Król Lew PBF
Oceń postać i osobę powyżej - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Gry forumowe (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: Oceń postać i osobę powyżej (/showthread.php?tid=184)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Ashley - 28-01-2013

Nick:Normalny. Krótki. Możliwe ze wzięty z angielskiego, choć mogę się mylić. Przypomina imię starodawnego wojownika.
Avatar: Pasuje jak ulał. Przypomina lwa dumnego z wiekopomnej rodzinny. Ktory pokonał wielu wojowników.
Podpis: Krótki film. Ciekawy podpis. Ale uważam że mogłoby być coś jeszcze, opis postaci i obrazek.
Postać: Nie znam tej fabularnie.Może jest miła i odważna. I być może i pomocna dla innych.
Osoba: Nie znam tej osoby osobiście i fabularnie, ale poznam z wielką przyjemnością. Ale widzę że jest ta osoba miła.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Skanda - 28-01-2013

Ashley, to jest właśnie arogancja, o której wspominałam wcześniej. Napisać na odwal i czekać, aż ktoś zrobi Ci przyjemność i rozpisze się na Twój temat.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Ashley - 28-01-2013

/To nie jest na odwal. Napisalam krótko bo na tyle potrafię.I proszę skończyć/

Nick: Pasujący do Mrocznego lwa. może być wzięty z filmu, bądź wymyślony przez twórcę czyli użytkownika.Przypomina imię starodawnego króla który odszedł.
Avatar: Przypomina złego lwa zawistnego. Czy jest w nim krzta dobroci. To zależy jak patrzymy.
Podpis: Podoba mi się obrazek, a gdzie podpis? Mogłabyś napisać o tej postaci kilka słów.
Postać: Nie znam tej postaci fabularnie. Może jest dobra ale mogę się mylić. Może być też opiekuńcza.
Osoba: Nie znam tej osoby osobiście i fabularnie, ale widzę że lubi zwracać uwagę innym. Zresztą mi to nie przeszkadza, ale nie lubię jak się ktoś czepia mnie, choćby oto że pisze krótko. To nie znaczy ze jestem arogancka. To znaczy że tyle potrafię.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Miyuki - 28-01-2013

//Wiele osób, które teraz świetnie pisze kiedyś pisało tak jak Ty. Ja, Felka, Oxi, Arto (któremu się za to dostało ode mnie). A wiesz, czemu teraz tak ślicznie piszą? Bo ćwiczyły. Nie zatrzymywały się na "tylko tyle, więcej nie potrafię". Cały czas próbowały. Zmiany następują powoli, ale jeżeli im nie pomożesz - nigdy do Ciebie same nie przyjdą. Więc nie wykręcaj się "ja więcej nie umiem, nie biiij". Tak zawsze będziesz za Murzynami i traktowana jak dzieciuch. Skoro piszesz – wkładaj w to serce, a będzie coraz lepiej.//

Nick: Może być. Kojarzy mi się z Ashe z LoLa - a to skojarzenie jak najbardziej pozytywne (poza tym, że ostatnio dowiedziałam się, że źle je wymawiam ^^). Imion na "A" jest dość sporo, nie wiedzieć czemu. Spokojnie można by nową Akademię Kleksa stworzyć z tych wszystkich postaci. Samo Ashley w sobie... Ładne, melodyjne, miłe dla ucha. Podoba mi się.
Avatar: Nie. Stanowcze nie. Rayna naprawdę ładnie rysuje, ale uważam, że ten rys jej nie wyszedł. Po pierwsze - postać jest ślepa, a na tym rysku wygląda to tak, jakby miała zamknięte powieki. Cieniowania nie widać, zlewa się. Dwa - kolorystyka postaci. Ugh, masakra. Paskudny design. Gdyby ten żółty nie był tak intensywny, ale byłby to odcień pomarańczowego lub beżu - byłoby ok. Może poza tym, że wtedy za bardzo staje się podobna do Vei. Nie, nie i jeszcze raz nie.
Obróbka sama w sobie - Paint. Kiepski kadr, białe tło (choć jego nie dało się unikać. Jeśli już białe tło - mogłaby być cienka czarna rameczka, która płynnie zamykałaby obraz. Te napisy nie wiem po co. Nie mają za bardzo sensu - serio, lepiej byłoby bez tego podnapisu. "By Naomi" zrobiłabym mniejsze. Reasumując - oddałabym go do avatarni.
Podpis: Cała postać. Nie najgorsze, może być. Nie jestem za specjalnie fanką takich rozwiązań, ale nie jest najgorsze. Napisik nie wiem po co, niknie przy tym obrazku. Zakładam jednak, że ma jakieś powiązanie ze ślepotą postaci - więc przymknę na to oko.
Postać: Nie śledzę jej losów, ale cosik udało mi się liznąć. Podoba mi się wątek, w którym to chce odzyskać wzrok. Śmieszy mnie jednak wątek z Moonlightem - rozwiązanie rodem z podstawówki, stwórzmy multi i cieszmy się, bo mamy dzieciaka, choćby przybranego. Nie. Za bardzo nie mogę o niej powiedzieć za wiele. Ale jestem pewna jednego - pracuj, pracuj. Niech nie będzie płytka.
Osoba: Kiedyś dorośniesz i zrozumiesz. Mam nadzieję. Albo jeszcze lepiej - nabierz trochę powagi już teraz. Więcej pokory. I cierpliwości. Dobrze, że jesteś, ale proszę - popracuj nad sobą. Wszyscy musimy pracować nad sobą, nie bądź wyjątkiem.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Ashley - 30-01-2013

