Król Lew PBF
Oceń postać i osobę powyżej - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Gry forumowe (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: Oceń postać i osobę powyżej (/showthread.php?tid=184)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Shyeiro - 20-12-2013

Nick:Malimau. Na pewno lepszy, niż poprzedni i podoba mi się. Wpada w ucho, unikatowy, pasujący do postaci i kojarzący się jedynie z nią.
Avatar: Cudny. Ragnarowe chibi są mega, co już pisałam kilkukrotnie.
Podpis:-
Postać:Zastanawiałam się przez chwilę, czy nie napisać tutaj myślnika, jak powyżej. Aktywności- zero, co równa się z brakiem możliwości jej oceny, jednak jak słyszałam, osoba prowadząca potrafi rozwijać swoje postacie, szkoda jedynie, że w tworzeniu Mal'a tego nie pokazała.
Osoba: Ponoć miła i sympatyczna, acz ja jej nie znam, parę zdań zamienionych w sprawach fabularnych nie świadczą nic o człowieku po drugiej stronie.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Penumbra - 22-12-2013

Nick: Kiedyś już się o nim wypowiadałam i moje zdanie się nie zmieniło. No i raczej nie zmieni. Źle go czytam, ot.
Avatar: Avatar od rag. Kocham jej styl. Ten obrazek też, ale coś mi się w nim nie podoba. Najgorsze jest to, że nie potrafię powiedzieć co :I
Shyeiro wygląda na nim jak taki wypłosz i lekko głupi wyraz pyska. No i tło dałabym ciemniejsze, bo takie jasne nie pasuje to stylu rag.
Podpis: Gif. Gify są spoko, ale nie przepadam za gifami w sygnaturach, bo takie są zazwyczaj obrabiane ze względu na to, iż ozdobienie takiego tworu jest bardziej skomplikowane niż zwykłego obrazka. No i ten jest oczywiście surowy, co odejmuje mu uroku. W szarościach. Nie pasuje do avatara, co na kolejny minus. Ten znaczek w rogu to kolejny. A plusik natomiast jest tekst.
No i za duży i napisów brak. Koniec.
Postać: -
Osoba: -


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Manuela - 23-12-2013

Nick: Hm. Kojarzy mi się z jakąś egzotyczną chorobą. Niecodzienny, ale chyba pasuje do postaci.
Avatar: Z lekka przerażający, dosyć prosty, ale ta prostota tu akurat mi pasuje.
Podpis: Co do sygnaturki to samo co do avka, a podpis ciekawy, choć niezbyt nowatorski czy zaskakujący, czy jak to ująć.
Postać: Na pewno wyróżniająca się spośród innych, kontrowersyjna i niebanalna.
Osoba: -


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Derion - 23-12-2013

//egzotyczna choroba mnie rozwaliła xD//

Nick: pasuje do postaci. Jest miękki i melodyjny, nawet bardzo miękki rzekłabym, taki cudownie współgrający z jaśniuteńkim futerkiem i tym sympatycznym uśmiechem.
Avatar: kocham i ta osoba o tym wie. Niesamowicie oddana postać - cały jej urok, delikatność, dziewczęca kruchość. Nie, nie jest to chuchro ani wątła roślinka, tylko naprawdę piękny, szlachetny charakter. Cudny. Uwielbiam go. Miękkie przejścia między ciepłymi cieniami, mleczne kolory, mrrr... <3 Tylko mi nie gra, że jest odwrócona w lewo, ja bym przerzuciła w poziomie, żeby patrzyła w stronę tekstu, który wypowiada, hehe.
Podpis: w zasadzie to, co przy avatarze, z tą różnicą, że łepek na avku to zdecydowany zwycięzca w konkurencji tych dwóch prac. Bardzo fajna stylistyka, uproszczone łapki, podoba mi się to futerko na poliku. Trochę w proporcji jakby za długa szyja, ale tylko ciut i właściwie to zupełnie nie przeszkadza. Lubię.
Postać: bardzo spójna, jeśli idzie o kreację charakteru. Nie miałam okazji pisać, czytałam niestety jej posty tylko powierzchownie, ale myślę, że nie jest to "miękka" lwica, wbrew pozorom, ale dobra dusza mająca swój niezachwiany światopogląd, z którym nie lubi, nie czuje potrzeby, by się afiszować.
Osoba: trochę mało się udziela pozafabularnie, ale z tego, co z nią pisałam, to uprzejma, kulturalna, miła... i dobrze prowadzi swoje postaci, jak dla mnie ;D Po rysunkach, sposobie pisania wydaje mi się, że jest perfekcjonistką, detalistką, przywiązuje wagę do szczegółów, liczy się z innymi, nastawiono pokojowo i przyjaźnie :"D


