Król Lew PBF
Oceń postać i osobę powyżej - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Gry forumowe (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: Oceń postać i osobę powyżej (/showthread.php?tid=184)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Azkabeusz - 22-07-2013

Nick: Ciekawy. Kojarzy mi się z firmą produktu. Nie wiem dlaczego ale tak mi się skojarzyło. Prosty do zapamiętania i łatwy w wymawianiu. Dodatkowo gdyby rozdzieliło się go na pół powstały by dwa słowa. Mak Ali.
Avatar: Autorstwa Ragnara jak mój. Bardzo w ciekawy sposób zrobiony. Hiena patrząca się wprost przeciwnikowi, zjadająca bądź trzymający wyrwany ogon. Jakby mówiła ,, Jak zaczepisz mnie tak skończysz'' bądź ,, No i co powiesz '' Ładna dopasowana kolorystyka.
Podpis: Obrazek misia który nie chce bądź nie wie co powiedzieć.
Postać: Nie czytałam przebiegu postaci. Ale po kolorku wiem do jakiego stada należy. Charakteru nie znam, ale w najbliższym czasie poczytam.
Osoba: Nie znam.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Inés - 24-07-2013

Nick: Nie jest zły, ale zupełnie nie w moim stylu. Ciężko się go wymawia, w ogóle jest taki szorstki, trochę przydługi. Kojarzy mi się z Azkabanem.
Avatar: Jest genialny jak wszystkie arty Raga. ;) Ciekawie wygląda to oczko. I cienie, ofc, ale to powtarzam za każdym razem.
Podpis: O jaaa, ale ja dawno widziałam ten typ podpisu. Irytują mnie spacje przed znakami interpunkcyjnymi. Kolory w miarę komponują się z avem. Teksty mi nie pasują, nic oryginalnego. Preferuję podpisy typu przedstawienie postaci.
Postać: Szczur? Ciekawa koncepcja, tylko czy będziesz miała z kim pisać? Mało który kotowaty/hiena zagada do gryzonia...
Osoba: Piszesz niegramatycznie, przez co czasem ciężko zrozumieć twoje posty. Za to na pewno trzeba przyznać, że jesteś miła. :)


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Maya - 24-07-2013

Nick: Dla mnie - imię, jak imię, ani grzeje, ani ziębi. Na dłuższą metę - najlepsza opcja. Kojarzy się mocno ze Złotą Gwiazdą, nigdzie indziej wtedy takie imiona nie występowały.
Avatar: Postać, jak to u Dest bywa, fajnie narysowana, od początku, do końca. Czepiałbym się tła i czcionki. Ten obrazek w tle jakoś się gryzie z resztą, przez co napis również wygląda dziwnie - takie przynajmniej takie mam wrażenie. Dobry pomysł z teksturą. Ogółem - przyjemnie.
Podpis: Jak każde chibi od Raga. Chyba nic więcej mówić nie muszę. Schludnie, elegancko, ładnie się komponuje z postami.
Postać: Szczerze, to nie mam pojęcia, jaka jest teraz. Nigdy nie znałem jej dobrze, bo już za czasów dawnego KL bardzo niewiele jej było na fabule.
Osoba: Fel, Fel, Fel. Na prowadzenie takiej ilości postaci i do tego jeszcze zajmowanie się forum trzeba mieć czas i cierpliwość, to Ci trzeba oddać. Jesteś zdolna, naprawdę wiesz, jak powinno się pisać, a jednak mam dziwne wrażenie, że od czasów starego KL ani trochę się nie rozwinęłaś - ale mogę się mylić, bo ominęła mnie masa Twoich wątków. Może to ilość postaci Ci w tym przeszkadza? Osobiście nie byłbym w stanie prowadzić ich aż tylu, to również Ci trzeba oddać. Żyjesz życiem forum i nie wiem sam, czy to dobrze, czy źle. Marnujesz sporo czasu na zajmowanie się pierdołami i szukanie sobie wrogów na siłę, zamiast rozwiązań problemów. Nabierz dystansu i wrzuć na luz - zobaczysz, że będzie Ci lżej, bo z etykietą ważniaka wiele nie uda Ci się zdziałać. Krytykę też trzeba umieć przyjąć i przemyśleć.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Penumbra - 01-10-2013

Nick: Maja, maja, maja... Znam dużo majów. Mam dwie kuzynki majki, psa majkę, znajoma ma też psa majkę, oglądałam bajkę z pszczółką mają... I tutaj kolejna. I w sumie tego imienia jest już do porzygu to wciąż mi się podoba. Aczkolwiek przez Y wygląda... inaczej. Przyzwyczaiłam się do polskiego "Maja", chociaż nie wygląda za fajnie.
Avatar: Doktorze, zgłaszam wykrycie pikselków, które wyjątkowo ranią me paczałki.
A tak poza tym, to fajny lineart. Tło też może byś. Całość ok. Nie powala, ale ok.
Podpis: Lubie styl rag. Podoba mi się też ten obrazek, ale... no jest jakieś ale, którego nie potrafię zdefiniować.
Postać: -
Osoba: Szanuję.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Makali - 02-10-2013