// dziękuję za porady tak miłej osoby i przepraszam za zachowanie (spuszcza z pokorą łeb) postaram się udowodnić wszystkim że ja też potrafię i nie jestem wyjątkiem//

Nick: Szczerze mówiąc może być. Kojarzy mi się z bajką japońską, ale tytułu nie pamiętam. Ani nawet samej postaci. To były zamierzchłe czasy , jak się było dzieckiem. Jako dziecko bardzo lubiłam dużo oglądać bajek polskich, niemieckich, czeskich, angielskich, i japońsko -chińskich. W sobie Miyuki jest ładne,przyjazne, melodyjne, uczuciowe, szczere i miłe dla mojego ucha. Nie szkodzi że na "m". Od tyłu to Ikuyim. Podoba mi się jak najbardziej. Daje światu miłe skojarzenie. Szkoda że nie wpadłam na taki nick.
Avatar: Sam avatar bardzo mi się podoba. Piękne niebieskie oczy lwicy ukazują spokój, ciszę i harmonię. Sierść żółto złotawo pomarańczowa oddaje piękno natury i dzikość stworzenia mieszkańca Afryki. Avatar przedstawia mądrą, przyjazną, opiekuńczą, sprytną i oddaną lwicę wędrowną. Ta lwica na avatarze pasowałaby idealnie do SLZ ze względu na swój charakter i piękno. Sama postać wydaje się być tak blisko związaną osobą z stadem.
Podpis:
Pochwalam za to, że to jest przede wszystkim estetyczne ( moje jest do bani wiem poprawię się), ,Bardzo mi się podobają kolory, opis i obrazki. ,( a u mnie to chyba śmierć nastała xD). Piękne barwne ciepłe. Zasłużyłaś na nagrodę za podpis. Gdyby istniał konkurs na Najładniejszy podpis z pewnością dostałabyś nagrodę.
Postać: Całej historii postaci nie znam. Ale powiem jedno szczerze. Jestem dumna że obroniła się uległością przed tym samcem. Szkoda że opuściła Stado lwiej Ziemi. Czasami niektóre decyzje których się podejmujemy, są słuszne i trzeba je dalej prowadzić ku zwycięstwu i nie poddawać się. A niektóre są niesłuszne i często żałujemy że tak uczyniliśmy. Myślę że twoja postać zadecydowała jak postąpiła. Czy żałuje? Z pewnością powiem że tak i może kiedyś powróci. Chyba że zadecyduje że jednak nie. Bo ktoś ją skrzywdził słowami bądź czynem.
Osoba: Osobiście osoby nie znam. Ale z miłego nade mną postu mogę stwierdzić zdaniami.Jest miłą osobą która lubi pomagać poradami. Nie wyśmiewa i wspiera słowami w treści postu. Próbuję osobę która mało pisze z błędami wesprzeć zachęcając do poprawy. Jest osobą aktywną na forum, widzę to po niektórych tematach i obecnością . Wspiera dobrowolnie. Jest kulturalną osobą bo nie widziałam przekleństwa.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Padme - 30-01-2013