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Shyeiro - 23-12-2013

Nick: Ładny! Serio mi się podoba, nie wiem dlaczego, ale mam z nim jakieś miłe skojarzenie, chociaż jestem niemalże w stu procentach pewna, że pierwszy raz w życiu spotkałam je u tej postaci.
Avatar: Też ładny, bo Ragnarowy. I w sumie też dlatego, że ma ładny design i uroczą mordkę :)
Sygnatura: Cała postać, oryginalny styl, widać całkowicie ładny design, więc jakby się temu przyjrzeć, to też mi się podoba.
Postać: Hmmm.. Oprócz wątku z Mino nie znam jej za bardzo, ponieważ ostatnimi czasy przestałam śledzić jakiekolwiek postacie.
Osoba: W porządku. Idzie się dogadać, jest miła, ogarnięta, więc jak najbardziej na plus.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Gordon - 11-01-2014

Nick: nah... niekoniecznie. Kaj jest co prawda fanką niewymawialnych nicków, ale ten - nie wzbudza mojego zachwytu. chociaż na jego obronę powiem, że nie jest też zły; ani ziębi, ani grzeje po prostu.
Avatar: on tam wygląda jak misiu, a nie jak lwiak :? zwalam to na barwę sierści - mój pierwszy pluszowy miś miał mniej więcej taką. mam go do dziś. ma 19 lat. xP
zarzucona grzywka przywodzi mi na myśl lanserów. xD 'haiii, wanna hook up, gurl?' i popisywanie się na polowaniu. paradoksalnie bardzo pasuje do niego...
...Podpis: w sumie pokazuje podobną postać, jeśli chodzi o kilka charakterologicznych rysów. młody, wierzy w swoje wielkie przeznaczenie, gra luzaka, który się nie przejmuje. ale nie pasuje stylistycznie do forum - wybija mnie trochę z rytmu pod względem estetycznym, najnormalniej w świecie.
Postać: kojarzę tyle, że należał do LZ, stracił siostrę i przybraną matkę, z przybraną siostrą świetnych relacji i tak nie miał, a potem zdecydował się odejść ze stada (ruch o dużym potencjale, który powinien mieć wpływ na jego przyszłość - większą niż "byłem i już nie jestem"). no a teraz umiera z nudów w jaskini z powodu przymusowej choroby. współczuję.
Osoba: ktoś to niedawno pisał - było gorzej, jest lepiej. nie wiem, czy to wrażenie, czy prawda, ale postrzegam ją teraz jako doroślejszą i spokojniejszą niż przykładowe pół roku temu. plus za jazdę konną i miłość do zwierzaków w ogóle ;p wydaje mi się też, że w rl walczy cały czas o pozycję, którą zajmuje - albo o pozycję, którą chciałaby zajmować; przykładem niech będzie to, że nie odpali KLa przy znajomych (spoko - ja też tak mam). że, hm, ciągle szuka swojego miejsca czy własnej drogi, na której będzie się czuła po prostu dobrze.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Ganror - 15-04-2014

