Król Lew PBF
Oceń postać i osobę powyżej - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Gry forumowe (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: Oceń postać i osobę powyżej (/showthread.php?tid=184)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Eliana - 21-10-2013

Dejm, nie odświeżałam strony jak to pisałam xd
Jutro poprawie bo padam na ryj


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Inés - 22-10-2013

To niech Eli sobie edytuje, a ja w międzyczasie ocenię ją. :)

Nick: Podoba mi się - ma łagodne, melodyjne, przyjemne brzmienie. Poza tym cenię sobie żeńskie imiona, które kończą się na 'a', a mimo to nie są banalne.
Avatar: Jest cudny! Serio, obecnie jeden z najładniejszych na forum. Eli nieźle się prezentuje na tym tle, kard jest ok i ramka też pasuje. Co prawda początkowo nie byłam przekonana do jej designu, ale teraz zdążyłam się przyzwyczaić. Ba, wręcz mi się podoba - jest taki... Pogodny i lwioziemski, ale niebanalny. Sierść w tym kolorze i czerwone oczy? Za często tego nie widać, zazwyczaj są wtedy niebieskie lub zielone, a czerwone to u czarnych/białych lwów. Plus za oryginalność.
Podpis: Tekst spoko, obrazek dobrze komponuje się z avatarem i ogólnie wygląda ciekawie.
Postać: Jak już bodajże Rag pisała, nie jest to kolejne typowe lwioziemskie lwiątko. Podoba mi się pomysł z Kaiso i wątek z świtowymi dzieciakami. Tak trzymaj!
Osoba: Jest dużo lepiej niż na początku. ;)


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Ariusz - 22-10-2013

Nick: Cóż ja mogę rzec, po pierwsze kojarzy mi się z koleżanką z przedszkola (była starsza pewnie o 5 lat xD), po drugie i nieodłącznie z postacią Domi (Arnego). Ogólnie rzecz biorąc ma dla mnie pozytywny wydźwięk w odniesieniu do mego życia heheh, a samo w sobie jest po prostu niebrzydkie i pasuje do OCa.

Avatar: To oczko <D! Podoba mi się na pewno bardziej niż poprzedni, jest uroczy, myślę, że nawet dobrze oddaje postać. Miło widzieć coś nie digitalowego na tym forum. Grzywka wydaje się zaiste puchata~

Podpis: Szczerze, to nie chce mi się czytać tych literek xD Animacja nieco koślawa, w samej sekwencji średnio obserwowana, a anatomia też mnie męczy, ale przynajmniej nie można o tym podpisie rzec, że jest niechlujna, czy niedokończona. Lecz przyznam, że wolałabym ragnarkowego chibisia.

Postać: Bardziej śledzę losy Shiyi czy Vei, no i oczywiście Serretki, co ironicznie wypada przez wzgląd na fakt, że Ines to kapłanka SK do którego należy Ari więc wypadałoby ją znać "D shame on me. Na razie mnie nie porywa, nie znam też wnikliwie jej przeszłości, ale to moja wina, może już przestanę papleć o tym, że nie mam co rzec.

Osoba: Ładnie mnie prowadzi za rączkę, z wielką dozą cierpliwości. A jak człek dostaje po dupsku od co niektórych adminów, to Fel zawsze pogłaszcze po łepku hah "D

A ja nadużywam emotikon. Ponownie.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Nkiruma - 22-10-2013