Nick: O nie. Stanowcze i kategoryczne nie. Kojarzy mi się z High School Musical, czyli uprzedzając pytanie.. Nie jest to dobre skojarzenie. Fu.
Avatar: Boże, zgrozo. Nie. Fuj. Narysowana lwica sama w sobie nie jest zła, ale design jest obrzydliwy, całkowicie zgodzę się z Miyu w tej sprawie. Obróbka fatalna, to by Naomi, żałosne, jest na to miejsce w polu profilu. Ten "cytat", wygląda jak ten co codziennie rano przychodzi w smsach za 2 złote, ew pierwsza strona w google pod hasłem: "cytaty o miłości". Bleh.
Podpis: Aaaaaaaaaaaaaaaaaaale tandetna kopia podpisu Miyuki. Zero własnej inicjatywy i jeszcze efekt jest obrzydliwy. Tekst tandetny. Całkowicie na nie. Fuj.
Postać: Nie śledzę, a gdy raz natrafiłam się na watek...Brrrrrr. Nie lubię jej, nie podoba mi się. Jest tandetna, tyle na ten temat. Po prostu nie.
Osoba: Ojej, może to zadziwić, ale nie lubię Cię, drażni mnie twój styl pisania i szukanie zainteresowania własną osobą. Reakcja na uwagi Ragnarowej... Żałosne. Nie.

Trzeba być w życiu szczerym :3


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Q - 31-01-2013

Chyba musi mi się nudzić...

Nick: Pierwszym skojarzeniem jest oczywiście postać z Gwiezdnych Wojen. Czytając je nie mogę się pozbyć widoku Natalie Portman sprzed oczu co jest dosyć uciążliwe gdy próbuję je jakoś obiektywnie ocenić. Już w filmie zwróciłam na nie uwagę i mi się szalenie spodobało... no i nic się w tej materii nie zmieniło, chociaż musiałam się mocno przestawiać, aby zaakceptować je w połączeniu z lwią postacią. Odchodząc jednak od moich skojarzeń samo w sobie też jest okej. Brzmi zgrabnie, ale nie zbyt twardo, ani szczególnie miękko. Podsumowując, jak najbardziej na plus.
Avatar: Ktoś stwierdził wcześniej, że często zmieniany. Ja zdążyłam jedynie przyuważyć, że ten jest od niedawna. Nie pamiętam niestety żadnego wcześniejszego, więc nie mogę się do nich odnieść. Obecny jest na pewno charakterystyczny (bardziej od poprzedniego, którego nie pamiętam - czyli nie specjalnie musiał rzucać się w oczy :P). Do rysunku nie ma się jak przyczepić, co najwyżej do tła. Odcina się, wygląda sztucznie i płasko. Do tak cudnego rysunku powinno być coś lepszego. Można by chociaż przyciemnić nieco airbrushem wokół samej postaci, to już by znacznie poprawiło efekt.
Podpis: Pierwszy raz spotykam się z tą dziwną modą na linkowanie 'głosu' postaci. Z początku byłam nastawiona sceptycznie, ale po czasie się już przekonałam stwierdzając, że daje to pełniejszą wizję całej postaci. Wspominałam już, że jestem fanką Pamiętników? (Co prawda głównie ze względu na niesamowicie przystojnych aktorów, ale liczy się. :D)
Tekst słyszałam już wielokrotnie, ni to ziębi ni grzeje. Poza tym nie znam jeszcze szczególnie dobrze postaci Padme, więc nie potrafię znaleźć większego powiązania, o ile takie istnieje. ;)
Postać: Przejrzałam sporo ostatnio pisanych postów, ale emocje postaci nie były w nich szczególnie eksponowane, a zachowania ekspresywne, więc nawet po ich przeczytaniu nie zdołałam wyrobić sobie jakiegoś konkretnego zdania na jej temat. Póki co jest dla mnie po prostu jedną z Szkarłatnych, może to się zmieni z czasem gdy lepiej poznam jej charakater.
Osoba: Całkiem sympatyczna. ;) Od razu widać, że ma porywczą naturę, jednak nie wyszukałam się w niej tak głośno wytykanej przez innych agresji. To, że jest być może mniej cierpliwa, lub mniej tolerancyjna od innych bardziej pokojowo usposobionych osób w moim odczuciu nie świadczy jeszcze w żaden negatywny sposób.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Nkiruma - 11-03-2013