Nick: Niby mało afrykański, ale imo pasuje do lwa i sam w sobie też brzmi dobrze-me approves.
Avatar i podpis: Mimo różnicy stylów tworzą razem piękny komplet, nad którym już nie pierwszy i nie ostatni raz płakałam. Od samego przyglądania się detalom dostaję gęsiej skórki, ale nie będę się w to wszystko wgłębiać i psuć sobie reputacji rozklejając się nad tym. Tak czy owak, Der odwaliła kawał zajebiście dobrej roboty-jak zawsze.
Postać: Nie miałam za bardzo okazji poczytać jego wątków (których tak dużo znowu nie ma), ale wydaje się pewnym siebie samcem, nieco pyszałkowatym i aroganckim, co chyba jest dokładnym przeciwieństwem jego brata. Nie ukrywam, że z niecierpliwością czekam na jakieś wątki z Lukiem.
Osoba: Pierwszy człowiek, jakiego poznałam, który jednocześnie denerwuje mnie i zarazem budzi wobec siebie gorący płomień mej miłości.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Mino Eive - 26-04-2014

Nick:
- Nie wiem z jakiej racji tak cholernie kojarzy mi się z Ragnarem. Jest strasznie twarde i nie pasuje do lwiatka, to na pewno, ale właśnie do lwa takiego jak Rag czy Kahawian. Więc póki co mam dość mieszane uczucia, bo samo w sobie brzmi ok, tylko jeszcze zależy na kogo wyrośnie.
Avatar:
- Cudny, serio. Strasznie mi się podobają twoje rysunki z kreskami, pełno kresek i wygląda super, dodatkowo oryginalnie. Jeszcze ma tak uroczą mordkę, że można się patrzeć i patrzeć.
Podpis:
- Obrazek w sygnaturze jest jeszcze bardziej uroczy, niz ten na avku, po prostu piękny i w komplecie z avatarem po prostu jaskdbaskbaskxbasikuxasu
Postać:
- Jeszcze tego nie wiem, ale mam zamiar zacząć śledzić jego losy. Powiem tylko tyle, że ma cudny design.
Osoba:
- Lubię.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Soth - 01-05-2014

Nick: Powiedziałbym, że jest dobry. Trochę mam wrażenie, niejasne, ze twórca tego imienia był/jest fanem pokemonów. Nie mam zamiaru tutaj nikogo obrażać. Ogólnie rzecz biorąc brzmi strasznie azjatycko, jednocześnie mając taki wydźwięk salonowej damy.
Avatar: Patrząc od strony samego lewka, to mam wrażenie, ze brakuje jej trochę klatki piersiowej, albo ma zbyt wyciągnięta szyję. Po za tym, ot, taki disneyowski wygląd Kiary, zadziorna mina, tylko te kolory.... cóż, najwyraćniej nie jestem zwolennikiem czerwonych barw u lwów. Od strony obróbki, to tutaj kompletne zero. Ja wiem, ze może minimalizm jest na topie, ale nie dla mnie. Ani tła, ani napisu, tylko jednopikselowa ramka. Za mało, a można by tutaj wyciągnąć bardzo dużo.
Podpis: Meh, ten obrazek nie jest jakiś... fajny. Nawet w takim rozmiarze, jest paskudny, może jako mało obrazek w ramach dodatku byłby lepszy Ale tutaj też zero. Nie za najlepiej widzi mi się ten podpis.
Postać: Poczytałem trochę postów, poszperałem. wydaje się jak dla mnie, ze star to ona udany nie miała. Teraz jest trochę lepiej, ale mam wrażenie, ze z takiej nabzdyczonej nastolatki z mottem "yebiemieto" nic dobrego nie wyrośnie. Takie odnoszę wrażenie, nie wiem jak jest w istocie w zamysłach prowadzącego.
Jak dla mnie za mało piszesz w postach, bardzo ogólnikowo odnosisz się do postów innych. A myślę, ze dałoby radę więcej napisać. Przynajmniej w ostatnim czasie tak zaobserwowałem.
Osoba: Tutaj się już nie wypowiem.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Shyeiro - 22-07-2014

Nick: Lubię nicki na S, ale ten mi się nie bardzo podoba. Mam dziwne skojarzenia co do niego.
Avatar: Ma strasznie wielkie ucho! Ale jest duży plus, bo rysowany własnoręcznie, obróbka jest spoko.
Podpis: Kocham Broadway, musicale, więc na plus, wielki, wielki plus. Gif- kojarzy mi się z anime, a za anime nie przepadam, so. 50/50
Postać: Nie znam
Osoba: Nie znam, raz rozmawiałam poza forum, w sprawie Pad.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Ivy - 22-08-2014

