, że jest to szczera i miła osoba, z którą z przyjemnościom się rozmawia. Przykładna i rozsądna. Choć na mój gust ma zbyt prostolinijne poglądy i zbyt zachowawcze. Ogólnie oceniam go bardzo pozytywnie, phe nawet prace z psychologi chce o nim napisać ;p


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Damu - 18-11-2012

Nick: Kompletnie nie przemawia do mnie Mogrim - zbyt mocno kojarzy mi się z goblinami czy inszymi gnomami. Natomiast Mogu to już inna sprawa. Dobry wydźwięk, ma to coś.
Avatar: Nikt chyba nie prowadził postaci z do tego stopnia wyeksponowanym uzębieniem. Avatar to kawał porządnej roboty. Czepiając się szczegółów - z przyczyn mi nieznanych nie pasuje mi ramka. Co za tym idzie, mój własny avatar też mi się nie podoba.
Podpis: Zabawny, zwłaszcza w odniesieniu do Twojego zdania na temat anglojęzycznych podpisów. Średnio mi przypadł do gustu. Mam wrażenie, że jest taki mdły, bez wyrazu. Myślę, że kilka osób na tym forum już wie, że dla mnie najlepszy podpis to brak podpisu. To samo tyczy się avatarów.
Postać: Nie czytałem wszystkich Twoich postów, dlatego moja ocena może różnić się od tego, jaki Mogu faktycznie jest. Jednak po tym, co już widziałem, nie wydaje mi się, żeby bardzo różniło się to od rzeczywistości. Wydaje mi się, że Mogu jest tak potwornie płytką, prostolinijną i jednokierunkową postacią, że ciężko powiedzieć o nim cokolwiek dobrego. Nawet, jeżeli dana postać ma w swoim życiu tylko jeden cel (a tak przecież nie jest) warto byłoby podkreślić, co nim tak naprawdę kieruje - i dobrze to opisać, nawet, jeżeli jest to coś tak prymitywnego, jak pożądanie. Nie znam jego historii, ale sposób, w jaki prowadzisz ten postać bardzo mi się nie podoba. Nawet najprostszym jebaką kierują pewne uczucia, a w wypadku Mogu mam wrażenie, że to bierze się z raczej z kaprysu autora, aniżeli postaci - może niesłusznie. Bez urazy. Ogółem potwornie przypomina mi ta postać czasy Kuzara. Ciekawe, kto go jeszcze pamięta. Mam nadzieję, że poza tym, co w swoich odpisach tak mocno podkreślasz, jest w nim coś więcej, choć - szczerze - wątpię.
Osoba: Średnio przemawia do mnie sposób, w jaki wyrażasz swoje poglądy - miewam momentami wrażenie, że średnio wiesz, w jakim świecie żyjesz. Momentami sprawiasz w moich oczach również wrażenie nieco przemądrzałego. Na plus natomiast świadczy o Tobie to, że swoich opinii się nie boisz, nawet, jeżeli często miewam do nich jakieś "ale". Do momentu, w którym kilka osób nie zwróciło mi uwagi na Twoje wypowiedzi odnośnie sposobu prowadzenia Mogu - będę z Tobą szczery - łatwo się domyślić, za kogo Cię miałem. Chyba się jednak w tej ocenie pomyliłem i się z tego cieszę. Fajnie jest widzieć, że zdajesz sobie z pewnych rzeczy sprawę i podoba mi się, że starasz się być lepszy w pisaniu. Powodzenia życzę, a co z tego wyniknie - zobaczymy. Widzę również, że jesteś pomocny i miły - a to się ceni. Tak trzymaj. I pracuj nad opisami seksu i gwałtów, bo na chwilę obecną niezbyt Ci to wychodzi.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Padme - 05-12-2012

Nick: Damu.. Prosty, wpadający w ucho. Nie wiem.. Normalny, po prostu zwykłe imię. Nie mam żadnych pozytywnych odczuć co do niego, ani negatywnych. Taki.. Nijaki. Nie wiem jak to inaczej nazwać.
Avatar: Zbyt uwydatniony jak dla mnie. Jedna z nielicznych postaci, która na avie ma zdjęcie, choć lepiej by było z czarną cieniutką rameczką, bo ta, co masz obecnie nie za bardzo mi się podoba.
Podpis:---
Postać: Nie pisałeś nim na fabule, więc też nie mam się jak do niego odnieść :3
Osoba: Osobiście nie znam, jednak z tego co słyszałam byłeś dobrym MG i ponoć jesteś miłą osobą. Ogólnie mam dobre zdanie o tobie, bo ludzie wypowiadali się tylko pozytywnie, więc zero uprzedzeń czy czegokolwiek.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Saber - 10-12-2012