Nick: nietypowy - kojarzy mi się z polszczyzną czy ze słowiańszczyzną, w dodatku jest poważny, "dorosły", i mrukliwy. a pod nim kryje się przecież dzieciak, zalękniony i potrzebujący oparcia w autorytetach, ale wciąż młody i niepoważny. choć się stara.
Avatar: lubię, mimo tego, że zielona obwódka daje po patrzałkach - ma w sobie niewinność i nutkę smutku, a przede wszystkim pytanie, co teraz. i podobają mi się nierówne uszy, złapane jakby w pół ruchu, w pół wychwytywania szmerów czy słów.
Podpis: no zdecydowanie nie wygląda to jak częściowo-lew, tylko jak szynszyl xP co nie zmienia faktu, że cibibi rządzą. podoba mi się ta nowa moda na forum i oby trwała jak najdłużej.
Postać: mój drugi podopieczny x) przestałam co prawda śledzić losy z braku czasu, ale wiem, że nie na darmo Nkiruma wciągnął Ariusza do SK i że to był jeden z jego lepszych wyborów na tym forum. z tego lwiątka powinien wyrosnąć odpowiedzialny, gotowy do poświęceń lew, który będzie się kierował rozumem. pisałam to milion razy, ale powtórzę - to się ceni w każdych okolicznościach.
Osoba: nadużywa tych emotikon, których nie rozumiem xD nadal niepewna swoich kroków, posunięć, pomysłów, dzieł - mam tu na myśli i rysunki, i teksty - mimo tego, że zdobyła już silną pozycję wśród użytkowników forum i że wszyscy ją lubią. wręcz domagają się, by została ich MG - a to nie takie oczywiste!


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Serret - 05-11-2013

Nick: Początkowo nie mogłam się do niego przyzwyczaić, ale teraz uważam, że jest git. Co prawda ciężko się go wymawia, ale przynajmniej jest oryginalny i ciężko wymówić go niepoprawnie... Chyba że o czymś nie wiem?
Avatar: O wiele lepszy od poprzedniego! Tamten był ciemny i niezbyt przyjemny, a tutaj widzimy grzywowy i cieniowy kunszt Raga. Ponadto ładnie komponuje się z podpisem. Tylko design postaci kompletnie mi nie podchodzi - nijaki ten kolor, nigdy mi się takie nie podobały, grzywa też jakaś niewyraźna... Ogólnie wygląda jak wyblakły Moran po obcięciu pędzelków.
Podpis: Też ładnie, niczego mu nie brakuje - ragowe chibi rządzą. A głos jest taki... Mocny. Wydaje mi się, że pasuje do postaci.
Postać: Rozwinięta, konsekwentna, ma swoje wady i zalety - jak każda twoja postać. Lubię go, jest konkretny i wyrazisty, sumiennie pełni swoją funkcję. Ciekawie wyglądają jego relacje z Alve.
Osoba: Nie będzie jej na Falkonie, a pfff! D:


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Shyeiro - 06-11-2013

Nick: Serret... Hmm, po pierwsze, plus za oryginalność, a po drugie plus, za skojarzenie z serem, uwielbiam ser. Wiec reasumujac imię mi podchodzi :)
Avatar: śliczny! Serretka wyglada tutaj tak uroczo, ma po prostu cudny pyszczek i taka bezradna mina, że po prostu.. Cud malina.
Podpis: nie wiem czemu ale nie chce mi sie załadować :o
Postać: nie wiem w sumie czy moge o niej powiedzieć cos wiecej niż to, że jest z niej urodzona mamuśka :)
Osoba: w pozadku jest :P


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Penumbra - 07-11-2013

Nick: Od zawsze źle go czytałam. "szejro". Ale moim zdaniem tak by było lepiej, bo faktyczna wymowa jest taka sobie. Trochę jakby ktoś seplenił brzmi.
Avatar: Nie widzę, zbugowało.
Podpis: ---
Postać: Czytałam kilka jego postów jak jeszcze był lwiątkiem. Potem zaprzestałam, ale jedno jest pewne - kocham jego design.
Osoba: Tak.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Inés - 08-11-2013