Nick: Bardziej mi odpowiada Shey. Ten zlepek liter tworzy Szajejro albo conajmniej Szijejro, mimo, że userka zarzeka się, że to Szejro, a g prawda xd

Avatar: Picuś Glancuś, skamielina po największej sławie tego forum, refleksiki na grzywie są, bielmo na oku jest-wszystko gra i trąbi za wyjątkiem tego tragicznego tła. Ludzie powinni zauważyć w końcu, że nie wystarczy skleić postaci z jakimś ładnym tłem, żeby było dobrze. Tutaj te dwa elementy żyją swoim życiem-ciemne, mroczne tło z fioletami, nijak ma się do sylwetki postaci, która w domyśle znajduje się w jakimś w miarę dobrze oświetlonym miejscu.

Podpis: Super, taki, jak lubię-jest prosty, nie przekombinowany i pokazuje postać w całej swojej krasie. Jak dla mnie ekstra. Ten dziwny napisik po angielsku bym wywaliła, bo totalnie nie rozumiem kontekstu, z jakim został użyty. A, no i głos. Lubię, jak postać ma dobrany głos, ale nie, kiedy próbka jest po angielsku, bo nijak nie mogę sobie wyobrazić tej postaci, mówiącej nim po polsku. Sam głos dunno, niczym się za bardzo nie wyróżnia, ale chyba pasuje.

Postać: Ma parę ciekawych motywów m.in. niechęć do Lwioziemców, u których uchodzi za zdrajcę, uszkodzone przez sępa oko i zapewne kilka innych. Mam jednak wrażenie, że na rozwinięcie go jest poświęcona zbyt mała ilość czasu, a sama userka trochę nim błądzi i stara się robić cokolwiek, ale bez większego namaszczenia. To subiektywne odczucia no ale no. Teraz zdecydował się dołączyć do ZZ, ale dalej wydaje mi się, że zarówno sama postać nie ma na siebie pomysłu, jak i jej właścicielka.
A, no i design ma porządny, nawet z tą krwiście czerwoną grzywą.

Osoba: Ohoho, no tutaj miała miejsce ogromna ewolucja, od osoby z którą nie chciałam mieć za bardzo do czynienia, z dziecinnymi zagrywkami i lubowaniem się w esbeowych dramach, do userki, z którą naprawdę chce się pisać, z postami na poziomie i o wiele doroślejszym niż poprzednio podejściem.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Nahuel - 02-09-2014

Nick: Poison. ewentualnie League. wybierajmy imiona, które nie kojarzą się tak mocno z rzeczami irl, co? Ivy to lepiej niż Destiny albo Peugeot, ale wciąż. i jest za krótkie, żeby je przekręcać, i nie da się zrobić śmiesznej literówki, tylko kretyńską. zdecydowanie do poprawy. :(

Avatar: przekrwione ślepia. tylko nie wiem, czy przejarane, czy zapalenie spojówek - skłaniam się ku tej drugiej opcji. design poza tym kojarzy mi się z Chikją, chociaż tak, oczywiście, jak postawisz je obok, to Ivy jest zdecydowanie lepiej odżywiona i ma miększe futerko. niemniej still, wrażenie zostaje. stać Cię na więcej, Ragi!
(a, i wygląda jak smutny labrador!)

Podpis: boże, jaka pućka słodka. i ja mam ją traktować poważnie? xD chibi wciąż rządzą i fajnie widzieć nowe prace, zwłaszcza takie sfochane. "jestem duża i Cię zjem! najwyżej na raty! zaciumkam Cię, słyszysz, baranie?!"

Postać: nie znam! ale na sb mi mówią, że piekielnie przesłodzona.