Nick- O kurwa stary. Serio? Abstrakcyjny, ale zmierzający w złą stronę. Wybitnie nie-do-przyjęcia, nawet nie ze względu na klimat czy przyjętą konwencję.
Avatar- O kurwa stary, nie wiem, co więcej napisać. Wygląda jak obrazki ze strasznych historii.
Podpis- O kurwa stary.
Postać- O kurwa stary, ale tylko patrząc po historii.
Osoba- -


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Moran - 02-10-2013

Imię: kocham
Avatar: Szama była śliczna, dziękuję za upamiętnienie, kocham
Podpis: kocham, ale do ortodonty niech się wybierze
Postać: kocham i Moran też
Osoba: kocham. serio.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Eliana - 06-10-2013

Nick: Fajny, fajny. Widziałam kiedyś na Discovery jakiegoś badacza, który miał na nazwisko Moran i przez pewien okres czasu jak widziałam Morana zalogowanego na KL'u to mi się przypominał ten program, który wtedy oglądałam.
Avatar: Jeden z ładniejszych Moronowych, serio. Schludnie, estetycznie, widać, że obróbka Ragnara, a co do samej postaci- wiesz, że kocham twój styl, więc automatycznie mi się podoba. No ogólnie wszystko na plus.
Podpis: W sumie to się cieszę, że nie ma tego tekstu. Był długi, nie chciało mi się go czytać i jakoś tak.. Miejsce zajmował. Ten obrazek jest ok, ale ja i tak bym wolała w podpisie widzieć Kudłacza, lubię jak na avie jest łeb, a w podpisie cała postać. I też chyba już pisałam gdzieś wcześniej, że dobry pomysł z linkami w podpisie.
Postać: No wiadomo, że uwielbiam, Padmeła go kocha i w ogóle szkoda, że odchodzi. Od kiedy dołączyłam czytałam twoje posty, bo zawsze uważałam Morana za ciekawą postać. Też na plus.
Osoba: Rysuje świetnie, sama w sobie jest świetna, no i na prawdę lubię, więc mimo, że szkoda Morana, to cieszę się, że zostaje na forum. I powodzenia w organizacji czasu :p


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Omara - 06-10-2013

Nick: Eliana. Podoba mi się, jest strasznie uroczy.
Avatar: Avek od Malaiki. Dobrze, że zmieniłaś jej design i ożywiłaś jej kolorki.
Podpis: Sam tekścik. Szkoda, że obrazka brak.
Postać: Kuzynka mojej postaci, Ayumi. No cóż...na samym początku nie darzyłam jej zbytnio sympatią, może to ze względu na to, że miała opory z zaakceptowaniem Ayumi. Gdy tylko Eli ją zaakceptowała, automatycznie i ja polubiłam tę postać, bo pokazała, że w głębi serca jest niezwykle sympatyczna. Mam nadzieję, ze się to nie zmieni :)
Osoba: Lubię ją. Jest sympatyczna, chociaż czasem ma swoje humorki. Jak każdy zresztą xD


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Felija - 11-10-2013

Nick: Na początku kojarzył mi się z dziewczyną o takim nicku, którą poznałam ładnych parę lat temu na portalu potterowskim. Później kojarzył mi się z Japonią, a teraz przywodzi mi na myśl tylko tę postać. Przyzwyczaiłam się, w sumie ma ładny wydźwięk.
Avatar: Heh, robiony pod logo mojego autorstwa. Udanie, nie powiem, ale... Pierwsze, co mi nie pasuje, to samo wrzucenie tradycyjnego rysunku na zdjęciowe tło i typowo digitalową obrókę. Tak, wiem, to pod logo, ale to po prostu nie pasuje. Postać jest szara, matowa, rzuca się w oczy mniej niż cała reszta. Gdyby chociaż ożywić te kolory... Druga sprawa to kompozycja - obrazek jest mały, a postać zajmuje może połowę miejsca. Napis jest zniekształcony i wciśnięty na siłę. Skoro już masz małego avka, to o wiele lepiej prezentowałby się łeb zajmujący chociaż 3/4 obrakza. Ale plus za to, że współgra z logiem.
Podpis: Nie jest to moja najlepsza obróbka, ale nie razi. Miałam problemy ze znalezieniem tła, do którego łatwo byłoby wkleić postać, no i niestety, trochę to widać. xp Ale ogólnie nie ma tragedii, rozmiar etc. ok. Charachub - w porządku, fajny pomysł, gratulacje, że Ci się chciało. Głos... E.... Błąd 404. xP
Postać: Na razie jest uroczym lwiątkiem. Zobaczymy, w jakim kierunku to pójdzie.
Osoba: Jedna z najsympatyczniejszych na forum. :) Nigdy się nie obraża, nie szuka problemów tam, gdzie ich nie ma, przyjmuje krytykę, jest miła, pomocna i ogólnie ciężko jej nie lubić.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Saber - 12-10-2013