Nick: Kojarzy mi się z Umbreonem. Brzmi strasznie twardo jak na imię dla samicy, ale w tym przypadku jest to dość uzasadnione. Da się to wymówić, nie ma w nim niczego rażącego, ale też specjalnie mnie nie zachwyca. Choć na pewno jest lepszy niż Amfetamina. Plus za pierwszą literę - niewiele jest nicków na 'p'.
Avatar: Nie przepadam za takim kadrem, ale, podobnie jak przy nicku, u tej postaci jestem w stanie uznać to za pasujące. Stonowana kolorystyka, napis ok. Ogólnie prezentuje się w porządku.
Podpis: Podoba mi się. Nie przytłacza i pasuje do avatara. Sam rysunek też jest całkiem przyjemny dla oka, a na pewno ciekawszy niż ten z ava. Tekst też pasuje.
Postać: Nietypowa, ale póki co ciężko mi stwierdzić, na ile pozytywnie, a na ile negatywnie. Śledzę jej posty, bo ciekawi mnie, czy i kiedy nawiąże z kimś bliższy kontakt.
Osoba: Wieki temu z nią nie pisałam, więc też trudno powiedzieć mi cokolwiek poza tym, że nic do niej nie mam.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Malimau - 08-11-2013

Nick: Podoba mi się. Serio. Krótki, łatwy do zapamiętania. Dość banalny, i dość często spotykany na forach wszelakiego typu, aczkolwiek ładny, co tu dużo mówić. Ponieważ jest pisany z tą kreseczką (a to dobrze, lubię takie nicki), kojarzy mi się z innym imieniem - Nescafé, przez co sama Inéska kojarzy mi się z Inką lub ogółem, kawą.
Avatar: Wykonany w traditionalu, a mimo to naprawdę uroczy. Co tu dużo mówić, Hewa odwaliła kawał naprawdę porządnej roboty. A ta prosta obróbka - a raczej jej brak tylko dodają piękna. <3 Jedyne, co może mnie w nim drażni to to, że Inés ma tu za duże oko, taka wyłupiasta gała wyszła.
Podpis: Obrazek o wiele lepszy niż poprzedni. Współgra z avatarem - też wykonany w traditionalu, kolorystyka podobna, tło dość szczątkowe, niemniej ładne (co jest dość sporym plusem, gdyż oba rysunki pasują do siebie i nie rzuca się w oczy, że przy avku ktoś mocno picował z tłem, a na sygnie to tylko parę kresek i dwa kolory) - i naprawdę ładny, porządny.
Postać: Nie czytam, nie znam, nic nie powiem. Jedyne, co wiem i co mi się w niej podoba to to, że nie robisz z niej drugiej Venki.
Osoba: Dość mało teraz mam z nią kontaktu. Sympatyczna, życzliwa, pisać ładnie pisze. Zastanawia mnie tylko, skąd ona wytrzaśnie czas, aby ogarnąć matury.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Castiel - 22-11-2013

Nick: Malimau... Kojarzy mi się z takim typowo afrykańskim mianem. A szczerze powiem, iż lubię takie "dziwne" imiona. Przede wszystkim są oryginalne i ciekawe, a niżeli zwykłe, przewijające się często po wielu forach. Za to ogromny plus. Jest również proste. Osobiście jestem zwolennikiem prostoty, bowiem jest ona moim zdaniem najciekawsza i często bardzo oryginalna. A więc również i za to ogromny plus.
Avatar: Jeejku, jaka słodziachna klucha ^.^ I ten wyraz pyszczka mówiący zażarcie: NIE. c: Tak. Urocze xD Jednakowoż, jeśli idzie o avatary, lubię strasznie przeróbki. Możliwe, że jest to spowodowane tym, iż sam lubię przerabiać zdjęcia oraz różnorakie arty, natomiast jak powiedziałem przy ocenie nicku, uwielbiam również prostotę. Także krótko - jestem na tak ^^ A no. I oczywiście wielki plus za to, iż praca spod ręki Rag c:
Podpis: A czemuż go brak?
Postać: Niestety nie znam ^^;
Osoba: I również nie znam, jednakowoż mam nadzieję nadrobić ową zaległość ^^