Nick: Padme, padme, padme... niestety, albo stety, nie mam skojarzenia ze star wars. Jedynie z tą postacią. Fajnie, nie? Mniej fajne jest to że przypomina mi "padłe". Padłe zwierze, czy coś... Dlatego, mam mieszane uczucia.
Avatar: O. Malaikowo. Lubię malaikowe arty, ale za tymi markerowymi... średnio przepadam. Dziwnie też wygląda to cieniowanie na piersi. Za ostre. Obróbka... Uch. Nie. Nie podoba mi się :C
Podpis: Malaikowo...
Postać: aj lajk.
Osoba: tak.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Felija - 14-12-2012

Nick: Bardzo mi się podoba! Ładnie brzmi, dobrze się go pisze, zaczyna się na 's' - same plusy. I jest oryginalny. I kojarzy mi się z saperem.
Avatar: No nie. Ten nie. Wolałam inne. Wybacz, ale nic mi tu nie pasuje - ani rysunek, ani obróbka. Mam wrażenie, że z lekka skopałaś anatomię - klatka piersiowa jest jakaś zniekształcona, szyja długa, a włosy niby w porządku, ale nie przypominają... Włosów! Ale ogólnie uwielbiam wygląd Saber. Co do obróbki, moim zdaniem jest ona zbyt jaskrawa, migocząca, a napisy - nieczytelne. Jedynie ramka tu pasuje.
Podpis: Lepiej. Nie wiem, po co to pogrubienie, ale w sumie... W sumie dobrze się to komponuje z tą uroczą gwiazdką. Głos jest spoko, chyba pasuje.
Postać: Słabo znam, ale jest ładna. :)
Osoba: A lubię, tylko mogłaby się częściej pojawiać na forum.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Duma - 20-12-2012

N: Felija. Nie pamiętam, czy się wypowiadałam. Chyba nie. W każdym razie, czytałam skąd się wziął :3 Jak wiele osób, napiszę, "wpada w ucho!", jest łatwy do zapamiętania i po prostu przyjemny. A mi się śmiesznie kojarzy - "Fel i ja" [; Fajnie oddaje postać i userkę!
A: Mniammniammniam. Rozpływam się jak włosy Matu na rysunku Shaida :D Hehe. Atomic świetnie się spisał/spisała(?) bo art jest ładny i sam w sobie i w tym, że oddał naturę Felki. Takiej, ciągle dziecięcej. Ładny fiolecik i napis ładny, nic do zarzucenia nie mam.
Podpis: Znowu mniamniammniam. Pyszności masz same! :D Uwielbiam Shaidowy styl, toteż ta fioletowa Fela mnie zachwyciła. Wydaje się taka spokojna :D Z napisu coś niecoś rozumiem, dokładniej tłumaczyć mi się nie chce(szczerość!) ale powiem że sprawdzę co znaczy, przy najbliższej okazji. Kolor dopasowany, ładnie.
Postać: A nie pisałam z Fel, za to czytałam sporo jej postów. Przyznam, że lubię tę postać ale...ale...ale, kurczę, mimo tego że jest sympatyczna, wydaje mi się odrobinę przewidywalna w swojej fajności. Nie umiem sprecyzować xd Może zmienię zdanie jak jakąś postacią spotkam się z Feliją? :3
Osoba: Lubię! Serio. Przemiła osoba, co zostało powiedziane wiele razy. [; Cóż można rzec więcej? Prócz samych komplementów, oczywiście xD Lubię i tyle wystarczy, nie umiem się tak ładnie jak Khay rozpisać [;


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Shadarn - 31-12-2012

Nick:
Jeżeli postać jest taka, jak mówi o niej nick to jest to dobre połączenie. Niesie ze sobą przesłanie - Jestę Dumna i spróbuj mi coś zrobić xD
Avek:
Ładny! Wszystko w czym brudzi łapy Malaika zawsze jest genialne :)
Podpis:
Ogólnie ok. Tyle że nie pasuje mi avek w podpisie ;/
Postać:
Nie pisałem, nie zagłębiałem się w życiorys, nie czytałem. - Zero
Osoba:
Nie znam więc nie ocenię. Długo mnie nie było.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Hasira - 02-01-2013

Nick: popieram Moronka - lepszy od poprzedniego Horusa. z niczym mi się nie kojarzy, a więc jego desygnatem jest tylko Twoja postać, czyli tak, jak powinno być. mimo tego trochę bezpłciowy, taki jakiś bezbarwny.
Avek: bardzo podoba mi się przedstawiony na nim lew, tło uważam za dopasowane. pozbyłabym się napisów; po pierwsze, imię na avie nie współgra z obecnie noszonym przez lwa, po drugie, druga część cytatu jest niepotrzebnie zapisana capslockiem. ale czcionka imienia bardzo ładna, me likez.
Podpis: nic nie rozumiem :P po konsultacji z google'em to też jest "pozostałość" po Horusie. ot, cytat, zapisany po hebrajsku, żeby było fancy. łatwo go przegapić tak w ogóle.
Postać: nic nie wiem.
Osoba: kojarzy mi się z trzema lwami, z których dwa były w NP - musi być więc fanem tego stada. wydaje mi się raczej leniwy i spokojny, chociaż uparty. nie dotrzymuje słowa ;p - miało go nie być, ale mu się odwidziało i wrócił. nie pamiętam za wiele jego postów fabularnych, więc musiał się stęsknić za ludźmi na KL bardziej niż za grą itself. chyba jest tu od dawna.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Miyuki - 03-01-2013