Imię: Przyzwyczaiłam się i kojarzy mi się tylko i wyłącznie z tą postacią. Chociaż nie przypadło mi jakoś szczególnie do gustu.
Avatar: Od malaiki, ojaaa o: kocham jej styl i kochać będę. Ale obrobione jest średnio. No i nigdy nie lubiłam tego desingu .-.
Podpis: Pamiętam to. I dziwi mnie czemu taka szkarada, w dodatku stara, znalazła miejsce w tym uroczym podpisie, którego tekstu czytać mi się nie chce, który za duże przerwy ma między sobą, ale którego kolory są piękne, ale średnio pasujące do avatara.
Postać: Chyba lubię. Nie wiem.
Osoba: Meh.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Eliana - 15-10-2013

Nick: Zdecydowanie najładniejszy na tym forum. Uważałam tak kiedy się przyłączyłam do forum i nadal tak uważam.
Avatar: Ładny, bo Kamiszowy. A Kami rysuje ładnie i ładnie koloruje. Obróbka też niczego sobie. A sam jej design od zawsze mi się podobał.
Podpis: Nie przyciąga, ale też nie wadzi. Jedyne co to brakuje mi tego rysunku Malaiki, który był po prostu śliczny, a Saber wyszła jej pięknie.
Postac: Lubię, bo ma ciekawy charakter, inny niż reszta.
Osoba. Nie znam za bardzo, ale wróciła.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Skanda - 16-10-2013

Nick: Jak dla mnie w porządku. Nic sztucznie wyróżniającego się, żadnych konkretnych skojarzeń czy odczuć-jest ok.
Avatar: Ładny, schludny, bez niepotrzebnych detali. Brakuje tylko rameczki, no ale nie można mieć w życiu wszystkiego *sob*
Podpis: Dwa slowa: CHIBI RZĄDZĄ
Postać: Mimo bycia lwioziemskim lwiątkiem nie wieje flakami z olejem, jak to jest u większości, a to się ceni. Zacieram łapki na rozwój tego wątku, sama wiesz jakiego >3
Osoba: Wcześniej było z nią trochę przypału, ale teraz jakoś się to unormowało i jest nawet git. Stałego kontaktu utrzymuję, ale da się pogadać od czasu do czasu.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Nkiruma - 20-10-2013

Nick: do końca już będzie mi się kojarzył z nordyckimi wojownikami i niedźwiedziem. twardy, dźwięczny, krótki i wygodny do wymówienia - dobry dla charakternego lwa.
Avatar: chyba mój najulubieńszy wizerunek Ragnara. jest starannie dopracowany w tym względzie, że pokazuje charakter postaci, pozwala ją ocenić - i to prawidłowo - już z samego wyrazu pyska; wiem, czego się spodziewać, i dostaję to. chociaż Ragi nigdy nie będzie do końca zadowolona ze swoich rysunków, ja uważam, że jest świetny. ze względu na spokój, pewne stoickie pogodzenie z losem, uważne, bystre spojrzenie.
Podpis: ładny, mimo tego, że ucha mu nie widać. pod względem odbioru emocjonalnego pasuje do avka, więc tworzą dobrze dobrany zestaw. no i lubię, kiedy w podpisie jest cała postać.
Postać: lubię pisać z Ragnarem, który jest konsekwentną postacią - działa tak, jak zachowywałby się rzeczywiście istniejący samiec, a nie tak, jak graczce jest wygodnie w danej sytuacji. ma pewne poglądy, jednak poddaje je ewolucji; przeżywane zdarzenia zostawiają ślad w psychice; jest wreszcie uważny i stara się myśleć, co się ceni w każdych warunkach. szczerze mówiąc mam nadzieję, że Świt pod jego przywództwem przestanie się kojarzyć z porwaniami i arogancją, a zacznie z dobrze przemyślanym, silnym stadem, którego członkowie ufają sobie nawzajem i nie są mdłymi kliszami.
Osoba: jest moja i basta ;p
tutaj mogłabym pisać bardzo dużo, bo dużo z nią gadam - o wszystkim; mimo tego, że raz na jakiś czas się pogryziemy (oczywiście wszystko w trosce o forum) i się na siebie obrazimy, zawsze do niej wracam. przypadek? <3


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Eliana - 20-10-2013

Nick: Nkiruma. Wcześniej czytałam Nikiruma i moja wersja mi bardziej pasuje, bo się przyzwyczaiłam. Huh, samo w sobie ma ładny wydźwięk i kojarz mi się tylko i wyłącznie z tą postacią, a to bardzo cenię, więc na plus.
Avatar: Jezuuuu, on ma tutaj taką posieszną mordkę, że nie mogę. Plus dla Ragi za wykonanie.
Podpis: Ragowe Chibi :> mistrz, uwielbiam na nie patrzec, wiec znowu na plus.
Postać: w sumie nie czytałam innego jego wątku niż ten z Alve na marginesie, ale mnie to zachedIlo do śledzenia jego historii? Wiec oby tak dalej.
Osoba: Może z raz z nia gadalam ale wydaje sie byc w pozadku. Widac ze ma poukładane w głowie.



.___.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Skanda - 20-10-2013

/ C-C-COMBO BREAKER |D