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Derion - 22-11-2013

Nick: Bardzo lwie imię i podobałoby mi się bardziej, gdybym nie miała skojarzeń z Supernatural. Nie, nie mam nic do serialu. Po prostu nie przepadam za imionami zaczerpniętymi z jakiegoś filmu/serialu/książki, bo to narzuca od razu charakter postaci. Oczywiście nie musi to być zgodne z rzeczywistością, ale jednak bywa. Jadnak! Gdyby traktować Castiela jako imię-imię, niezależne od filmu (bo może autor imienia w ogóle nie miał serialu na myśli, nazywając swoje lwisko), to podoba mi się bardzo. Brzmi rycersko.
Avatar: przyzwyczajona do rysowanych/malowanych patrzę na niego z lekko zmarszczonym czołem, co nie znaczy, że mi się nie podoba. Jest bardzo schludny, estetyczny. Jednak według mnie zdjęcie prawdziwego lwa nie oddaje charakteru granej postaci. Żywe lwy nie mają tego, co mają nasze zwierzaki. Rysunek (tradycyjny czy komputerowy) zawsze określa jakoś osobowość postaci no i robi z niej... hm... postać. Indywidualną, niezależną. Zdjęcie nic mi nie mówi o Castielu. Jedynie, że ma mocno zielone oczyska (swoją drogą złoty lew + szmaragdowe ślepia wyglądają czadowo). Tekst może być, jakoś nie mam na jego temat zdania.
Podpis: Tu to się można rozpisać, bo elementów dużo. Pseplasiam, ale o każdym z nich mam negatywne zdanie xD Będę szczera, nie złośliwa ;) Primo: nie rozumiem idei wklejania do podpisu mających być ambitnymi wierszy. W ogóle wklejanie czegoś górnolotnego. Lubię, jak podpis jest związany z postacią, jest integralną częścią jej charakteru i przy okazji nie odwraca uwagi od postu. Jeśli to myśli Twojej postaci, to współczuję. Chłopak ma problem, znajduje się w nieciekawym miejscu swojego życia. Nie zmienia to faktu, że... secundo: ten wiersz mi się tak strasznie nie podoba i jeśli idzie o przekaz, i jego formę. Mogłabym się długo pastwić, oszczędzę. Tetrio: obrazek dopełnia całości. Podsumowując - podpis zupełnie nie w moim guście, ale jest bardzo spójny. Obrazek + wiersz + avatar są jednorodne stylistycznie co jest ewidentnym plusem. Jest schludnie, elegancko i nie razi po patrzałkach.
Postać: Nie miałam okazji pisać z Casem osobiście, ale z tego co do tej pory przeczytałam, to jest to postać nietypowa. Niesamowicie kulturalna, dystyngowana, jakby z wyższych sfer. Muszę kiedyś na niego przypadkiem wpaść.
Osoba: Lubi Top Gear \o/ Poza tym bardzo sympatyczny, miły człowiek, fajnie się z nim pisze w sb. Kulturalny i z poczuciem humoru. Hi hi.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Castiel - 22-11-2013

