Król Lew PBF
Oceń postać i osobę powyżej - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Gry forumowe (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: Oceń postać i osobę powyżej (/showthread.php?tid=184)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Omara - 12-05-2013

Nick: Shiya...Sija w wymowie (albo Szija, ale ja wolę wymawiać jako Sija), urocze imię jak dla małego kociaka i będzie równie dobre dla dorosłej gepardzicy.
Avatar: Uroczy kociak. Aż chciałoby się go pogłaskać i przytulić i posmyrać po brzusiu. Chociaż...bez urazy, ale gdy po raz pierwszy ujrzałam ten obrazek to myślałam że jest on przerobiony na czarno-biało
Podpis: To samo co wyżej
Postać: Czytałam kilka twoich postów. Co tu powiedzieć? Mały, rozkoszny kociak, który dopiero co zaczął mówić.
Osoba: Musiałam zajrzeć na DA żeby zobaczyć kim jesteś. Feeeli...nasza kochana pani admin :)


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Shyeiro - 18-05-2013

Nick: Ajumi. Nonono, nie wiem, jak się tutaj zgrabnie wypowiedzieć. Ale ani nie wadzi, ani nie przyciąga, jest takie.. W porządku chyba. Mnie sie podoba.
Avatar: Nadal nie mogę się nadziwić czemu na avatarze masz lineart, skoro dostałaś tyle ładnych prac z Ayumi. Ale nie moja sprawa, w gruncie rzeczy, więc powiem, że jest okej. Nic więcej.
Podpis: Tak samo, po co lineart, skoro masz niepowtarzalne rysunki.. Nie przepadam za takimi podpisami, gdzie jest postać, i wielkie, prostokątne, tudzież kwadratowe tło. Ah, no i ewentualnie jakiś napis. A linki ładniej by wyglądały w jakimś kolorze, który masz chociażby w tym podpisie.
Postać:Lubię, bo to familia Eliany :3 Ale nie, tak na serio.. Nadal lubię, choć to lwiątko jak lwiątko, ale można z nią rozwinąć ciekawe wątki.
Osoba: Sympatyczna, choć za bardzo nie znam.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Kahawian - 18-05-2013

Nick: Przez jakiś czas zastanawiałam się jak to wymówić. Aczkolwiek, muszę przyznać, że podoba mi się.
Av: Bardzo mi się podoba. Myślę, że fajnie odwzorowuje charakter postaci. Schludna rameczka, tło... wszystko ładnie się składa.
Podpis: No cóż, jestem kobietą... ale mnie rozbraja. xD
Postać: Zapowiada mi się na bardzo ciekawą postać, złożoną i obdarzoną ciekawym charakterkiem. Chętnie poczytam, co się będzie z nim działo.
Osoba: Zdaje się, że nie miałyśmy okazji pogadać dłużej, ale mam wrażenie, że jest sympatyczna i spokojna.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Makali - 19-05-2013

Nick: Nie wiem jak czytać, kojarzy mi się z Casablancą, nie mam pojęcia czemu.
Avatar: Nie podoba ni się ten prostokąt, jak i sama postać lewitująca w powietrzu, bez żadnej ramki. Kwestia gustu.
Podpis: Spoko, naturalne lwisko w naturalnej pozie. W tle naturalnie spalona ziemia.
Postać: Tego nie widziałem od jakiegoś czasu, może z powodu przerwy. Nie działa pochopnie tylko myśli, nim uczyni krok. Ocenia sytuację, żeby wyrobić sobie własny pogląd. Banalne, ale jakże często niepraktykowane. Chociaż dopiero zaczyna, to wiem, że będę obserwował.
Osoba: Pusto.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Kudadisi - 20-05-2013

