Król Lew PBF
Oceń postać i osobę powyżej - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Gry forumowe (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: Oceń postać i osobę powyżej (/showthread.php?tid=184)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Kahawian - 02-09-2014

Busted.xD


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Derion - 09-09-2014

//uh może teraz mnie nikt nie ubiegnie

Nick: Mmmm... niespotykany i niepowtarzalny i w ogóle klimatyczny i pięknie brzmiący. Kahawian nie mógłby nie być Kahawianem.
Avatar: Uwielbiam tę pracę, a w ten sposób wykadrowana do formatu ava spisuje się świetnie. Nie jest to forumowy standard, ot legitymacyjny portret postaci, ale fragment czegoś dużo większego, w charakterze. Nocna kolorystyka nie przeszkadza mi w odbiorze, bo mogę zerknąć do podpisu, w którym mam całą postać. Tylko nie podoba mi się ramkaaaa, bardzo mi się nie podoba to rozmycie i jej grubość - dałabym jednopikselówkę z twardą krawędzią i byłoby epicko do potęgi.
Podpis: ZAWSZE w plamkach nad oczami Kaha widzę ROGI xd Obrazek lubię. Bo kolory. Głównie. Są super. No i widać, co ten teges między Dwugrzywym a Kalani. Głosu w postaci angielskojęzycznej piosenki bardzo nie rozumiem, ale pomijam i zachwycam się kolorem rdzawego futerka.
Postać: OBOŻE CO JA MAM TU NAPISAĆ. Postać cholernie konsekwentna i spójna, świetnie wykreowana. No i soul mate Dera, absolutnie kocham kocham kocham ich relacje http://www.buffyandgod.com/wp-content/uploads/2013/04/Gibbs-slap.gif
Osoba: ,_,


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Kuru - 10-09-2014

Nick: Brzmi wg mnie bardzo fajnie. Brzmi tak hm... trochę po królewsku! Tak dostojnie.
Avatar: Jeden od długiego czasu, ale masz rację. Gdybym miała tak ładny avek pewnie też bym nie zmieniła .-. Jest na prawdę fajny, Derion wygląda na tutaj na łagodny okaz i uwagę zwracają te śliczne, ciemnoniebieskie ślepia.
Podpis: Zabawny :3 Co tu dużo mówić? Ogólnie nie znam założenia czy co tam, ale wywołuje pozytywny, głupkowaty uśmiech. :p
Postać: Czasami śledzę poczynania Deriona, choć jak zwykle rzucam raczej przelotne spojrzenia. Niemniej wydaje mi się fajną, dobrze poprowadzoną postacią. Kazirodczy związek z Mino dodał takiego pikantniejszego smaczku. Derion chyba umie wpędzać się w kłopoty, nie? Relacja z Manią - rozkoszna.
Osoba: Za mało rozmawiałam, by wyrobić sobie zdanie. Nie umiem ocenić osoby po paru linijkach na gg czy sb .-.

krótko, bo ja inaczej nie umiem.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Makali - 14-09-2014

Nick - Jest okej, co tu dużo pisać. Takki nieinwazyjny, uniwersalny. Wszędzie by pasował.
Avatar - Na plus brak tła czy zbędnych ramek, lewitujące główki i popiersia są jak najbardziej w porządku. Dobrze, że jej ślina nie kapie. Chociaż dodałoby to więcej uroku, czy tam charakteru.
Podpis - Nie chce mi się klikać. Nie lubię podpisów innych niż obrazek. Przynajmniej nie ma głębokich sentencji i prawd życiowych o sraniu sobie do ryja.

Cytat:Orgie to bardzo sympatyczne zwierzęta.

Pozdro dla kumatych.

Reszty nie wiem.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Ivy - 30-11-2014

Cokolwiek.
Nie będę Ci pisać oceny, bo już to robiłam, a nie piszesz tu od jakiegoś roku więc nic się w niej praktycznie nie zmieniło. A i tak nikt tu Makalego nie zna so yeah.