Osoba: wiesz, że dla Ciebie wszystko. nawet jak mam zapłon szachisty i rzucę się pod ten pociąg o rok za późno, to wciąż się rzucę. <3


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Shyeiro - 02-09-2014

Nick:
- Że się artystycznie wyrażę- nie przemawia do mnie. Do postaci pasuje, unikatowy, bo wcześniej go nie widziałam/słyszałam ale do czołówki go nie dodam.
Avatar:
- Ładny, bo Malaikowy. Ale to be honest w jej wykonaniu wolę jednak bardziej kreskówkowe lwy, jeżeli można to w ten sposób ująć. Ah, no i nie zapominajmy o Cynkowej obróbce, która wygląda ładnie, chociaż i tak preferuję brak tła (co z tego, że mam je na tym koncie).
Sygnatura:
- Chibi! Nie mam jak się tu rozpisać, ładne, bo Ragnarowe. No i widać całą postać.
Postać:
- Nie znam, bo nie śledziłam.
Osoba:
- Jako takich kontaktów nie mamy, ale Cię lubię.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Kahawian - 02-09-2014

Nick:
JAK TO SIĘ W KOŃCU WYMAWIA? Jeszcze trochę, to mi się język poplącze. W każdym razie, ciężko (chyba) będzie znaleźć innego lwa o takim samym imieniu.
Avatar:
Autorstwo Kami. Like it. Gdyby do postaci dodana była lekka tekstura papieru, lepiej zgrywałaby się z tłem.
Sygnatura:
Pominę, bo to moja robota. xD
Ale mi miło, że się tu znalazła. <3
Postać:
Dopiero się rozkręca... Będzie zabawa, będzie się dziaało...
Osoba:
Mimo różnicy wieku chyba się dogadujemy nieźle, co? :)


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Skanda - 02-09-2014

Robię na złość Derionowej i wstawiam opis, który dała, ale usunęła przed chwilą ( :* )

Cytat:zaklepałam potworze!!

Nick: Wszyscy na niego miauczą i ja też trochę, bo to "y" jest w złym miejscu nooo. Skrócony "Shey" jest okej, fajnie brzmi, ale w takim wypadku powinien być "Sheyro" czy jakoś tak. To imię powinnam skracać do "Shy". Ale ok, ok, wiesz o tym wszystkim, już nie powtarzam po innych.

Avatar: Czaaad. Pasuje do postaci. I wykonanie i uchwycony charakter, mmm, bardzo bardzo lubię. Poza tłem. Mniej więcej to, co Radż napisała - po prostu nie pasuje, w ogóle. Ale jest schludnie, czysto, bez zbędnych napisów (chwała Ci za to) i udziwnień. Pamiętam tamto tło, które miałaś przy poprzednim avku od Rag; mocno rozświetlone, żywe kolory. Dałabym je do obecnego, heh.

Podpis: Znając możliwości Korr, to średnio go lubię. Tak, łapię koncepcję, łapię, że miało być prosto i na temat i w takim ,a nie innym stylu. Ale wiem, że Kazika stać na dużo dużo więcej i po prostu ubolewam sobie cichutko. Poza tym ten Sheyu wydaje mi się trochę zbyt dojrzały, zbyt poważny, jak na obecny moment na fabule.
Ten napis nad jego łebkiem pasuje do miny xd
To zdanie poniżej wydaje mi się trochę z dupci.
Głos nie, bo - znowu zdubluję Rag - po angielsku. Mino Eive to jedyny przypadek na forum, kiedy głos mimo faktu, że jest po angielsku, tak bardzo pasuje mi do postaci. Tutaj nie potrafię go dopasować do Sheya, po prostu, nie potrafię sobie wyobrazić tego tonu i akcentu w jego polskojęzycznej mordce.

Postać: Bardzo mi się podoba, że szukał. Że zrezygnował z wygody na LZ i polazł w nieznane, że był w różnych miejscach, poznał różne stada i w końcu znalazł coś, co mu odpowiada, ale nie było to pierwszym, na co trafił. Wie, czego chce, ale nie jest młodym *utasem, który każdemu podskakuje. Fajny. Taki. Fajny.

Osoba: Mmm... jak złapie flow, to się świetnie z Tobą planuje wątki <3. W ogóle lubię z Tobą pisać NOO. Ale mam nadzieję, że wiesz, jakie to straszne uczucie, kiedy obiecasz odpis, którego się nie doczekujęę D:



FAK