Król Lew PBF
Oceń postać i osobę powyżej - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Gry forumowe (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: Oceń postać i osobę powyżej (/showthread.php?tid=184)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Inn - 03-02-2015

Nick: Nie przepadam za tego rodzaju połączeniem słów, ale już się przyzwyczaiłam. Chociaż samo Fire pasuje do niego, tym bardziej do tej pomarańczowej grzywy.
Avatar: Podoba mi się. Mało jest na forum avatarów rysowanych tradycyjnie, a i wygląd mi się podoba, bo lubię takie żywe kolory. No i lubię rude koty czy psy, więc lew też może być ;D
Podpis: Cytat z KL. Myślę, że bardzo pasuje do forum XD
Postać: Ciężko mi ocenić, bo gra od niedawna, ale mam nadzieję, że się jeszcze rozwinie, bo jeszcze wiele przed nim ;D
Osoba: Cieszę się, że pisze w SS.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - FireLion - 03-02-2015

Nick: Nie jest zły. Nie wiem, co by o nim powiedzieć XD.
Avatar: Ładnie narysowany, ładnie wygląda.
Podpis: Nie chciało mi się go tłumaczyć, więc nie wiem, o czym ten tekst XD.
Postać: Nie miałem okazji pisać z nią, tak więc nie mogę ocenić.
Osoba: Miła, pomocna, pracowita, bardzo się angażuje w forum.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Eidel - 11-02-2015

Nick:Hmmm, Nick spoko nawet tylko troszke oczywisty;P
Avatar: Ladnie zrobiony, podoba mi sie to jak jest pokolorowany no i same kolory.
Podpis: Ah te madrosci Muffiego, plusik dla ciebie;P
Postać: Nie zdarzylo mi sie pisac z faktu zem n00bek haha.
Osoba: Niestety nie znam :C


RE: Oceń postać i osobę powyżej - FireLion - 12-02-2015

Nick: Nie wiem, co oznacza, ale fajny.
Avatar: Dosyć profesjonalnie narysowany wg mnie.
Podpis: Lubię, gdy w podpisie można zobaczyć postać w całej okazałości.
Postać: Nie pisałem z nią, więc nie wiem.
Osoba: Ja również nie znam.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Mirra - 06-03-2015

Nick: Kojarzy mi się ze płonącym lwem o ognistej grzywie i krwistych oczach
Avatar: Bardzo świetny, jest idealnie wykonany
Podpis: słowa świetne, obrazek może być chociaż nie pokazuje tak dokładnie kolorów lwa jak w avatarze
Postać: Niestey nic nie mogę powiedzieć na ten temat
Osoba: Ta osóbka wydaje się sympatyczna


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Vult - 07-03-2015

Nick: Ma ładny wydźwięk. Daje skojarzenie z jednym z darów dla Jezusa, które przynieśli trzej królowie.
Avatar: Ładny, stonowane kolory. Bez zbędnych ozdób czy ciapek. Chociaż trochę zbyt rozmazany przy krańcach.
Podpis: ---
Postać: Taka jakby trochę zagubiona, ciężko mi postawić ocenę skoro nie miałam okazji z nią podyskutować d:
Osoba: Podobnie jak wyżej, zbyt krótka kadencja bym mogła poznać na tyle dobrze osoby by je oceniać (:


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Soth - 07-03-2015

Nick: Za twardy. Nie pasuje mi ani na sępa, ani na jakąś samicę, whatevah. Vult jest dobre dla ogra, orka, a nie dla... mniejsza.
Avatar: Dupy nie urywa... ale udzie w tłumie. Mało wymiarowy jest, może dlatego krzywo mi się na niego patrzy.
Podpis: Bez polotu. Ani tekstu, cytatu, jakiej kreatywności tylko na pałę wklejone jakieś zdjęcie, chyba tylko aby było cokolwiek w tym podpisie. Ale sam obrazek jest ładny, podpatrzyłam trochę autora.
Postać: Przeczytałem tę parę postów i takie... meh. Czekam na dalszy rozwój, bo teraz to Soth mógłby przy spotkaniu najwyżej zeżreć na kolację, niż próbować nawiązać jakiś kontakt. Zaskocz mnie.
Osoba: ---