Nick: Dobry. Podoba mi się, ma klimat i wydźwięk.
Avatar: A jak myślisz? Jest prosty, elegancki i zajebiście narysowany, żadnego bling-bling. Robi swoje i robi to dobrze.
Podpis: Jeden z najlepszych na tym forum. Niesie ze sobą głębokie przesłanie, jakie kojarzy mi się jedynie z Muttleyem - ale tego wytłumaczyć nie jestem w stanie.
Postać: Jedna z ciekawszych na tym forum, choć nigdy nie byłem w stanie jej do końca rozgryźć, nawet, jeśli okazji było już trochę. Świetnie i naturalnie odgrywana hiena. Szkoda tylko, że wątek z Kudadisim skończył się tak szybko, jak się zaczął. Ale w przyszłości liczę na comeback, bo byłoby co pisać.
Osoba: Dobra z niego cholera. Równy z Ciebie gość. Okazało się ostatnio, że jeszcze równiejszy, niż kiedykolwiek myślałem, do tego stopnia, że aż mnie zatkało. Na palcach jednej ręki zliczę ludzi, których postawa jest w stanie mnie zatkać. Zaliczasz się do nich. Patrz, jaki jesteś fajny. Spieprzaj, cholerny trollu, rujnujesz moją reputację.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Caro - 28-06-2013

Imie - troche dlugie, placze jezyk ale ogolem fajne
Awatar - bardzo ladny ten lod i kwiatek w srodku sa bardzo oryginalne , a lewek fajnie wyglada
Podpis - nie znam angielskiego dobrze to chyba jakis wiersz fajne te lapki dobry pomysl ogolem 4/5
Postac i Osoba - niestety nie mam pojecia ;(


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Malimau - 28-06-2013

Nick: -seria. Serio, tylko z karoserią samochodu mi się kojarzy. Średnie, nie rzuca na kolana.
Avatar: Sam obrazek jest bardzo ładny - i bardzo oklepany, ale to już inna sprawa. Zero obróbki i kiepski kadr psują efekt.
Podpis: -
Postać: Po samym zapisie do Świtu nie zachwyciła mnie. Na razie nie wyczuwam czegoś ciekawego, co by mnie zauroczyło w tej postaci. Sam styl pisania też pozostawia wiele do życzenia - no, ale od tego jest forum, aby ćwiczyć. Oby moje pierwsze wrażenie było jak najbardziej mylne.
Osoba: -


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Ashley - 29-06-2013

Nick: -Wydaje się być kojarzony z imieniem Afrykańskim. Nie wiem co o nim powiedzieć. Podoba mi się . Jest łatwy do zapamiętania
Avatar: Bardzo ładny Avatar. Nie wiem kto jest autorem.
Podpis: - Nie ma
Postać: Czytałam poród Padme i jest synem Padme. Nie wiem jaki będzie w przyszłości..
Osoba: Nie znam.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Makali - 29-06-2013

Nick: Nigdy nie lubiłem tego imienia, zawsze operował nim ktoś odpychający. A tutaj pasuje jak pięść do nosa, wybitnie nieklimatyczny.
Avatar: Albo mi się nie ładuje albo ma bladozielony pasek pod spodem. Lwica okej, ale obróbka mi nie pasi.
Podpis: Tutaj wstaw jakże głęboką grafomanię tudzież cytat, stanowiący Twoją myśl przewodnią, plus avatar. Ble.
Postać: Zgroza.
Osoba: Zgroza.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Ashley - 30-06-2013

Nie jestem zgrozą tylko dziwną to różnica XD

Nick: Ładne imię. Kojarzy mi się z firmą kawy. za bardzo lubię kawę, chociaż jakby się dowiedział lekarz co porabiam uuu.
Avatar: ładna Hiena. Xhociaż ja bym wstawiła fotografię niż avka
Podpis: Obrazek przedstawiający misia który nie chce komentować.
Postać: Nie znam
Osoba: Szczera


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Mino Eive - 30-06-2013

Nick:Kojarzy mi się z High School Musical, więc jestem na nie. I tak jak ktoś wyżej wspomniał- w ogóle nie pasuje do tego forum. Nie o takiej tematyce.
Avatar:Taki sobie. Lwica nie ma określonego designu, jest, żeby była, a to ani nie przeszkadza, ani nie powala.
Podpis:Avatar w podpisie? Fajnie. A tak na prawdę, wygląda to tandetnie, już lepiej, żeby nic tam nie było.
Postać: Fu.
Osoba: Nie będę nie miła.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Shiya - 03-07-2013