Nick: krótkie i dobitne Q zbyt mocno kojarzy mi się z kwatermistrzem z Bonda, żebym w jakikolwiek sposób połączyła je z lwem. na moje to jedno z tych nietrafionych, które nie są połączone z postacią.
Avatar: a ja nie wiem, co Wy chcecie od tego linearta, ja go lubię ;p
podoba mi się zestawienie kolorów: jest estetyczne, nieprzesadzone, a do tego przy dozie dobrej woli można uznać, że jest naturalne. tylko fascynują mnie totalnie przekrwione białka. wiecznie na haju? ^^
brakuje mi tutaj tła - jednak lubię, kiedy avek jest "pełnym" obrazkiem, nie tylko portretem postaci.
Podpis: bardzo łatwo go przeoczyć. piosenki (nie mówiąc już o dwóch) nie chciało mi się całej wysłuchać. głos gładki, ale bez charakteru - pasowałby tak samo do każdej męskiej postaci za wyjątkiem starców i pooranych bliznami wojowników.
Postać: niby gramy razem, w jednym temacie... a tak naprawdę zupełnie oddzielnie. Q się jakoś szczególnie w fabule nie udziela; tam, gdzie go spotkałam, w zasadzie tylko stoi, paczy i zamula. nie za dużo da się powiedzieć o postaci na podstawie takiej akcji, poza tym, że jest wycofana i unika konfrontacji.
Osoba: przestała mi odpisywać na pw :c
jest ładna, urocza, choć niedowartościowana. odnoszę też wrażenie, że nie całkiem "wczuła" się w forum - że cały czas widzi, że to piksele i cyfry, a nie sawanna z prażącym słońcem, że nie do końca kupuje koncept grania gadającymi lwami. ale i tak zagląda i siedzi ;) trochę tu nie pasuje, bo jest zbyt normalna w znaczeniu rozsądku i dystansu - ale już na tyle dużego dystansu, który nie pozwala odpuścić i po prostu się pobawić, jak dziecko lalkami, wierząc, że one żyją.
i powtarzam, nie odpisuje mi na pw, więc jest złym dzieckiem. :c
a tak się przyjemnie rozmawiało. lubię ludzi, którzy szanują język ojczysty.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Skanda - 11-03-2013

/ To czerwone na avku Q to nie białko tylko mięsko łzowe/fałda spojówki.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Samiya - 28-03-2013

Nick: Wieje sawanną i Afryką bardzo trudne do wymówienia. Brzmi dumnie i jakoś tak... Ładnie. Podoba mi się, jest takie Khayowate. Myślę, że pasuje do tej postaci.
Avatar: Kolorki i wykonanie piękne, a lew uśmiecha się tajemniczo niczym Mona Lisa. Oba obrazy są do siebie bardzo podobne, z tym, że jak każdy widzi, Nkiruma jest uwieczniony profilem. Tajemniczość, piękne tło, piękna postać - to znaczy piękny avatar!. Oraz oczywiście zawadiacka grzywa. Kocham!
Podpis: A raczej jego brak.
Postać: Za bardzo z nią nie obcowałam, a co wiem, napisze. Dumna i rozsądna. Nie jest szorstka, ale też nie jest to milusiński. Chyba twierdzi, że niewiele wnoszą do stada karakale i serwale ;__; Myślę, że wielkim obrońcą uciśnionych, ale raczej nie pozwoli dziać się wielkiej krzywdzie. Ogólnie postać o dobrym charakterze.
Osoba: Pani Admin Geniusz Zła :3 Przy naszym pierwszym "spotkaniu fabularnym" zgaduję, że chciała mi przykopać. Jednak później, w ramach obowiązku, choć może nie tylko, ładnie obroniła mnie przed stekiem wyzwisk innej użytkowniczki. Ambitna, rozsądna i sprawiedliwa, a także posiada poczucie humoru. Lubiana chyba przez całe forum, ale łamacze regulaminu powinni się jej bać! Strażnik polskiej mowy.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Nevir - 29-03-2013