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Nilima - 25-03-2015

Nick: Bardzo krótki, łatwo wpada w pamięć
Avatar: Świetny, szkoda tylko, że brak kolorków
Podpis: Wygląda choćby pokazywał, że postać nie ma serca
Postać: Świetny, wie czego chce. Jest bardzo pewny siebie. Bardzo tajemniczy co do swego pochodzenia i życia
Osoba: Lubie ją :)


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Shyeiro - 25-03-2015

Nick: Brzmi znajomo strasznie. Ale, że nie pamiętam gdzie go już słyszałam do dam plusa, bo ładny i melodyjny.
Avatar: Nudny, kreska mi nie podchodzi za bardzo, białe puste tło też nie, ale plusik za heterochromie!
Podpis: Klarowne ukazanie całej postaci jak najbardziej za mną przemawia, chociaż na mój gust bym wyjustowała test i go trochę zmniejszyła, tak jak jego ilość. Im mniej tekstu tym lepiej, albo jego brak. Brak też mi się podoba.
Postać: Zajrzałam tutaj po długiej dość nieobecności, więc nie mam zielonego pojęcia o postaci, przykro mi.
Osoba: Dawno nie rozmawiałam, ale z tego co pamiętam to lubiłam


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Inn - 21-05-2015

Nick: Mimo, że jest dosyć krótki, zawsze miałam problemy z jego napisaniem XD A wymówienie go to już w ogóle wyczyn. Jednak całkiem fajny.
Avatar: Cudo, bardzo mi się podoba. Zarówno wykonanie, jak i sam design postaci.
Podpis: Fajnie, że w podpisie została przedstawiona cała postać, lubię wiedzieć, jak dana postać w całości wygląda xd Poza tym sam rysunek jest fajny, w głos mi się nie chce klikać, mam mniej więcej wyrobione u siebie w głowie, jak każda postać ma brzmieć i mi to wystarczy xD
Postać: Mogło wyjść z niej naprawdę coś fajnego, ale tak naprawdę, moim zdaniem nie jest zbyt rozwinięta. Tym bardziej, że tak właściwie to ledwo co dołączył do stada.
Osoba: Nie pisze :<


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Venety - 08-06-2015

Imię: Podoba mi się. Krótkie, proste, łatwe w wymowie i zapamiętaniu, ale nie kojarzy mi się z imionami dla psów. Niczego więcej nie potrzeba.
Avatar: Za bardzo nie podchodzi mi napis. Niby wszystko ładnie wygląda, niby jest ok... Ale jakoś średnio mi pasuje. Wydaje mi się, że bez niego (konkretniej, bez tego dłuższego fragmentu) byłoby ładniej i lepiej. Poza tym - ładnie obrobiony, dużo zieleni - mojego ulubionego koloru. Lwica sama w sobie też jest ładna, bardzo prosta, ale urocza.
Podpis: Kojarzy mi się z Anną z Frozen. Doskonała robota Szczurka. Wiersz też jest niczego sobie. Może nie zachwyca mnie jakoś szczególnie, ale z pewnością nie mam negatywnych odczuć, patrząc na niego.
Postać: Mogłaby być troszkę bardziej aktywna na fabule. A także, o wiele bardziej wyrazista. W tej chwili nie jestem w stanie nic więcej powiedzieć o niej poza tym, że to miła, nieśmiała lwica, co nie jest niczym dobrym. Dobrze by było, gdybyś mocniej zaznaczała jej cechy, nawet, jeżeli ma zostać nieśmiałą myszką.
Osoba: Miła, sympatyczna, nie umie być niemiła dla innych użytkowników. Właściwie chyba nigdy nie widziałam jej jakoś bardziej w złym nastroju na forum - nie daje po sobie tego poznawać. I bardzo dobrze, oby więcej takich ludzi było. Dobrze pełni funkcje Juniora - udziela się, wyraża swoje zdanie.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Felija - 08-06-2015