Nick: Rzadko kiedy podobają mi się dwuczłonowe nicki, ale akurat ten jest jak najbardziej ok. Zdążyłam się już do niego przyzwyczaić, poza tym ładnie brzmi i nietrudno go zapamiętać.
Avatar: Prosty, ale ładny, schludny. Sam wygląd lwicy również jest ciekawy, ze względu na umaszczenie.
Podpis: Kocham Raga, kocham jej rysunki i kocham jej chibi! Twój podpis jest piękny. :)
Postać: Starasz się coś ją ruszyć i bardzo dobrze. Póki co nie zauważyłam u niej jakichś wielce intrygujących cech. Jest w porządku, ale nie zachwyca - czekam, aż się rozwinie.
Osoba: hejthejthejtzadużohejtu! Ogarnij się z tym trochę i nie rób ortografów, a będzie git. Plus za jazdę konną.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Ares - 03-07-2013

Nick: Ładne, krótkie i melodyjne tyle powiem. Lubię takie imiona, bo są niepowtarzalne i da się je fajowsko skracać.
Avatar: Jak wyżej, chibi Raga są genialne, a ten tu po prostu powala. Te złote oczka wpatrzone w ciebie, w połączeniu z tym grymasem są niepowtarzalne (<3)
Podpis: Rysek Hewy! Chyba miałaś go też, jako pierwszy avek Shiyi, ale od początku mnie urzekł. Świetna poza i Shiya wyszła na nim tak... No... Slodko i jak aniołek. Diabełek w ciele anioła.
Postać: Szyszki! Kocham szyszki. Ten duet rozwala i sprawia, że inne po prostu przy nim nie istnieją.
Osoba: Fajna, lubię z nią pisać. Taka pozytywna i przyjemna osóbka, co mam powiedzieć xD


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Mino Eive - 03-07-2013

Nick:Oryginalnością nie powala, ale co ja o tym w sumie wiem x3 Choć zdążyłam się przyzwyczaić do lwiego Aresa, bo wcześniej co nie czytałam tego nicku myślałam o mitologi greckiej.
Avatar:Ładny, bo Malaikowy. Obróbka też jest w porządku, ale powiem, że wolałam ten poprzedni, bo nie był z wolnego szkicu, a specjalnie pod postać.
Podpis:Jest git, bo widać w całości design Aresa, a to lubię. Tekst nie wadzi, można by powiedzieć, że pasuje. W każdym razie do avatara, bo niebiesko. I powiem tak od siebie, że kocham jak kolory literek, czy tła, są podpasywane pod kolor oczu postaci :3
Postać:Lubię go za to, że nie jest takim zwykłym, szarym lwiątkiem jak większość na tym forum. Charakterny, co widać chociażby w tym wątku z Fel, który notabene bardzo przyjemnie mi się czyta. I ogólnie jest w porządku i mam nadzieje, że te nasze plany się udadzą, bo będzie ciekawie.
Osoba:Lubie Cię. Bo mi się przyjemnie z tobą pisze, bo jesteś w porządku i w ogóle podoba mi się twój charakter. Więc podsumowując- podoba mi się i postać i osoba. Amen.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Makali - 09-07-2013

Nick: Próba wpasowania się w kaprys Levisa, tudzież inspiracja jej stylem czy osoba. Do czasu przekonany byłem, że to Elve, nie Eive, teraz mam problem z elegancką wymową, coś mi się kłóci. Nie jest jakiś tragiczny, ale coś mi w nim nie pasi. Jakoś wszystkie nicki od Darkned są jakieś takie... szorstkie? Złe słowo. Jak poobtłukiwany kamień, co niby ukazuje swe wnętrze, ale jednak jest okaleczony.
Avatar: Ładny, bo Malaikowy. Obróbka też jest w porządku, ramka, brak tła. Postać elegancka, nie przypomina cipska-zuej-lwicy-co-chce-wciągnać-cały-świat-bo-jest-zua
Podpis: Te czibi są spoko. Cool, bo to czibi.
Postać: Bardzo groźne, głębokie i straszne, nieco zaniedbane cipsko-zuej-lwicy-co-chce-wciągnać-cały-świat-bo-jest-zua. Bleee.
Osoba: Czasem gimbusi, poza tym nie znam.