Możecie mi ocenić Ivy, kwik.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Makali - 03-12-2014

nie liczy sie


RE: Oceń postać i osobę powyżej - FireLion - 03-12-2014

Nick: Nawet fajny :).
Avatar: Lepszy byłby w kolorach.
Podpis: Taki z painta, więc mógłby być lepszy.
Postać: Za dużo o tej postaci nie wiem, ale skoro to jest hiena, to musi być ok :).
Osoba: Nie powiem nic, bo nawet nie znam.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Shyeiro - 07-12-2014

Nick:
- Bezsensu. Ni to imię, ni cokolwiek. Srlsy, już samo Fire by było do przełknięcia, bo że lew, wszyscy widzą.
Avatar:
- Kreska podchodząca pod Disneyowską, ale skaner ten ktoś miał dupny, więc i efekt jest taki sobie.
Podpis:
- To jest tak słabe, serio. Jeżeli już ma być anthro, to pożądne, a nie głowa Disneyowskiego lwa przyczepiona do ludzkiego ciała + ogon. Tam jest 50/50, a takie coś do siebie po prostu nie pasuje. Reszta ok.
Postać:
- Ciepła kluska trochę, ale skoro to dopiero początek pisania tutaj, to zakładam, że się rozkręci.
Osoba:
- Noidea


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Anubis - 13-12-2014

Nick: Jest ok, jednak dla nowej osoby może się gubić w pozostałych wymyślnych nickach przez co ciężko skojarzyć z pyskiem. :)
Avatar: Dzieło Kamisiowe, więc mi bardzo się podoba. Jednak mam jakieś takie wrażenie, że ten pysk jest o ciut ciut za długi? Możliwe, że się mylę.
Podpis: Tutaj chciałbym się odnieść również i do avka. Skoro lew jest ślepy na jedno oko patrząc na podpis to dlaczego na avku tego nie ma?
Postać: Kiedyś coś tak słabo, ale wiedziałem coś o tej postaci, teraz to już nie mam pojęcia co się dzieje w jej życiu.
Osoba: Nic złego nie mogę powiedzieć o Tej osobie, jednak i niczego w drugą stronę. Za słabo znam bym mógł kogoś oceniać.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Shyeiro - 13-12-2014

// co do ava miał normalnie ze ślepym okiem, nie wiem co się stało :o


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Derion - 31-12-2014

Nick: Lubię, podoba mi się. Nawet nie zastanawiając się nad nim w kontekście egipskiej mitologii tylko ot tak, po prostu, jest fajny. Przyjemny, nic dodać nic ująć, a i do lwa pasuje, co tu więcej napisać nie wiem.
Avatar: Chyba się do niego przyzwyczaiłam, ale jest dziwny. Okej, wiemy, że rysunek przedstawia lwa, ale chętniej widziałabym tam jakąś nową pracę Mad, bo Mad rysuje teraz o niebo niebo lepiej. Portret jest płaski, w dodatku rzuca cień na jakąś fototapetę nawiązującą do imienia postaci, ale nie za bardzo do klimatu forum (chyba, że o czymś nie wiem, ale Metody też miał swojego czasu piramidy w tle, to bodajże też była praca Moranowej, tak tak, wiem, to były tylko wydmy, więc może nie tak strasznie nie w klimacie kaela, może taka moda na piramidy co :o). Plus napis. I faktura, która wszystko jeszcze bardziej przyciska do ściany i spłaszcza. Sama nie wiem, no dziwny, ale się do niego przyzwyczaiłam, że mnie nie szczypie.
Podpis: serio? xdd ej pierwszy raz teraz kliknęłam te linki i padłam słysząc głos xd nieeee, mi osobiście nie pasuje, bo lew na avie wydaje mi się cwanym młokosem, a nie budzącym grozę Francuzem przemawiającym do ciżby głębokim basem xddd plus nie znoszę Smerfów!
Postać: ehhh nie mam bladego pojęcia. Pojawia się, ale bardziej znika, więc jeśli już wpadnę na jakiś jego post to nie za bardzo potrafię cokolwiek o postaci stwierdzić. Nie ma, no więc ni wiem.
Osoba: sympatyczny gość, nawet bardzo. No i chyba zawsze. Miło.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Felija - 28-01-2015