Nick: Sama go wymyślałam w oparciu o Vinity i Vasanti, więc ciężko, żeby mi się nie podobał. Pasuje do postaci. Żeńskie nicki kończące się w wymowie na "i" są urocze. :)
Avatar: Mam wrażenie, że te oczy są strasznie wyłupiaste, ale tak poza tym to jest ślicznie. Lubię rysunki Inn i wygląd Venety - jest prosty, ale też nie jakoś przesadnie banalny. Moja obróbka trochę bije po oczach (na tamtym monitorze trochę inaczej to wyglądało), ale wciąż mi się podoba. Ciemne tło nie wyglądałoby tak radośnie.
Podpis: Świetny! Serio, lubię ten Twój styl. Podpis idealnie komponuje się z avatarem. Słoneczniki to dobry pomysł. Za Anną Jantar też przepadam. Aż naszła mnie ochota, żeby samej pododawać sobie teksty piosenek do podpisów.
Postać: Jest w porządku, dobrze ją prowadzisz i cieszy mnie, że znów jesteś aktywna. Tylko przydałby nam się jakiś wątek z Vei. ;)
Osoba: Konkretna, spokojna, ma zdroworozsądkowe podejście do życia. Wiele robi dla forum, włącza się w dyskusje. Szkoda, że tak mało rysuje (albo mało wstawia na dA), ładnie jej się styl rozwija. Ogólnie lubię. :)


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Sadism - 08-06-2015

Nick:
Jak każda z twoich postaci, Felija ma dobre imię. Nie jakieś mega zapadające w pamięć, nie jakieś genialne. Po prostu dobre, i przyjemne w odbiorze.
Avatar:
Wolę gdy na avatarze jest tylko właściciel takowych, ale ze względu na fajność samego ujęcia przymkne oko. Sam styl rysunku jest taki jaki bardzo lubię.
Podpis:
Rysunek nieco ze zbyt mocną kreską. Nie wiem czy to dobrze ująłem. Ale całkiem fajny.
Postać:
Żałuje że jeszcze nie miałem z nią wątku. Bardzo dobra, barwna i realistyczniejsza niż większość innych na forum (moim zdaniem).
Osoba:
Świetna adminka, kreatywna, nie leniwa, prężnie działa na forum. Organizacja wydarzeń, spotkań i eventów też jest super. Co tu gadać :D


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Kalani - 08-06-2015

Nick: Zazwyczaj krytykuję używanie angielskich słów jako imion, bo to mało oryginalne i wręcz kiczowate i dziecinne, ale w tym wypadku sssstrasznie mi się ono podoba. Super sycząca wymowa. :)
Avatar: Zachwycam się nim za każdym razem, kiedy go widzę ;___; Froz odwaliła kawał dobrej roboty i należą się jej pochwały.
Podpis: Chyba należałoby go trochę podrasować. Te napisy można by było wyśrodkować i oddzielić grubą krechą + napisać małymi literami. I to "Ssssadism" tak jakoś od czapy. Gif wspaniały, groźny, aż się boję.
Postać: Kocham wonsza, wonsz super. Nie dość, że pierwszy, który tak długo tkwi na KLu, to jeszcze nietuzinkowy. Brakuje mu trochę charyzmy, ale to wada postaci jako osoby, nie błąd w jej kreacji. Przecież postać nie może mieć w 100% tylko zalet.
Osoba: W sumie niewiele miałam z nim wspólnego, ale to ogarnięty gostek, który coś chce zrobić dla fabuły. To się ceni.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Serret - 11-06-2015

Nick: Uwielbiam! Podoba mi się większość imion postaci, którymi grasz, ale Kalani zdecydowanie plasuje się w czołówce. Jest takie delikatne, urocze.
Avatar: Ładnie, tylko szkoda, że bez cieni. Kal wygląda tu na nieśmiałą lwicę. Oczy są cudne.
Podpis: A tu z kolei oczy wyszły gorzej, wygląda, jakby miała białe źrenice. Za to mogę teraz napisać, że jej design jest niby prosty, ale zapadający w pamięć. Kolory ładnie się ze sobą komponują. Ten odcień brązu jest bardzo przyjemny, dziwne, że mało kto wcześniej wpadał na to, by go użyć. Łapka dodaje charakteru. Karty postaci - wieeelki plus, ja jestem na to zbyt leniwa.
Postać: Tak szczerze mówiąc, to nie śledzę jej jakoś zawzięcie. Z tego co widzę, to to porządna, rozbudowana postać o konkretnym charakterze i przekonaniach - czyli jak większość Twoich głównych lewków. :) Tak trzymać!
Osoba: Poprzez siedzenie na forum niemal nieprzerwanie od tych kilku lat, utwierdza mnie w przekonaniu, że nic nie jest ze mną jakoś tragicznie nie tak. :D Lubię jej postacie, zawsze są przemyślane, mają ciekawe imiona, designy i charaktery. Niezwykle sympatyczna osoba, z którą chętnie bym się jeszcze spotkała, bo co to jest jedno spotkanie na kilka lat pisania na KLu?