Nick: Lubię nicki, które mają jakieś znaczenie. Wręcz uwielbiam. Nie lubię wymyślać imion, ale jak już to robię, to szukam w słownikach itd. A Hasira sama w sobie - urocze imię. Takie afrykańskie. Skraca się, ładnie brzmi, jakoś nie spotkałam nigdzie indziej. Nice.
Avatar: Nie podoba mi się, i to zupełnie. Choć ładnie narysowany i tygrysek uroczy, nie podoba mi się absolutnie. Raz, kota nie widać, za bardzo zlewa się z tłem. Wszystko jest takie mdłe. Brak najmniejszej obróbki akurat tutaj jest na plus, ale czarna cienka ramka by się mimo wszystko przydała. Ma także bardzo niestandardowy wymiar i jest bardzo mały - akurat tutaj to raczej moja przesada i skrzywienie zawodowe się odzywa. Ponadto, ani trochę nie współgra z podpisem. Nie, nie, nie i jeszcze raz nie.
Podpis: I vice versa - nie współgra z avem. To jakby dwie różne postacie. Choć Hasira jest typową tygrysicą i nie ma co wybrzydzać, aczkolwiek tygrysica w podpisie dość sporo różni się od tej w avatarze. Głównie za sprawą kolorów i po części metody tworzenia (traditional z digitalem). Sam obrazek mi się podoba, jak i obróbka jest całkiem przyjemna dla oka (może poza tym nieco rozmywającym się podnapisem). Ale tygrysek, kolorowanie, tło - wszystko na plus. Jest jednak za żywe w stosunku do avatara, co sprawia, że mam wrażenie, jakby to były dwa różne tygrysy. Jak już łączyć digital z traditionalem, co całkiem zgrabnie potrafi wychodzić, jednak trzeba wybierać obrazki zbliżone do siebie wyglądem.
A głos jest śliczny i bardzo dobrze dopasowany. Wpada w ucho i pasuje do pasiastej.
Postać: Podoba mi się, jak wszystkie Twoje postacie. Jest taka naturalna i wyrazista. Podobają mi się wątki z Vasanti. Takie... Naturalne. I tak chyba zapamiętałam Hasirę, jako wkurzającego typka. Niezwykle podobał mi się też wątek z Ragnarem - pozostaje wkurzającą Hasirą, ale jest "człowiekiem", a nie maszyną, która ma włączony tryb wkurzania, irytowania i hejtowania wszystko i wszystkich. Pokazuje uczucia. Przyjemnie się czyta jej posty - oby tak dalej. Trzymam kciuki i oczy zresztą też, na tekście. :3
Osoba: Odgrzewa bigosik. :3 Sympatyczna i mądra osóbka. Ma podejście do pisania i cudownie jej wychodzi pisanie, a i do życia ma całkiem dobre nastawienie. I jest moją imienniczką. Podobno jesteśmy do siebie podobne pod wieloma względami. :3
Lubię, choć nie mam większego kontaktu, a trochę szkoda.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Aiden - 27-01-2013

Nick: Japoński <3 Z tego co pamiętam, jak kiedyś sprawdzałam oznacza "Szczęście" lub "piękne szczęście". Bardzo mi się od tego momentu spodobało i po prostu je uwielbiam,nie tylko przez to znaczenie, bo też łatwo zapada w pamięć i jest melodyjne.
Avatar: Po prostu pasuje do postaci. Nie wyobrażam sobie Miyuki z innym avatarem, bo... Bo nie. Ten tak idealnie oddaje jej charakter i zachowanie, że bym nie mogła przyzwyczaić się do innego.
Podpis: Bryan Adams <3 Wielbię. Obrazki też ładne, kojarzą mi się z Lwią Ziemią i sawanną.
Postać: Nie ma chyba takiej osoby, która by chociaż trochę nie kojarzyła Miyuki. Postać swoje przeżyła, została matką, miała kochającego partnera, rządziła Lwią Ziemią. Prowadzisz ją ciekawie, lwica wydaje się taką doświadczoną weteranką, która zdejmuje tą maskę dopiero w otoczeniu rodziny (patrz spotkanie z Hewą). Obstawiałam, że wróci do swojego starego stada, ale jednak nie więc z ciekawością będę śledzić jej losy.
Osoba: Nie znam za bardzo. Kilka razy popisałam na gadu i musze przyznać, że jesteś strasznie miłą i pozytywną osóbką :D Przyjemnie się z tobą pisze.