Nick: Em. Czyżbym wyczuwał nutkę 4Story? :3 Osobiście próbowałem grać, jednakowoż nie wciągnęło mnie to na tyle mocno, aby pokusić się o dalsze rozgrywki. Jednakowoż muszę przyznać, iż nick ma naprawdę ciekawe brzmienie. Dość oryginalne i przyjemne. Kojarzy mi się szczerze powiedziawszy z jakimś szlachetnym kamieniem oraz z taką mocno dystyngowaną i nietuzinkową osobą. W dodatku świetnie pasuje moim zdaniem to postaci samotnika. Duży plus za nick, pomimo faktu, iż jest z gry, to jednak warto przymknąć oko, bowiem można się dopatrzeć wielu miłych stron ^^
Avatar: Jak już mówiłem, bardzo mi się podobają rysy Rag. Są bardzo oryginalne. Rag rysuje w taki całkowicie osobliwy dla siebie sposób. Jest naprawdę ogromną indywidualistką, jeśli idzie o rysowanie. Avatar jest bardzo prosty, a więc się w tej chwili powtórzę: Mryh. Ja uwielbiam prostotę. I naprawdę jestem zadowolony, iż nie jest do przesady poprzerabiany, że nie jest tutaj nawalone brushy i innych pierdół pokroju kolorowe kwiatuszki, czy inne ornamenty. Strasznie mi się podoba umiejscowienie miana postaci na avie. Idealne miejsce, serio. Dzięki temu napis wraz z postacią idealnie się razem komponują, co nie zaburza równowagi pracy ^^ Ogromny plus za to. No a poza tym sama postać jest ciekawie stworzona. Szczególnie kolorystycznie. Wypowiadałem się w innym temacie o postaci na podstawie avka, więc nie będę ponownie wszystkiego pisać, jednakowoż w skrócie: avek dużo mówi o postaci. A przynajmniej co nieco można wywnioskować z niego ^^
Podpis: Prosty, ładny, niczym nieskażony. Jak dla mnie jest dapsz. Chociaż rzuciłbym na górze jakiś ładny cytat. Ale to moje takie wewnętrzne zdanie (chyba zbyt wielkie przyzwyczajenia do tego typu podpisów T_T). Natomiast jak powiedziałem wyżej, sama postać jest świetnie, wręcz epicko wykreowana. Dowód na to, że nie potrzeba wcale wielu dodatków, aby stworzyć naprawdę ciekawego osobnika. Nie sądzę, aby mogły go upiększyć jakiekolwiek skrzydła, tudzież naszyjniki i inne kolce wyrastające z grzbietu. Jest naprawdę super.
Postać: Szkoda, że nie miałem jeszcze okazji spotkać Deriona podczas postów, jednakowoż sądzę, iż jest naprawdę wspaniałą postacią i również mam nadzieję na rychłe spotkanie ^^
Osoba: Ooo tak. I mogę powiedzieć w tej chwili to samo: Lubi Top Gear <D Widać, że jest naprawdę ciekawą i miłą osobą, z którą można się bez problemu dogadać. I również ma poczucie humoru ^^


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Inés - 22-11-2013

Nick: To z jakiegoś filmu, tak? Dobrze kojarzę te rozmowy na sb? *zerka w google* A, Supernatural. Podobno niezłe. Ja na temat serialu się nie wypowiem, ale na pewno mogę stwierdzić, że samo imię bardzo mi się podoba. Ma bardzo ładne, dumne, takie wręcz szlacheckie brzmienie. Pasuje do postaci. Kojarzy mi się z zamkami.
Avatar: Nietypowy. Jak zapewne zdążyłeś zauważyć, większość z nas ma w avatarze rysunki. Za to nadrabiasz obróbką - obróbka, a przede wszystkim tekstura jest dużo mocniejsza niż u większości userów. Efekt całkiem miły dla oka, choć nie przepadam za przekolorowywaniem oczu na tak intensywne barwy. Nie podoba mi się też umiejscowienie napisów i czcionka tych mniejszych.
Podpis: Jak już zwracałam na to uwagę, kojarzy mi się z wilczymi i psimi forami. Trochę się odzwyczaiłam od tego stylu podpisów i, szczerze mówiąc, wolę te KL-owkie, czyli przedstawienie postaci i czasem jeszcze tekst. Są bardziej praktyczne i klimatyczne, chociaż nie powiem, że ten też ma swój urok. Jest przede wszystkim schludny i dobrany kolorystycznie do avatara. Treść może być, choć nie powala, a obrazek, um... Nigdy za takimi nie przepadałam.
Postać: Ciężko mi cokolwiek powiedzieć, ale, póki co, wydaje się ciekawa.
Osoba: Już zdążyłam polubić. :D Odnoszę wrażenie, że Cast jest miłą, przyjazną osobą, która ma coś ciekawego do powiedzenia (przynajmniej na SB). Chętnie popisałabym z nim na fabule.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Castiel - 22-11-2013