Nick: Znam jego genezę, ale i tak nie kojarzy mi się już z niczym poza Derionką. Ładnie brzmi, a Deri to całkiem przyjemny skrót. W ogóle lubię imiona na "d" - może dlatego, że nie są zbyt popularne?
Avatar: Najcudowniejszy na świecie! Na moje oko, to jeden z najlepszych headshotów Ragi. Sam design postaci również mi się podoba - jest oryginalny, ale nie ma w nim przesady. Jedyna uwaga, jaką mogę się podzielić, to to, że z kolorami wyglądało to lepiej, ehm...
Podpis: Ja osobiście jestem wielbicielką przedstawiania postaci w podpisie, acz raczej w formie obrazka. Tak lakonicznie też jest ok, w niczym to nie przeszkadza ani też specjalnie nie urzeka - chyba taki był cel.
Postać: Cudna była, miała ciekawe wątki, charakter, wady, zalety i wszystko inne, czego potrzeba. Tak czysto subiektywnie mogę stwierdzić, że jeśli Derion pojawiłby się w jakiejś książce, to zapewne należałby do moich ulubionych bohaterów, po prostu lubię ten typ postaci. Szkoda, że nie udało nam się rozwinąć wątku z Felką (głównie z mojej winy, ja wiem).
Osoba: Nie we wszystkim się z nią zgadzam, ale nie da się jej nie lubić. Konkretna, rozsądna osoba. :)


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Hashimea - 29-01-2015

Nick: Nie jest przesadnie "kwiecisty", ani skomplikowany i podoba mi się skrót Fel. Z początku jakoś do mnie nie przemawiał, bo tak dziwnie mi się czytało "Felicja przez j", ale z czasem się przyzwyczaiłam :D Krótki i fajnie brzmiący :3
Avatar: Co tu dużo mówić, po prostu mi się podoba ;)
Podpis: Uwielbiam go! Bardzo mi się podoba Felka w Twoim podpisie :)
Postać: Nie czytałam zbyt wielu postów Feliji, ale z tego co wiem, to wygląda na bardzo ciekawą postać. Może będę miała okazję ją jeszcze lepiej poznać, to moja ocena będzie bardziej, hm, pełna... ;D
Osoba: A kto by nie lubił Felki? Bardzo miła i uprzejma wobec wszystkich. No, po prostu wzór administratorki, wszędzie takie powinny być :D Ale Fel jest wyjątkowa, oczywiście <3


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Omara - 01-02-2015

Nick: Hashimea, Haszimea w wymowie. Moim zdaniem nie jest zły. Lubię japońskie akcenty w imionach.
Avatar: Od Malaiki. Jedna z moich ulubionych artystek na DA. Sam design jednak aż ,,razi'' jasnością według mnie. Ale uśmiech jest uroczy ^^
Podpis: Brak
Postać: Nie znam
Osoba: Nie znam


RE: Oceń postać i osobę powyżej - FireLion - 02-02-2015

Nick: Uważam, że dobrze pasuje do lwicy.
Avatar: W stylu KL, co wg mnie jest dużym plusem.
Podpis: Zdecydowanie wolę starą wersję "Kręgu Życia". Niemniej ta piosenka i tak jest piękna, przez co sygna mi się podoba.
Postać: Za bardzo postaci nie poznałem. Te kropki pod okiem są dość charakterystyczne, choć widziałem u jednej postaci na innym forum.
Osoba: Nie znam, więc nie mogę ocenić.