Nick: Samiya... Ładny niczek. :3 Taki Afrykański, pasujący do twej postaci serwala. Na samą myśl kojarzy się z krainą kontynentu, o którym wspomniałam wcześniej. Nie no, pikne po prostu. Idealnie pasuje, lubię cię za to. Niczek trafiony w sam raz. c:
Avatar: Podziwiam cię za to, że sama go wykonałaś. Jest na prawdę bardzo ładny, przecudny. Design jest trafiony. Wygląda jak typowy serwal, ale coś w tym jest. Nu, jest. Ten wyraz twarzy... A najbardziej podobają mi się zielone oczyska. Niebieski nie pasowałyby, a brązowe byłyby dziwne, a czerwone to tak bardziej do Świtu. Kolorek jest cudny, ładnie wygląda z tym futerkiem.
Podpis: Co mam powiedzieć? Nie ma go i cze.
Postać: Nie śledzę jej, ale jak patrzę na posty doskonale ją dobrałaś. Nie jest zbyt dziecinna, ani za bardzo dojrzała, idealnie trafiłaś jak na 6 miesięcy. Można się z ciebie poznać, Sam. ma bardzo fajny charakter. Taki lekko luźnawy, nie jest poważna. I to jest właśnie jej zaleta.
Jest taka fajnusia, noo. x3
Tak trzymaj moja droga! :3
Osoba: Nie znam cię osobiście, ale napiszę krótko. Może być miłą i sympatyczną osobą, która może pomóc w każdej chwili.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Nani - 08-04-2013

Nick: Spoko choc kojazy mi sie ze slowem rewir xD
Avek: widac, ze ktos wlozyl w to sporo pracy, jednak nie podoba mi sie ustawienie tego lwa. Ale ogolnie jest spoko.
Podpis: Glos. No glos jak glos moze byc.
Postac: To co zauwazylam szczery, dzentelmen, w miare spokojny lew.
Osoba: Nie znam.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Makali - 01-05-2013

Nick: Nani. Nina. Niania. Nieee, niby nic zdrożnego, ale nie podoba mi się. Nawet nie wiem czy to wyżej było lwicą czy nie, więc nie mam jak się odnieść.
Avek: Wspaniały!
Podpis: Cool!
Postać: Nie mam pojęcia.
Osoba: Też.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Alve - 05-05-2013

Nick: Wyjątkowo mi się podoba, bardzo trafione imię-pasuje właśnie do takiej hienki i zarazem wpisuje się w ten nasz afrykański klimat.
Avek: Jeśli mam być szczera, to nigdy nie pomyślałabym, żeby na avatarze umieszczać wygląd całej postaci, ale o dziwo tutaj prezentuje się to naprawdę dobrze. A no i wykonanie bardzo schludne.
Podpis: Podoba mi się zarówno z tego powodu, że użytkownik sam wyszedł z inicjatywą narysowania własnej postaci jak i to, że po prostu ładnie się prezentuje >3
Postać: Muszę przyznać, że bardzo ciekawie prowadzona, już nie wspominając, że to jedyna z tego gatunku na forum. A ostatni wątek, w którym pojawiła się piosenka rymowanka po prostu mnie rozbroił. Ogółem postać jak najbardziej na plus, której fabularne poczynania ma się ochotę śledzić.
Osoba: l-lubię


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Shiya - 06-05-2013

Nick: Krótki, łatwy do zapamiętania i wymówienia - jestem na tak. A poza tym lubię 'v' w nickach.
Av: Wiesz, że uwielbiam Twoje rysunki, a tymi delikatnymi obróbkami prezentują się jeszcze lepiej. Tło też niezłe, pasuje do SK. Ogólnie dobrze się to komponuje.
Podpis: Jej, wiem, jak wygląda postać! Śliczna jest! Genialnie rysujesz, o. *fan mode on* Ale nie, serio - chociaż tu akurat nie widać Twoich fajnych grzyw, to i tak rysunek bardzo ładnie się prezentuje. Mogłabyś częściej rysować pełne postaci, lubię Twoje zaznaczanie sierści.
Postać: Szczerze mówiąc, nie czytałam większości postów, ale zapowiada się ciekawie. No i będzie w SK!
Osoba: Ta-ta! <3