Nick: Ineś... To brzmi tak... Cholibka. Tak uroczo, wiesz? Naprawdę. Jedyne określenie dla Twojego nicku, jakie mi się w tej chwili nasuwa na myśl to urocze. A to dlatego, że kryje w sobie jakiś taki niesamowity urok. Proste, krótkie, a zarazem tak niebywale ciekawe i miłe. Oddające moim zdaniem w pewien sposób charakter postaci. Dumnej, a jednak miłej, towarzyskiej i mocno sympatycznej względem innych, niosącej pomoc przyjaciołom, a czasem i wrogom. Postać wyrozumiała, o stoickim spokoju. Takie odnoszę wrażenie, starając się zinterpretować to imię ^^
Avatar: A ja muszę powiedzieć, iż uwielbiam tradiszjonale. Są takie... No niezwykłe. Możliwe, że to dlatego, iż na kartce zwykle nie da się tak wszystkiego poprawić, jak w programie graficznym, tudzież za pomocą tabletu. To też podziwiam osoby rysujące przede wszystkim tradiszjonale. Poza tym strasznie mi się podoba design postaci. Prosty, estetyczny a w tym wszystkim na dodatek świetny. Nie jest przesadzony, dobrze wykadrowany, w dodatku cieniutka rameczka dodaje lekkiego charakteru. I to cudowne oko ^^ I przede wszystkim bardzo dobrze wykonana praca.
Podpis: A widzisz. Podobnie jak Wy nie jesteście przyzwyczajeni do podpisów taki jak mój, tak samo i ja nie jestem przyzwyczajony do Waszych. Aczkolwiek, nie mówię, że jest źle. Wręcz przeciwnie. Podoba mi się. Rysunek - świetny. Cudowne wykonanie, które wzbudza w człowieku taką delikatną melancholię oraz pewne powody do rozmyślań. Taka zamyślona Ineś, na tle nocnego nieba, a gdzieś tam płatki kwiatów z pąków drzew. Aż się napatrzeć nie mogę. I napis dobrze dobrany. Zarówno walory tekstowe jak i kolorystyczne.
Postać: Uhh. Nie znam. A szkoda. Mam ogromną nadzieję spotkać ^^
Osoba: Strasznie polubiłem w ciągu tych paru dni. Naprawdę sympatyczna persona, można się z nią bez problemu dogadać. Również chciałbym się w przyszłym czasie spotkać w fabule ^^


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Malimau - 22-11-2013

Nick: Kojarzy mi się z zamkiem, ot. Albo z Caspianem. Ładne, ale w sumie chyba tyle mam do powiedzenia. Nie ujmuje mnie jakoś szczególnie, nie zachwyca, ale nie mogę powiedzieć o nim, że jest zły. Jedyna moja uwaga, to taka, że... Czy on aby nie jest nieco zniewieściały?
Avatar: Mam co do niego mieszane uczucia. Przede wszystkim, nie można mu odmówić staranności i schludności. Bo naprawdę, naprawdę porządnie zrobiony i widać, że postarałeś się, przerabiając go. I jeszcze fakt, że to zdjęcie, najs. Niemniej, nie podoba mi się kadr - wygląda tak, jakby ten lew lewitował, nie miał szyi, tylko jedna wielka unosząca się w powietrzu puchata grzywa. Napis też mógłby być niżej, to trochę zniwelowałby efekt tego latającego łba. Ale, tak czy siak, bardzo ładny - i oby więcej avków ze zdjęć. Tym bardziej, że obrobienie zdjęcia jest dość trudne, bo zazwyczaj mają dupne kolory/jakość. :)
Podpis: Definitywnie kojarzy mi się z Shetani. Lubię tego typu podpisy, serio. A już zwłaszcza, gdy mają podkreślenia itd. Szkoda tylko, że jest jednostajny w barwie. Mogły tam być dwa kolory, wtedy ładniej by wyglądał i fajniej by się go czytało, i ogółem, efekt wizualny.
Postać: Nie znam.
Osoba: O, lubi Top Gear. Co prawda nie oglądam, ale mam pewien... Sentyment do tego programu, o. Wydaje się być mądrą, sympatyczną, ma własne zdanie i własny styl - chociażby tworzenia avków i podpisów, odmienny od reszty forum. No i jest chłopakiem, co na tym forum jest rzadkością. ^^ Jeśli znajdę więcej czasu, to bardzo chętnie ogarnę i postać, jak i może Ciebie uda mi się poznać. :)

A podpis mi wsysło, bo muszę złapać pomysł/motyw przewodni, nie lubię mieć podpisu bez większego sensu, aby pochwalić się obrazkiem, jaki się dostało.